Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Miluji běh. Ale co na to moji bližní? [článek]

Miluji běh. Ale co na to moji bližní? [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Nové Město nad Metují

Celkem 2798 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:49 (2007)
půlmaraton: 1:37:44 (2007)
maraton: 3:41:57 (2008)

evakollertova žena 20.08.2008 10:27:29

Ahoj, tak já mám trošku podobný problém, ale asi obráceně: s přítelem závodně běháme, to je téměř veškerý náš společný volný čas, ale pak bych měla ještě spoustu zájmů – jít na společnou procházku, na koncert a spoustu dalších věcí, leč přítele nic jiného nebaví a nezajímá, to si radši půjde zaběhat a pak odpočívat u televize, na dovolené ho to nudilo…Mám pocit, že tím si dělá život příliš jednotvárný, na co bude jednou vzpomínat? Že nedělal nic jiného než práci a závody? Holt, musíme to s nima nějak zvládnout:-))) Vždyť jinak jsou přeci úžasní!!! Evina

administrator 03.04.2010 13:32:33

Celé prázdniny sledujeme na webu www.behy.cz přípravu Dušana Šebka na zářijové Mistrovství světa veteránů v běhu do vrchu. Dušan podřídil přípravě vše, včetně rodinného života. Jak vnímá jeho lásku k běhu jeho žena? A vůbec, jaký bereme ohled na své neběhací rodinné příslušníky my?


Odkaz na článek
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.