Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Run-Up 2009 Olomouc: Obhájce našel přemožitele [článek]

Run-Up 2009 Olomouc: Obhájce našel přemožitele [článek]

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Uherské Hradiště

Celkem 800 km
Minulý měsíc 0 km

Libuna žena 14.06.2009 21:21:26

Výsledková listina naprosto neodpovídá skutečnosti, žen závodilo mnohem více, než je uvedeno, v seniorkách chybí vítězka závodu, další chyby v mužích jsem nehledala. Pravděpodobně je to způsobené asi tím, že ti, kdo se přihlásili na místě, ve výsledcích nejsou nebo je počítač nebral, ale byla jsem tam a vím, že počet žen byl mnohem vyšší a seniorkám ta vítězka chybí.....

avatar

Uherské Hradiště

Celkem 800 km
Minulý měsíc 0 km

Libuna žena 15.06.2009 10:40:02

>> Leszczynski, 14. 6. 2009 22:43:17

Na webu jseu také ty výsledky špatně, pořadatelům jsem to psala, ale zřejmě to nikoho nezajímá… Jenže já jsem tam byla a vím, že vítězka seniorek ve výsledcích jaksi není a žen bylo mnohem, mnohem více, ale jak říkám, kdo se přihlásil na místě, tak tam nejspíš není…

avatar

marketa123 žena 18.06.2009 20:46:42

Milý Radku, možná by bylo dobré prověřit si před napsáním článku údaje, které zveřejňuješ. Obzvlášť když přímo na místě závodu působí člověk přímo určený ke sdělování informací. Většina faktů z tvého článku je lživá. Jako důkaz dokládám jen tak orientačně odkaz na výsledkovou listinu z kvalifikace, kde je vidět, že startovalo více než 114 závodníku…http://run-up.cz/doc/vys­ledky/2009/os­trava/rozbeh.pdf…(ty uvádíš 70) obrázek o Tvých článcích si snad teď udělá každý sám. Pro příště mne raději kontaktuj, ráda Ti sdělím přesné informace.

avatar

marketa123 žena 18.06.2009 21:39:23

>> Leszczynski, 18. 6. 2009 21:14:43

Zkus, prosím, mrknout na naše internetové stránky www.run-up.cz. zde v kontaktech najdeš hned jako prní osobu pro média přímo mne (s dvěmi možnostmi kontaktů). Na stejné adrese najdeš i kompletní výsledky závodů, kde se můžeš přesvědčit o počtu běžících. První startovní listina prezentovaná na začátku dne byla složená jen z těch, kteří se registrovali přes internet. Chyběli ti, kdo se registrovali u partnerů a na místě. Stačilo se prostě zeptat. Ochotně jsem komunikovala s ostatními médii, která si na mne kontakt našla. Doufám, že se to příště podaří i s Tebou a článek pak bude trochu korektnější.Díky

avatar

marketa123 žena 18.06.2009 21:55:33

>> marketa123, 18. 6. 2009 21:39:23

Radku, ještě jeden příspěvek ode mne. Omlouvám se, omylem jsem vložila startovní listinu z Ostravy. Výsledky olomoucké etapy budou na webu vyset zítra. Od těch ostravských se ale v počtu závodníků moc neliší. Pro jistotu jsem to teď ověřila u Chrise. Ještě jednou se omlouvám za překlep.

avatar

jirini muž 23.06.2009 09:27:41

>> marketa123, 18. 6. 2009 21:55:33

No, koukám, že Markéta je žena na svém místě. Nejdříve ponadává všem kolem, pak zjistí, že sama udělala chybu a ještě neumí psát česky.

administrator 03.04.2010 13:32:57

Z původně avizované šestice měst se pořadatel nakonec rozhodl, že sérii závodů v běhu do schodů s názvem Run-Up uvidí jen čtyři města, a to Ostrava, Olomouc, Most a Praha. Druhý závod se běžel v sobotu 13.6. v Olomouci, kde měl Run-Up před třemi lety premiéru. Nechyběl obhájce loňského vítězství, Tomáš Čelko z AK Kroměříž, tentokrát se však ve finále musel sklonit před výkonem lyžaře Viktora Novotného z Jeseníku.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.