Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Rady a zkušenosti o kloubní výživě

Rady a zkušenosti o kloubní výživě

Nalezené položky: 278 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
avatar

mrtvolka žena 15.01.2019 10:12:07

Novou pumpičku? o co přesně jde? a to se platí? kolik to stojí? nebo to hradí pojišťovna?

avatar

Hilka muž 16.01.2019 13:53:19

Bohužel to pojišťovna neplatí… musíte zajít do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun a lékárna ji doručí přímo do nemocnice, kde na operaci půjdete.

avatar

Adrian22 muž 20.01.2019 12:03:40

Podľa mna najlepšia kĺbová výživa je Animal Flex, je to doplnok ktorý veľa ĺudí aj odporúča. Ja som ho tiež začal používať a podľa mna je tiež výborny. Našiel som o ňom peknú recenziu: https://fitness-life.sk/animal-flex/

avatar

Desert muž 20.01.2019 19:47:29

>> Adrian22, 20. 01. 2019 12:03:40

žádný není nejlepší, každému vyhovuje něco jiného, základem bývá glukosamin, chondroitin, MSM, kolagen, to ostatní je doplnkove koreni, krome seraty,

když si dáš kuře, jez ho i s chrupavkami, někdy tlačenku, tablety jsou opravdu jen doplněk stravy, :-P

avatar

mrtvolka žena 06.06.2019 22:15:40

Ahoj, já mám teď dobré zkušenosti s Ortho Help, je to sice doplněk stravy ale používám ho už cca 3 měsíce a super.

avatar

p.kounpka muž 21.01.2020 13:05:46

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s Colafitem ? Podle toho co jsem našel na internetu má asi nejlepší recenze i hodně uživatelů, takže by se nemělo jednat o nějaký klamavý produkt, jediné co, tak dost lidí píše, že zabírá až po delší době užívání. Máte s ním někdo zkušenost? Rád bych něco co zabere do pár dnů, protože už mám větší a větší bolesti.. Případně doporučení na cokoliv jiného co zabere rychle a je to opravdu účinné. Děkuji

avatar

zatecka žena 16.04.2020 09:34:29

začala jsem brát na podzim klouby flexi, že to vyzkouším a tak jak každá výživa, trvá dýl, než to člověk pozná, ale stojí to za to, chodím 2–3× denně běhat, nehorší to bylo vždycky po ránu, ale od té doby, co beru klouby flexi, tak je to teda prokazatelně lepší, takže pokud někdo váháte, čím podpořit klouby, tak bych určitě šla do tohoto

avatar

polasek muž 02.09.2020 12:57:14

Našel jsem zajímavý článek o kloubní výživě tady https://www.vseproklouby.cz/kloubni-vyziva/ Hlavně mě tedy zaujala část, kde je popsáno co, která látka umí. Nevěděl jsem, že kurkuma a glukosamin slouží hlavně k potlačení zánětů, vždy jsem měl za to, že jsou hlavně proti bolesti..

Nalezené položky: 278 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.