Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Běžecký trenažér

Běžecký trenažér

Nalezené položky: 38 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 5657 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:09:27 (2008)

ondra11 muž 20.01.2009 14:48:09

něco takového jsem si myslel:-)

avatar

tepe žena 01.06.2009 15:35:12

Můžete mi prosím poradit? Po úrazu kolene musím celý život „rehabilitovat“, nebo jít na operaci, na tu si přijdu zatím mladá:-). Plavu, jezdím na kole a potřebuji „běžecký“ trenažer na nácvik správných došlapů. Také jsme na rehabilitaci chodili pozadu a do stran. Sice moc ráda chodím v přírodě, ale tam se dostanu tak o víkendu. Potřebuji chodit každý den a večer po městě se mi nechce. Uvažovala jsem o: inSPORTline Typhoon; Běžecký trenažer Tunturi T40 PSC (Tam je psáno „ORTOPEDICKÝ PÁS“, nevíte co to znamená?); Běžecký trenažér Kettler Marathon TX 2; Běžecký trenažér Kettler Boston XL. Ještě nějaká značka je spolehlivá? Četla jsem tu někde doporučení na Kettler a Tunturi. Nevíte kde by se dali přístroje vyzkoušet, nebo aspoň vidět na vlastní oči (Praha, Hradec Králové, Brno, Plzeň)? Jak moc je to hlučné? Máte nějaké doporučnení či zkušenosti?

avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 5657 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:09:27 (2008)

ondra11 muž 02.06.2009 07:45:57

Já jsem o tom taky jeden čas přemýšlel, ale protože bydlím v bytě, tak sem to kvůli hlučnosti zavrhnul. Zkoušel sem to a motor sám o sobě zas tak hlučný není, ale ty dopady přu běhání slyšet docela jsou. Nakonec sem koupil cyklo trenažér Ergo racer: http://www.kettler.cz/…ce-7988-800/ ten je úplně tichoučký a navíc se dá propojit s PC a dokoupit UNIVET SW, dají se tam projíždět reálné trasy přes google earth, což je úplně supr záležitost (ten program stojí cca 6tis a funguje i na některé běžecké trenažéry od Kettleru). Jinak Kettler má dobrý showroom na výpadovce z Prahy na Karlovy Vary http://www.kettler.cz/showroom/ , kde mají vystaveny všechny věcy, co mají na netu (pásů sem tam viděl asi 10–15), takže bych to zkusil tam. Jinak co do kvality Kettler a Tunturi je úplně jiná liga než insportline (omlouvám se jestli jsem se někoho dotknul).

avatar

tepe žena 03.06.2009 20:14:35

Děkuju mockrát:-). Vypadá to pěkně:-). Ten showroom jsem předtím na netu nenašla, půjdu se tam mrknout.

Jak dlouho vydržíte na tom trenažeru jezdit? Já jsem si koupila sice nějaké cyklo kalhoty, ale z trenažeru mi ze sedla s prominutím bolí pozadí. Jsou v těch kalhotech a sedlech nějaké velké rozdíly?

Kde by se dalo podívat na Tunturi?

avatar

Brno

Celkem 671 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 4:12:00 (2007)

hes žena 03.06.2009 20:37:24

Insportline bych jednoznačně vyloučila. Tunturi považuji za kvalitnější než Kettler, co vím, dají se zkusit v Brně (fitsport.cz). Velice kvalitní jsou i běžecké trenažery Horizonfitness. Ty mají prodejnu v Praze 4 (domafit.cz). Ortopedický pás znamená, že je silnější. Při běhu to ale nějak prakticky neoceníš. Pokud jde o hlučnost, tak největší rámus způsobují dopady.

avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 5657 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:09:27 (2008)

ondra11 muž 04.06.2009 07:53:20

Hes má pravdu, Tunturi je skutečně kvalita, ale taky samozřejmě dražší. Kettler je taková střední klasika. Tunturi se dá omrknout: Předváděcí plocha (+ sklad) SPORT & FITNESS,s.r.o. Zdibská 2 182 00 Praha 8 Tel.: +420 606 735 9­33 Tel.: +420 720 138 905

V každym případě, jestli do toho chceš dát řádově 30 a víc tisíc, tak to chce záruku kvalitního servisu atd. Čili značky zmíněné výše…

To pozadí na trenažéru. Samo záleží jestli máš dobře nastavený posez. Na tom Kettler Ergoracer je takový univerzální gelový a jezdim 45–60min a v pohodě. Nicméně to sedlo je klasický cyklo, takže si tam můžeš dát jakýkoli jiný, který si koupíš v cykloobchodě. Největší výhoda tohodle stroje je, že brždění není mechanický ani magnetický, ale indukční (na 220V), je to absolutně tichoučký a když si k tomu koupíš ten software do PC, můžeš jezdit spousty tras z celýho světa, nebo si tvořit svoje trasy, prostě mnohem větší zábava než klasický rotoped.

avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 5657 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:09:27 (2008)

ondra11 muž 04.06.2009 07:58:21

Ještě k těm běhacím pásům, když jsem o tom onehdy přemýšlel chodil po obchodech a zkoušel, dospěl sem k závěru, že jestli nebydlíš v přízemí nebo v baráku, sousedi tě sežerou:-). Navíc ty pásy mají kolem 3–4HP, to je asi jako 2–3 pračky, takže spotřeba elektriky taky nic moc…

avatar

tepe žena 08.06.2009 23:13:30

Mnohokrát děkuji za odpovědi :-). Jsem ráda, že vím kde se mohu na výrobky podívat a že jste mi přivedli i na jiné myšlenky.

Po přemýšlení jsem prozatím došla k závěru, že si koupím nové boty a vyrazím do přírody. Nad to asi není :-).

Promyslím koupi kvalitního ergometru, nebo ?????. Tentokrát se zaměřím na značku Kettler a Tunturi.

Já jsem se dřív s nikým neporadila a pořídila si http://www.insportline.cz/…line-epsilon . Hezky se mi na tom jezdí tak 20 min, ale úplně dobře mi ten trenažér nejde nastavit. Klasické kolo je lepší :-). Kolo na spinningu mi šlo nastavit lépe. Potřebovala bych dát výš řídítka a výš nejdou. A také nějak vychytat polohu šlapky – sedlo posunut více do předu či do zadu. Kdyby měl někdo nějaký tip co s tím udělat, budu ráda :-). U toho kola se mi líbí, že se hezky točí, příjemně se na něm šlape. Pokud by šlo správně nastavit, tak by bylo bezvadné.

Běhací pás mě stále láká, ale má kromě „pro“ i spoustu „proti“. I když bydlíme v přízemí a pod námi je jenom sklep, je to starý cihlový dům, mám obavu, abych se i s tím běžeckým pásem do toho sklepa „nepropadla“. Nerada bych, aby ve sklepě popraskal strop. Ta spotřeba elektriky mě pobavila, protože jsem si neuvědomila, že je tak vysoká. Při nákupu pračky a ledničky jsem pečlivě zkoumala, která má nejnižší spotřebu.

Nalezené položky: 38 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.