Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Spolupráce PIM a Behej.com

Spolupráce PIM a Behej.com

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 06.10.2006 12:31:07

Napadla mě taková myšlenka a pokusím se jí vysvětlit: Behej.com by mohl asi tak měsíc před 1/2Marathonem sehnat co nejvíc lidí, co budou mezi divákama a budou fotit. Přes PIM by jim pak sehnal akreditaci (ne skutečnou novinářskou, ale něco, aby mohli mít trošku lepší fotky) a oni by na oplátku pak fotky umístili na ww.behej.com. Tady by si každý mohl najít podle st. čísla svojí fotku a koupit. V podstatě takový český marathonphotos.com – tam si nebudu kupovat fotku za ty šílený peníze, i když je dobrá. Já myslim, že po doladění by to mohlo fungoat. Čekám na reakci. Podle mě by ale bylo fajn mít nějakou vzpomínku za – řekněme – 100 až 200 Kč… A mohlo by se to klidně posílat i meilem, cena podle rozlišení…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 06.10.2006 12:44:30

já se na to podívám z pohledu fotografa, který letos fotil na PIMu: zvládl jsem jen lidi, kteří běželi v TT dresu (sice jsem málem pár lidí propásl, ale nějak jsem to zvládl). Na pokrytí akce typu PIM, aby alespoň, jeden běžec měl 1 fotku je podle mě potřeba minimálně 5, lépe 10 fotografů. A teď otázka – bude vůbec možné sehnat tolik fotícíh lidí, kteří by pak následně měli použitelné fotky?

(ale myslím si, že tuhle akci si behej.com proti PIMu asi nebude moci dovlit, protože si myslím, že mezi PIMem a marathonphotos.com je smlouva o výhradní focení běžců pro účel „zadej-číslo-kup-si-fotku“…)

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 06.10.2006 15:18:20

[quote=forest]já se na to podívám z pohledu fotografa, který letos fotil na PIMu: zvládl jsem jen lidi, kteří běželi v TT dresu (sice jsem málem pár lidí propásl, ale nějak jsem to zvládl). Na pokrytí akce typu PIM, aby alespoň, jeden běžec měl 1 fotku je podle mě potřeba minimálně 5, lépe 10 fotografů. A teď otázka – bude vůbec možné sehnat tolik fotícíh lidí, kteří by pak následně měli použitelné fotky?

(ale myslím si, že tuhle akci si behej.com proti PIMu asi nebude moci dovlit, protože si myslím, že mezi PIMem a marathonphotos.com je smlouva o výhradní focení běžců pro účel „zadej-číslo-kup-si-fotku“…)[/quote] Počet fotografů by podle mě neměl být problém, ale ta smlouva, to je asi fakt… No, možná by to šlo nějak obejít… Právníci: šlo by to?

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 06.10.2006 15:25:09

jako člen behej.com musím poznamenat – přeci si nebudeme dělat s někým tahanice, když jsme s ním uzavřeli dohodu, ne? To by začalo postrádat smysl.

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 06.10.2006 17:33:19

[quote=forest]jako člen behej.com musím poznamenat – přeci si nebudeme dělat s někým tahanice, když jsme s ním uzavřeli dohodu, ne? To by začalo postrádat smysl.[/quote] Jasně, to je fakt… Byl to jen návrh. Já jen, že mám doma nějaký fotky a tudíž by logicky mohl někdo mít i moje… Tak třeba jen udělat fotogalerii čtenářů? Z fotosoutěže je znát, že jsou mezi námi dost schopní fotografové…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.