Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bradavice na nohou - jak se jich zbavit?

Bradavice na nohou - jak se jich zbavit?

Nalezené položky: 35 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Plzeň - Chotíkov

Celkem 1669 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:10:04 (2007)

Lubos J muž 22.04.2007 21:02:39

Ta barva je převážně od krve, která probarví tkáně. Dusíkem se to spálí, námahou (opakované změny tlaku) povolí bariéra mezi krví a tkání… Pokud povolí moc, udělá to barevný polštář, který tlakem bolí – to se nehodí, bude se vstřebávat pár dní. Pokud málo, je to jen malý průnik (na barvě nezáleží), nebolí, nevadí tak moc.

avatar

Volduchy

10 km: 1:12:48 (2006)

snehulak05 muž 03.05.2007 17:51:31

2 Oslík… jj taky jsem měl bradavici na palci a ne jedu rovnou tři a u nehtu a tam je to prý uplně nejhorší protože se to musí tím dusíkem stříkat málo a opatrně, aby se neodloupl nehet (mi bylo řečeno od lékařky). To má za následek že tam musíš chodit častěji.. Jak jsem psal víše.. Betadine mi pomohl.. mohu doporučit jestli se bojíš k doktoru aby jsi mohl běhat…

Motto: No jo neuděláš nic.. Je to tvůj boj..
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 03.05.2007 20:48:20

2 snehulak05: díky za radu, ale už jsem tam byl… No bolest při vyřezávání docela hrozná, mělo to prý hluboké kořeny (tím se ale taky vysvětluje, proč na to nepůsobil propolis ani nic jiného), zůstaly mi tam nějaké menší a na ty jsem dostal nějakou vodičku. Že mám ten palec zapařit, oškrábat, namazat a tak denně, tak uvidíme…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Zirraell žena 12.05.2007 15:07:00

Ja mela na pate bradavici pres 5 let nez sem s ni zacala neco delat, nejdriv sem si myslela ze je pryc a kdyz sem ji znovu objevila tak uz byla dost velka a bala sem se bolesti co me pri vypalovani ceka… tak sem taky cekala az me ta bradavice prinutila jit na kozni to uz mela tak 2×3 cm… ted uz je to temer rok co tam s ni chodim a doted se nezdalo ze by se cokoliv zlepsovalo, doktorka zacala klasicky vypalovat, nejdriv sem to snasela (bolelo to ale dalo se to vydrzet) pak bolest prerostla unosnou mez a doktorka vytahla podofilin, nejakou ziravinu, co mi patu vzdycky rozlaptala a na to davala salycilovou mast, ja to asi po tydnu odmocila, oskrabala a sla si pro to zas… ale i tato vodicka po nejake dobe se stala byt neprijemne bolestivou.. tak sem presla jen na tu salycilovou mast, denne mazat, odmacet a oskrabavat, bylo to celkem bez bolestny, ale taky ne dost ucinny… tak sem zpatky u vypalovani, boli to prvni dva dny a konecne to vypada i na nejaky pokroky… lozisko se zmensilo a snad se toho do konce prazdnin konecne zbavim… uz sem to celkem snasela a byla smirena ze par dni po vapaleni nebudu moct chodit apak to bude ok, jenze i tohle ma hacek doktorka mi zkusila dat na vypalenou bradavici zase podofilin a ted uz treti dfen nevim kam bych strcila nohu aby to tolik nebolelo… proste jednou je to pohoda a po druhy to boli jak cert… hlavne ze uz sou videt nejaky vysledky a i nadeje ze to jednou skonci…

avatar

Žďár nad Sázavou

Kenyan muž 31.05.2007 21:51:48

Já jsem měl bradavici na dlani. Někde jsem četl, že pokud bude člověk věřit, že bradavice zmizí, tak se opravdu zmizí. Začal jsem k ní teda promlouvat, že u mě nemá co pohledávat, nadával jsem jí a za dva týdny byla pryč. Možná to vypadá bláznivě, ale u mě to zabralo. Člověk tomu ale opravdu musí věřit, jinak to nefunguje…

Nalezené položky: 35 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.