Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » PRAŽSKÝ MARATON: Odpočiňte si, spěte, pijte [článek]

PRAŽSKÝ MARATON: Odpočiňte si, spěte, pijte [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední

mirekk muž 04.05.2010 07:53:29

Na co nyní myslet před startem nedělního maratonu? Na pečlivě propracovaný tréninkový systém pro poslední dny? Taktickou přípravu? Přesně odměřený jídelníček? Správnou výstroj? Ne, ne, ne! Nejdůležitější je nyní odpočinek, zejména spánek, a dostatek tekutin.
Odkaz na článek

avatar

Martinek muž 04.05.2010 22:07:47

Neodolám, abych nenapsal svůj postřeh. Ano, vše co je napsáno, je pravda, ale život přináší jiné cesty. Teď zrovna připravujeme projekt, který podáváme 7.5. – takže skoro nespím, nejím, pracuji na 200% výkon. Snad jen dost piju. Ale pokud ten projekt podáme, jako že ho podáme, tak mé tělo bude nabito takovou pozitivní energií a euforií, že ten marathón v pozitivním slova smyslu doslova smetu. Ať tak či tak, bude to pro mě výborný relax. A jak říká jeden můj kamarád. Půjdu si „vyresetovat mozek“ a pak si dám pivo.

avatar

Dr.Wadimski muž 04.05.2010 22:43:19

Lidicky, nastihl jsem registraci na PIM (a uz je pozde, pisou, ze registrace je fuc) ;-(

Nevite o nekom, kdo se na posledni chvili rozhodl nebezet (anebo pripadne mi to prenecha za nejaky maly poplatek)? Klidne pobezim i pod cizim jmenem (dam to pod 4h)!

Zajemci se prosim ozyvejte na: strielkowski@gmail.com

Dekuji a behu zdar!

Motto: In the long run every crisis ends
avatar

Praha 5

10 km: 0:39:46 (2002)
půlmaraton: 1:31:00 (2004)
maraton: 3:16:59 (2004)

mirekk muž 04.05.2010 22:45:59

>> Dr.Wadimski, 04. 05. 2010 22:43:19

někde jsem dneska zahlédl, že někdo prodává registraci. Zkusím to najít…

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.