Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Běh přes špičky, objemy, asfalt

Běh přes špičky, objemy, asfalt

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha 9 - Vysocany

voracem muž 09.05.2010 14:49:35

Ahoj,

potřeboval bych boty na objemy běhané na asfaltu. Běhám přes špičky, v současnosti běhám z nouze v Asics Noosa (funkčně by měly být shodné s Acics DS Trainer), běhá se v nich skvěle, člověk v nich má cit, klenba pěkně pracuje, kotníky pracujou akorát při velkých objemech na afaltu jsou už trochu upracované :-), zkrátka by to asi nějaké odpružení chtělo. (Na objemy mám ještě Kinseye, ale ty mi nevyhovují, vůbec v nich nemám cit a jsou dost težké, vysoké a neovladatelné.)

Uvažuju o Asics GT 1140 nebo Stratus. Máte s nima zkušenosti? Myslíte, že se hodí na běh přes špičky? Jiné další tipy ?

Předem díky.

avatar

Praha 9 - Vysocany

voracem muž 09.05.2010 15:04:22

A co takhle NIKE LUNARGLIDE+, behate nekdo pres psicky v techto botach?

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 09.05.2010 15:34:24

>> voracem, 09. 05. 2010 15:04:22 A co na to ochranci zvirat?

Teď ale vážněji. Asicsy 11X0 jsou docela dost tuhé přední části. Osobně bych řekl, že je to bota vyloženě pro jiný typ běhu.

Osobní tip bych měl: Nike Skylon. Lunarglide budou jistě taky dobrou volbou (projeď si blog hustey.cz někdo o nich píše v komentech, akorát se mu trošku rozsypaly).

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Praha

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

zmatloj muž 12.05.2010 13:37:47

Taky běhám s došlapem na přední část nohy z velké části po asfaltu. Letos na jaře jsem poprvé sáhl po botách Adidas Boston a běhá se mi v nich dobře – jsou pružné a na svojí váhu i slušně tlumí.

avatar

Brno

10 km: 0:36:12 (1999)
maraton: 3:06:00 (2000)

martin76 muž 12.05.2010 14:06:56

taky beham pres predni cast, pouzivam stejne boty jako „pred“, NB 1223, neni problem. dneska jdu do asicsu, tak se tam poptam, co doporucuje. myslite ze je vhodnejsi behat treba v zavodnich, tedy tenkych botech? asi tolik nevydrzi.

Motto: i skladník ve šroubárně si může přečíst Vergillia v originále
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.