Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Ničení bot

Ničení bot

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 31 km
Minulý měsíc 0 km

Hyneq muž 18.06.2010 02:04:12

Zdravím Vás, běžci. Mám neustálý problém s běžeckou obuví. Když jsem si na Expu v Holešovicích nechával změřit nohu, povolaná osoba mě upozornila, že mám na patách děsivé výrůstky. Ono to snad tak hrozné nebude, prostě stvrdlá kůže zezadu na patě. Prý to mám od toho, jak se mi noha v botě hýbe. Problém je ten, že si během stovky kilometrů rozervu patu u každých bot. Nesetkali jste se s tím někdy? Nějaké nápady, jak tomu zabránit? První běžecké boty (a zatím poslední jsou Adidas Boost s lamelovitým odpružením) Díky Hynek

avatar

Praha

Celkem 53203 km
Minulý měsíc 100 km
10 km: 0:47:15 (2010)
půlmaraton: 1:46:26 (2010)
maraton: 3:46:35 (2012)

mapo žena 18.06.2010 08:52:32

Třeba by pomohlo si trochu víc utáhnout tkaničky, aby se noha hýbala méně, ale zase to víc tlačí na nárt a může to vadit. Vnitřky bot kolem pat se dají opravit u ševce, šikovný švec doplní polstrování a můžeš zase běhat. >> Hyneq, 18. 06. 2010 02:04:12

Motto: ------------------ vytrvale jako smrt
avatar

10 km: 1:02:30 (2010)
půlmaraton: 2:35:50 (2010)

xPablos muž 18.06.2010 08:55:52

Pata by se podle me hybat nemela. Osobne mam taky o neco vetsi boty (vice mista pred prsty, abych predesel obavanym cernym nehtum).

Ale vazu si tkanicky podle navodu na behej – http://www.behej.com/…kanicky.html (pouzivam zpusob z hodniho videa). Do te doby jsem nevedel, na co je na bezeckych botach ta uplne posledni dirka co vede jakoby dolu :-) Rekl bych, ze to pekne dotahne botu k pate a i kdyz je bota prostornejsi, tak v ni noha nelita.

avatar

Celkem 31 km
Minulý měsíc 0 km

Hyneq muž 18.06.2010 12:34:44

Tak teď jsem se o tom bavil se snad budoucím švagrem. Prý to jeho bratr měl taky a normálně se to v nemocnici usekává. Pak prý měsíc o berlích a půl roku rehabilitace. To si radši zajdu ke krejčímu, aby mi tu oblast nějak vyztužil :)

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.