Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Vhodne boty pro silnici (zkusenosti s Adidas Response?)

Vhodne boty pro silnici (zkusenosti s Adidas Response?)

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Zarathustra muž 08.08.2010 16:09:38

Ahoj bezci

pred nejakym casem jsem stal pred problemem vyberu vhodnych bot. Potrebuji boty pro beh po pevnem povrchu, v drtive vetsine silnice, s doslapem na patu a stred, vetsi vaha (pres 90) a prodejci mi bylo doporuceno Adidas Response, ktere jsem si take koupil. V soucasne dobe beham asi ctyrikrat az petkrat tydne a z techto bot nemam uplne dobry pocit, respektive s odpruzenim. Nevim, jestli je to mou vahou nebo botama, ale prijdou mi tvrde. Tak jsem se rozhodl, ze si poridim jine boty a prosim vas o radu. Pokud mate zkusenosti s Response, jak se vam jevi? Diky a preju hodne nabehanych kilometru a vyplaveneho adrenalinu :-)

avatar

Pardubice

Celkem 7361 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:41:53 (2010)
maraton: 3:41:03 (2012)

radekl muž 09.08.2010 07:23:24

>> Zarathustra, 08. 08. 2010 16:09:38

Response používám na kratší a rychlejší trénink (do 12-ti km) a nemám s nimi problém. řekl bych dokonce, že jsou měkčí než Supenovy, které používém na delší běhy. Odpružení je v obou případech taky OK. Rozdíl může být v tom, že v obou typech bot ještě používám ortopedické vložky na míru. Nicméně vše je subjektívní.

Jinak jsem zkoušel např. i New balanc a ty byly dle mého ještě tvrdší než Adidas.

Vše je subjektívní. Vyzkoušej jinou značku a uvidíš.

avatar

ZuK žena 13.10.2013 15:42:55

koukni na http://www.hunac.cz/…er-3089.html

On cloudsurfer Hodí se i pro těžší běžce výborně tlumí, ale po dopadu tlumení úplně zmizí a máš perfektní odraz

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.