Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Starý pes - běh s batohem

Starý pes - běh s batohem

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Klatovy

JíťaP žena 25.10.2010 08:57:27

Ahoj, máte někdo zkušenosti s během se starým psem? Já mám tři, jezevčíci a dva pudlíky. Jedna pudlička je stará a má bolavé přední nožičky. Tohle je poprvé, co jí musím začít šetřit, protože sice stíhá, ale pak jí přední nožky bolí. Napadlo mě vzít si nějaký batoh a kusy cesty jí poponášet, že by si oddychla. Ona se na běh moc těší. Tak jestli máte někdo takovouhle zkušenost – s batohem na zádech cca 6kg. Vůbec nevím, co to udělá s mou rovnováhou. Běháme hlavně po loukách a uježděných cestách. Mezi 6–10 km. Díky za rady. J.

avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 25.10.2010 09:42:33

Já občas běhám na nákup, když nemám moc čas. Nevím, kolik toho přesně v batohu táhnu, ale určitě je nutné snížit tempo a trochu i krok. Kdybych to měl k něčemu přirovnat, tak ke stylu běhu ultramaratonce. Protože s přidáním batohu se změní o něco těžiště a tělo má zafixované trochu jiné pohybové návyky. Takže čím pomalejší a drobnější kroky, tím bude pocit z běhu přirozenější. Samozřejmě neřekl bych, že je z toho nutné dělat nějakou vědu, přizpůsobení kroku a frekvence půjde přirozeně.

Jen bych poradil, aby měl batoh jak bederní tak hrudní pás, jinak dost nepříjemně poskakuje a krok dost rozhazuje. Navíc nevím, jestli by se to líbilo i pejskovi :).

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Klatovy

JíťaP žena 25.10.2010 10:17:46

>> Luckyboy, 25. 10. 2010 09:42:33

Díky za radu, podívám se po pořádném batohu.J.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.