Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » 11. 6. 2011 - Kolín 15 a 7 km

11. 6. 2011 - Kolín 15 a 7 km

Nalezené položky: 278 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
avatar

kolín

Celkem 4827 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:18 (2000)

radon muž 15.06.2011 18:13:26

>> Leos, 15. 06. 2011 17:59:38

Souhlas!Rasistický podtext???gra­matický a logický výklad tvého dopisu o tom nevypovída v žádném případě.V čí mysli se to urodilo????

avatar

Kolín

Celkem 3588,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:09 (2011)
půlmaraton: 1:41:31 (2011)
maraton: 4:00:23 (2011)

Juran Juran muž 15.06.2011 20:03:18

>> Mejla, 15. 06. 2011 17:23:18

tak to mají zaručený odbyt:-) koupím nejméně dvě čísla – jedno sobě a druhé babičce, protože nevěřila, že to uběhnu a považovala mě za blázna, když jsem jí řekl kolik jsem za to utratil:-)

Motto: Přes vrchol:-)
avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 15.06.2011 22:16:04

>> Leos, 15. 06. 2011 17:59:38

Ja te ale neovinuji z rasizmu kuli tomu, ze jsi odmitl zaplatit startovne nejakym profesionalum, kterych manazer se ti s takovym dotazem ozval.

Naopak taky souhlasim s tim, ze na vecsinu zavodu je zbytecne vyhazovani penez platit startovne zahranicnim profesionalum, obzvlast kdyz pro domaci se penize nenajdou.

Mne se jenom nelibi, ze se tu vickrat dokola opakuje ze kenanni… I v teto tvoji reakci pises „manazer kenanu“ – on sam myslim kenskeho puvodu neni. A kdyby manazoval profiky eskimackeho puvodu odepsal bys mu to same. Tak proc porad zduraznovat ze se jednalo o kenany. Dokonce jsem nekde zachytil zminku, ze prece nebudete platit za ucast kenanum, kteri by prisli ne kuli laske k behu, ale pro prachy. No logicky. Oni se tim totiz zivi. Ale to neznamena ze beh nemilujou. Pravdepodobne vic nez vecsina z nas.

Nechci se v tom zbytecne rejpat a nikoho z rasizmu neobvinuji. Jenom bych rad upozornil na urcitou slusnost a uctu k jinym skupinam. Snad jsem to vysvetlil jasne…

avatar

Kolín/Praha

Celkem 8245 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:31:25 (2015)
půlmaraton: 1:09:53 (2013)
maraton: 2:28:34 (2021)

Mejla muž 15.06.2011 22:40:35

>> Juran Juran, 15. 06. 2011 20:03:18

Tak to ji pozdravuj! :-) Je tam celá dvoustrana fotek z letošního PIMU a je to ta fotka, co ji máš na fb jako profilovku (prst letící k nebi :-D ) Na té straně seš v dobré společnosti Pavla Nedvěda či afrických běžců ;-)

Motto: https://www.facebook.com/strekari.cz
avatar

Kamhajek

Celkem 10023 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:29 (2003)
půlmaraton: 1:39:09 (2013)

Kajmann muž 15.06.2011 22:50:51

>> SlavoK, 15. 06. 2011 22:16:04

Promiň, trochu nechápu, zeptám se jinak…Co je rasistického na tom, říct o Keňanovi, že je Keňan? Mám dojem, že právě v souvislosti s vytrvalostním během je to obráceně. "Přijedou dva Keňani a vy ostatní si to rozdejte o bronz, amamtéři! :-D

Motto: Proč vlastně běhám, když mě nikdo nehoní?!
avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 15.06.2011 22:55:06

>> Kajmann, 15. 06. 2011 22:50:51

Tak jsem to asi nenapsal dost jasne. :( No nic, necham to uz tak.

avatar

Kolín/Praha

Celkem 8245 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:31:25 (2015)
půlmaraton: 1:09:53 (2013)
maraton: 2:28:34 (2021)

Mejla muž 15.06.2011 23:00:50

Prostě:

  • fotbalista per excellence = Brazilec
  • běžec per excellence = Keňan

je to známka kvality a uznání vyskytující se mluvě obecné (např. v hovoru mezi přátely či na internetových forech).

:-) ;-)
Motto: https://www.facebook.com/strekari.cz
avatar

Kamhajek

Celkem 10023 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:29 (2003)
půlmaraton: 1:39:09 (2013)

Kajmann muž 15.06.2011 23:11:40

>> SlavoK, 15. 06. 2011 22:55:06

Ale jo, každopádně se shodneme na tom, že jsou prostě nejlepší.

Motto: Proč vlastně běhám, když mě nikdo nehoní?!
avatar

The Earth

Celkem 6359 km
Minulý měsíc 77 km

Leos Bestakovic muž 15.06.2011 23:25:53

>> SlavoK, 15. 06. 2011 22:16:04

ahoj Slavo, já ti rozumím, jak to myslíš. Pan Benedek (maďar – manažer) napsal zdvořilý dopis, nabízející opravdu dva konkrétní keňany (jeden z nich Elisha Kiprotich druhého si nepamatuju). Elisha vyhrál v Golčově Jeníkově a byl druhý v Nasavrkách, také sympatický kluk. Následně jsem s poděkováním odpověděl to, co jsem ukazoval v kopii…Proto jsem napsal manažer keňanů. Máš pravdu, pokud by nabízel eskymáky, napsal bych manažer eskymáků. Nicméně nelze se na ně dívat skrz prsty. Manažer i TI DVA keňani se tím živí a snaží se najít práci, tak jako každý z nás. A tohle je opravdu poctivá práce a tvrdá dřina. Vůbec nepochybuji o tom, že keňani obecně běh milují. Je to zkrátka pohyb od Boha. Prospívá tvému „fyzičnu“ i „psychičnu“ – pokud je dávkován v rozumné míře. My jsme se ale zkrátka rozhodli, že jako atrakci je brát nebudeme. platit jim extra startovné (cesťák)nebudeme. Že budeme rádi, pokud přijedou, ale za podmínek, jako všichni ostatní. Nakonec nepřijeli. Nicméně Jirkovi Milerovi vítězství přeji a Serbessa je sympaťák a přispěl výrazně ke sportovní úovni závodu. Jsem moc rád, že přijel.Příští rok bych chtěl dát price money i pro 2. a 3. místo. Snad se podaří pár korun navíc poshánět. Tolik ode mě k tomuto citlivému tematu. mrzelo by mě, pokud by jsis to zkresleně vyložil.

Motto: Běhám
avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 15.06.2011 23:47:48

>> Leos, 15. 06. 2011 23:25:53

tos napsal správně – atrakce, sportovní úrovni podniku to v každém případě nijak nepomůže, z našcih běžců se jich těžko může někdo chytit natož s nimi soupeřit, na mne to vždycky působí divně, když je mezi prvními dvěma a dalšími závodníky několik minut díra; z pohledu organizátorů, kteří je zvou mi to také moc nesedí – pozvat někoho vyhrát (?!?) pochopil bych pozvání pro X borců této výkonosti a ať dostane zaplaceno vítěz nebo první až třetí po zaslouženě vyhraném souboji, ale objíždět „na jistotu“ hůře obsazené podniky a sbírat ceny?

i když … jednou se mi stalo, že mně Keňan (opravdu to byl Keňan, nikoliv Eskymák ani Inuita) předbíhal AŽ na pátém kilometru vrchařského závodu 8-) chudák běžel původně v čele a pak zabloudil a musel to dotahovat (ale to už jsem tu někde vyprávěl)

Motto: Teprve se zabíhám...
avatar

Sloviensko

rudo muž 16.06.2011 01:24:07

mysli ze Slavo nereagoval len na Leosa ale vseobecne na vsetkych cp pouzivaju vyraz kenani

pritom naozaj ide o problem platenia vyrazne lepsim bezcom aby si za peniaze bez namahy odklusali zarobok, lebo budu bez konkurencie, organizator si tym uctu startovneho pola rozhodne neziska

Chapem ked Slavo zdoraznuje ze treba pouzit vyraz – zahranicni plateni bezci, niekedy to mozu byt pliaci alebo ukarajinci, na drihej stranbe su preteky napriklad v Rakusku kam si idu cze alebo svk bezci pre zarobok.

Na konkretnej sitiuacii nezalezi ze nahodopu islo teraz o 2 KEN, malo by sa diskutovat o principialnom problemy – plateni zahranicni vitazi, ja mam rad vyraz : zoldaci.

Rasizmus – neznamena ze ponizujem nejaku rasu, rasizmus znamena ze na zajklade pochybnej genetickej konstrukcie si myslim ze niektora rasa je v niecom lepsia, teda si myslim ze bezci su lepsi lebu su KEN a ETH a futbalisti su lepsi lebo su BRA atd Rasizmus mozno aj vzikol na zaklade pozitivneho vyzdvihovania vlastnosti rasy… akurat tym automaticvky sa v tej vlastnosti ostatne rasy ponizuju. Ide tu o delenie vlastnosti a schopnosti podla rasy, nie nutne o ponizovanie Napriklad KEN sprinteri alebo vrhaci by to mohli brat ako rasove ponizovanie, ked nejaky beloch na zaklade nejakej genovej hypotezy vyslovy myslienku ze maju predpoiklady na vytrva;lsotny beh a teda neamju predpoklady na sprint a vrhy.

Rasizmus sa nenapadne siri prave chvalenim urcitej rasy pre urcite vlastnosti tym sa totiz v podvedomi automaticky akceptuje delenie podla rasy.

Leos – neber to sobne mysliom ze Slavo a urcite ja nereagujeme prave na teba, len sa ta temu tu vyskytla.

Inac si velmi vazim ze nejdes tym smerom – vybrat peniaze od rekreacnych bezcov a sponzorov a platit z toho o triedu lepsich zoldakov.

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

The Earth

Celkem 6359 km
Minulý měsíc 77 km

Leos Bestakovic muž 16.06.2011 10:34:54

>> Mejla, 15. 06. 2011 23:00:50

Přesně Mejlo, lépe, stručněji a výstižněji to nešlo vyjádřit! Díky, že jsi to napsal. Myslím, že to obecné „KEŇANI“ v souvislosti s během, je naopak velká poklona a úcta ke všem keňanům za jejich schopnosti a lásku k běhu.

A ještě si dovoluji doplnit tvůj příspěvek do svaté trojice:

ČECH = muzikant

taé proto jsem rád, že se náš 1.MFB uskutečnil ve stejném víkendu, jako hudební Kmochův Kolín a odstartoval ho Petr Steklý, šéf organizačního výboru Kmochova Kolína. Pro mě to je velká symbolika.

Motto: Běhám
avatar

The Earth

Celkem 6359 km
Minulý měsíc 77 km

Leos Bestakovic muž 16.06.2011 10:56:17

>> rudo, 16. 06. 2011 01:24:07

Děkuju, a jak jsem psal již dříve. Najmout běžecké žoldáky, aby přijeli porazit Vás všechny běžce, kteří přijedou z celého Česka si užít závod, Kolín, doprovodný program, potkat se s kamarádama, najímat žoldáky nebudeme ani v dalších ročnících. Ale pozor: budu rád, pokud tito „žoldáci“ přijedou k nám do Kolína. Budu tím potěšen. Ale věřte mi, že pokud budu v org. výboru já, nikdy nedostanou EXTRA peníze navíc POUZE za svůj start. V Kolíně budou mít na startu vždy všichni stejné podmínky a ceny dostanou až podle schopností, t.zn. skutečného umístění. Ale na startovní čáře, navíc u chrámu – svatého místa, tam budou mít všichni stejnou šanci. To je moje neměnná vnitřní folozofie. Ta se již nezmění…

a ještě k těm brazilcům, keňanům atd., to jsou opravdu jen taková klišé. Např. ve fotbale jsou momentálně nejlepší španělé (na vrchol úrovni), ale i tak si myslím, že láska samotných brazilců k fotbalu tím nijak neutrpěla…

a rasismus je citlivé a zneužitelné téma, nechci ho dále na tomto foru rozpitvávat, navíc v psaných příspěvcích…

Motto: Běhám
avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 16.06.2011 11:08:48

>> rudo, 16. 06. 2011 01:24:07

>> Leos, 16. 06. 2011 10:56:17

Uf, tak jsem rad ze jsme si nakonec porozumeli. Uz jsem zacinal litovat ze jsem s tim vubec zacal. Ono na internetovem forume to je nekdy tezsi, u piva bychom si to probrali lepe.

Apropo, Leosi, nezapomen na holky – teda s temi odmenami. Nechci resit jestli stejne jako chlapum, nebo o neco nizsi,kdyz je dejme tomu mensi konkurence… Ale proste holky maji svoji kategorii a kdyz je absolutni vitez muzu, mela by byt i abosolutni vitezka zen atd… Protoze realne ani ty nejlepsi holky nevyhraji proti tretotridnim chlapum.

avatar

poháry muž 16.06.2011 14:27:48

Ahoj Leoši, ze závodu jsem byl nadšený, ale můj celkový dojem z akce přebilo tvé hulvátství a nevděk. Ve svém příspěvku číslo 224 na stránce 8 píšeš o tom, že jsi se styděl za kýčovité poháry „mejd i čajna“ udělované oceňovaným závodníkům, a že lepší by byly skleničky z IKEI. Pokud si ale dobře vzpomínám, nebyl jsi to ty, kdo přišel do prodejny sportovních cen něco vybírat. Přišel tvůj kolega a to s požadavkem na co možná nejlevnější zboží, nejlépe z výprodeje, a to kvůli omezenému rozpočtu. Tak jsme vybrali opravdu co možná nejlevnější variantu. Takže pokud píšeš, že jsi vybral ty nejméně kýčovité z celé hitparády kýče, tak můžu říct jediné: JSI LHÁŘ ! Příště k nám chodit nemusíš, doporučuji navštívit již výše uvedenou IKEU. Martin Slavík

avatar

The Earth

Celkem 6359 km
Minulý měsíc 77 km

Leos Bestakovic muž 17.06.2011 01:15:42

>> SlavoK, 16. 06. 2011 11:08:48

Ahoj Slavo, děkuji za podnět

ad1) naprosto s tebou souhlasím. Preferuji komunikaci u piva či z očí do očí. Psaným slovem může lehce dojít k nedorozumění či dokonce manipulaci a zneužití. V tom je ta šílená moc medií…

ad2) už jsem to napsal tady na foru v jednom příspěvku. Sám jsem si potom naběhl u stupňů vítězů. Najednou jsem měl touhu dát holkám více než jenom pohár a kytičku + voucher intersportu, ale měl jsem prázdné ruce. Mysleli jsme jen na absolutního vítěze a odvíjelo se to také od našich finančních možností v zimě, kdy se začal 1.MFB připravovat. Tenkrát se mi i těch 5tis korun zdálo moc, zkrátka nad naše možnosti…No a u těch stupňu vítězů jsem si pak připadal trapně. Ale holky to vzaly, měly tam své nejcennější, děti které přijely s nimi. A pro ně jsme připravili dost pestrý doprovodný program. Tak snad alespoň tímto malá omluva. Do příštího ročníku se na holky nezapomene!

Motto: Běhám
avatar

The Earth

Celkem 6359 km
Minulý měsíc 77 km

Leos Bestakovic muž 17.06.2011 02:11:07

>> poháry, 16. 06. 2011 14:27:48

Ahoj Martine, děkuji za zprávu, přesně stejnou jsem před chvílí četl ve své e-mailové poště. Měl jsi pravděpodobně dost silnou zlost a pak touhu sdělit mi tvůj názor také přes tuto platformu, kterou nenavštěvuješ, takže jsi se dokonce zaregistroval. K tomu ti upřímně gratuluji, neboť v sobotu jsi dokázal, že si skvělý bojovník a běžec, a ještě jsem neměl čas ti pogratulovat k výkonu. Takže dodatečná a o to upřímnější gratulace! Věřím, že teď již budeš pravidelným návštěvníkem fora a budeš vstřebávat také navazující komentáře, nejen pouze partikulárně vytržené. Samozřejmě vím, kdo ti našeptal, co jsem tady napsal o pohárech (nikoliv o tobě !!!)a kdo si to vzal jako záminku k rozpoutání šílené a nepochopitelné hysterie plné pohrdání vůči mé osobě. Byl to JURAN JURAN (Jirka Remler), který byl členem organizačního výboru 1.MFB, a o kterém jsem přesvědčen, že na tomto foru systematicky na začátku týdne dával ke všem mojim komentářům bez jakéhokoliv komentáře palce dolů, až si toho všimli ostatní návštěvníci tohoto fora. Pokud máš chuť, můžeš si mé komentáře přečíst. Takže záhada jako LochNesska z tohoto nebude, kdo to byl. Navíc se pravděpodobně logoval dvojmo, možná trojmo, aby má aura byla co nejnižší. On musel vnitřně strašlivě trpět, a já nevím proč a moc mě to mrzí. Také nezvedl telefon, a rozpoutal vůči mě štvanici. Naposledy jsme se viděli těsně po festivalu, a poto si vzal poháry jako záminku k rozpoutání této hysterie. Bez jediné zprávy, bez jediného telefonu, bez jediné návštěvy. Nechci s tebou manipulovat, jestli jsi lhář či ne, je pak proti tomu strašně těžká obrana a nechci tě do této situace manévrovat. Jenom ty sám opravdu víš, zda to byl Juran Juran a pokud jsi čestný chlap, o čemž nepochybuji, tak to zde napíšeš.

Dále zde musím napsat, že se za lháře nepovažuji. Lhář je ten, kdo jinak mluví a jinak koná. A to jsem já v souvisosti s poháry neudělal. Opravdu jsem vyslal kolegu pro nákup těchto cen, neboť jsme je běžcům slíbili. Moje instrukce byla, vyberte co nejjednodušší, hlavně ne imitace zlata. Poháry, které prodáváš, opravdu považuji za kýče a můžeme volit kdejaká slova z květnaté češtiny, ale je asi pod naší úroveň, navíc na tomto foru. Svůj pohled na tyto výrobky nezměním. Stejně tak ti upřímně přeji,dělat dobré obchody s tímto zbožím. Velmi si vážím tvé pomoci, kterou jsi nám poskytl v přípravách 1.MFB. Vážím si tě také jako člověka, tak jak jsem tě poznal. Děláš dětské dny, to má smysl a vždy ti rád pomohu. Nebudu však proto nikde vykládat, že jsem pyšný na ty výrobky, jako takové.

Chodil jsem kdysi s holkou, která dělala grafičku v časopise. Byl to krásný vztah a nikdy jsem ten časopis nečetl, maximálně ho prolistoval. Říkal jsem jí, že je to ztráta času číst ten „SHIT“, který je dobrý na zátop do kamen. Provokativně jsem tím pak na víkendech v kamnech opravdu zatápěl. Náš krásný vztah, na který do dnes ona i já vzpomínáme, tímto nijak neutrpěl…

Více prosím osobně! Rád bych s tebou a ostatními na tomto foru komunikoval o běhání a radosti z něj. Dále ti chci sdělit, že pokaždé za 6 let, co organizuju jakýkoliv tenisový či squashový turnaj, střelby, fotbal, nohejbal a nevím co ještě, vždy jsme nakupovali (přímo či zprostředkova­ně)toto zboží od tebe. Tak tomu bude i nadále. Nemám důvod to měnit. Stejn ě tak nmám důvod měnit svůj slib na tomto foru, že na 2.MFB 2012 budu předávat něco originálního, doufám, že vkusného. Promiň.

Děkuji za pochopení a velmi se omlouvám, pokud se tě mé impertinentní slovní výrazy z komentáře osobně dotkly. Mrzí mě to, pokud jsi to vztáhnul k sobě osobně.

Martine, AŤ SE TI DAŘÍ! Leoš

Motto: Běhám
avatar

Kolín

Celkem 3588,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:09 (2011)
půlmaraton: 1:41:31 (2011)
maraton: 4:00:23 (2011)

Juran Juran muž 17.06.2011 04:09:35

>> Leos, 17. 06. 2011 02:11:07

  1. mínuska jsem nedával
  2. považoval jsem za vhodné informovat Martina, když o jeho zboží napíšeš, že mají rakovinotvorný nástřik, že je to šmejd (do ničeho jsem ho netlačil)
  3. nešiř o mě prosím něco, co není pravda – např. že jsem ti nezvedal telefon

děkuji

Motto: Přes vrchol:-)
avatar

poháry muž 17.06.2011 06:45:04

Podívej Leoši, jsi pokrytec. Ať už mi Jura řekl co chtěl, co jsi sem napsal v domnění, že na tento web nechodím, to neokecáš. Taky si můžu myslet, že kolínská Eurovie (kde pracuješ) korumpuje a podplácí, a jedině proto získává předražené zakázky, ale nebudu to tahat na web mezi lidi. To co jsi sem napsal mě urazilo a klidně bych řekl, že jsi tím poškodil naši firmu. Ale kašlu na tebe, nestojíš mi za to. A ještě jednou dodávám: kup si příště jako ceny skleničky za pětikorunu z IKEI. Martin

avatar

The Earth

Celkem 6359 km
Minulý měsíc 77 km

Leos Bestakovic muž 17.06.2011 09:24:10

>> Juran Juran, 17. 06. 2011 04:09:35

Ahoj, napsal jsem „nezvedl“ . ve smyslu „nezavolal jsi“, tak jako mnohokrát předtím o větších „maličkostech“.

Jak to bylo doopravdy víš jen ty sám. Nestojím o svou vlastní satisfakci. Je mi to buřt! Pokud je to jinak, než jak píšeš, hnít to bude jen v Tobě! Jedině ty pak máš možnost se očistit. Nevěřím Ti, ale přeji ti, aby jsi našel cestu k Bohu! Máš velkou šanci!

A dovoluji si napsat, že dávám tobě v tomto příspěvku palec dolů. A nebudu se už logovat pod někým jiným. Pěkný den ti přeji.

Motto: Běhám
avatar

The Earth

Celkem 6359 km
Minulý měsíc 77 km

Leos Bestakovic muž 17.06.2011 09:38:29

>> poháry, 17. 06. 2011 06:45:04

Ahoj Martine, za vším, co jsem zde kdy napsal si pevně stojím!

Necítím, že bych tvou firmu jakkoliv poškodil, neboť jsem ji ani náznakem nezmínil!

Oproti tomu, ty jsi společnost, kde pracuji, zmínil ve svém příspěvku a já tento tvůj příspěvek dám k nahlédnutí našim právníkům.

Vůbec jsi nepochopil, co jsem ve svém příspěvku napsal a nedokážeš oddělit můj vztah k tebou prodávanému zboží a můj vztah ke tvé osobě.

Jsi zastupitel města Kolína a BEZ jakékoliv předchozí osobní, telefonické či písemné komunikace pouze a jen mezi náma dvěma mne na tomto foru nazýváš lhářem a pokrytcem.

Za lháře ani pokrytce se nepovažuji a nechci s Tebou o tomto již dále komunikovat na tomto foru. Není nás to důstojné!

Dovoluji si tvému příspěvku dát palec dolů. Promiň.

Motto: Běhám
avatar

Praha 9 - Č.Most

Celkem 93 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:47 (2016)
půlmaraton: 1:32:21 (2016)
maraton: 3:24:38 (2016)

Benhard muž 17.06.2011 10:00:01

Ještě chvíli se tu takto hádejte a odradíte pár lidí od příštího ročníku (pokud bude).

avatar

Kamhajek

Celkem 10023 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:29 (2003)
půlmaraton: 1:39:09 (2013)

Kajmann muž 17.06.2011 12:05:30

Úžasně rozvinutá diskuze, a když už jste to zatáhli na veřejné fórum, tak asi očekáváte naše reakce…

Tůdle, vyřešte si to sami! :-D

Já jen přidám „ótéčko“ pro Láďu S., protože vidím, že je připojen – Promiň, v té pozávodní euforii v sobotu jsem zapomněl, že mám také nějaké trenérské povinnosti, takže zítra beze mne. Držím palce a ty drž křečhořský prapor vysoko, zvláště nahoře na nepřátelském Bedřichově. ;-)

Motto: Proč vlastně běhám, když mě nikdo nehoní?!
avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 17.06.2011 12:23:12

>> Kajmann, 17. 06. 2011 12:05:30

dík, taky moje účast ještě není stopro, poněvadž rodina

uvidíme

jinak tato diskuse ve mně taky budí docela rozpaky, tady by skoro mohl admin počistit

Motto: Teprve se zabíhám...
avatar

kolín

Celkem 4827 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:18 (2000)

radon muž 17.06.2011 16:00:37

>> Láďa S., 17. 06. 2011 12:23:12

Ani já si vůbec nejsem jist zda do Vsi dorazím.Včera jsem byl na společném treninku na kole,za chvíli vyjíždím opět na švih a dcera se mně dnes navíc vrátila ze školy v přírodě,takže??

avatar

The Earth

Celkem 6359 km
Minulý měsíc 77 km

Leos Bestakovic muž 17.06.2011 18:11:10

>> Benhard, 17. 06. 2011 10:00:01

2.MFB BUDE! BUDE LEPŠÍ NEŽ 1.MFB!

Motto: Běhám
avatar

The Earth

Celkem 6359 km
Minulý měsíc 77 km

Leos Bestakovic muž 17.06.2011 18:17:33

>> Kajmann, 17. 06. 2011 12:05:30

Ahoj Kajmane, palec nahoru!

Děkuju za příspěvek. Tohle vyřeší valná hromada občanského sdružení. Sen to nepatří!

Hodně zdaru Bedřichově!

Motto: Běhám
avatar

The Earth

Celkem 6359 km
Minulý měsíc 77 km

Leos Bestakovic muž 17.06.2011 18:22:21

>> Láďa S., 17. 06. 2011 12:23:12

Souhlas!

a palec nahoru, poněvadž má přednost rodina! Pro mě další důkaz, proč dbát na doprovodný program pro děti také na 2.MFB 2012.. Díky za příspěvek!

Jak máš starý holky, Láďo?

Motto: Běhám
avatar

Kolín

Celkem 3588,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:09 (2011)
půlmaraton: 1:41:31 (2011)
maraton: 4:00:23 (2011)

Juran Juran muž 17.06.2011 18:56:56

>> Leos, 17. 06. 2011 18:17:33

ale až se prokáže, že jsem tě nepalcoval, tak se mi omluvíš nejmíň v tištěném čísle behej.com :-)

Motto: Přes vrchol:-)
avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 17.06.2011 19:18:52

>> Juran Juran, 17. 06. 2011 18:56:56

chlapi, pozvěte si na to televizi, tohle už je skoro jako nějaká reality show a jeden si není jsitej, jestli to celé není umělá kauza na udržení pozornosti k vaší akci ;-)

Motto: Teprve se zabíhám...
Nalezené položky: 278 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.