Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Sporttester do 5.000 Kc s intervalovym treninkem

Sporttester do 5.000 Kc s intervalovym treninkem

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 2065 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:29 (2011)
půlmaraton: 1:17:50 (2011)

Volovec muž 09.12.2010 18:47:20

Ahoj, sam pouzivam Polar RS800CX se sensorem S3, ale zene se ted rozbil levny tepak z Lidlu, tak se divame po necem novem. Pozadavak je klasicky – tj. za co nejmin penez co nejvic muziky. Preci jen jsou ale uz pozadavky vyssi – tj. moznost nejakeho nozniho senzoru, nejake moznosti vyhodnocovani a planovani treninku v PC. Zatim mne nejvic zaujal Polar RS300X, ale stve mne na nem moznost pouze weboveho rozhrani a ne nahravani dat do ProTraineru5. Pak pokud jsem dobre pochopil navod, tak mam pocit, ze nelze predem naprogramovat nejaky klasicky intervalovy trenink typu XX minut rozklus v predem definovane zone tepove frekvence a pak treba 10× absolovany delkove definovany usek (treba 200 m) v definovam tempu s meziklusy, tak jak to jde naprogramovat v ProTraineru a exportovat do RS800ky. Trochu jsem se dival i na Suunta – tj. T3C a T4C, ale z popisu na webu nejsem moc moudry. Kbyste mel nekdo zajimavou radu nebo poznatek, byli bychom vdecni.

avatar

Radomir muž 10.01.2011 10:11:14

Ahoj, já řešil něco obdobného. Nakonec jsem šel do S625×, kterou jsem velice mírně jetou (cca 200km naběhané) koupil na e-bay. Vyšla mě na 120 EUR i s poštovným a maximální spokojenost.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.