Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Oblečení » Ladies' - od hlavy po paty

Ladies' - od hlavy po paty

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

P-9

Extra Fruit 22.11.2006 20:38:01

Ahoj damy –

mate niektora tip na odskusaneho dodavatela, ktory nas dokaze obliect od hlavy po paty a to najlepsie v malych cislach (XS / 34 / vyska 163cm) ? Najradsej rovnakeho dodavatela pre kazdy kus oblecenia.

Nedari sa mi najst vsetko, co potrebujem na jednom mieste a nerada kombinujem krizom-krazom. Okrem toho si zakladam na odporuceniach.

Som vam zaviazana za kazdu radu.

lc

avatar

Plzeň

Celkem 5741 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:00 (2006)
půlmaraton: 1:43:55 (2007)
maraton: 3:28:54 (2006)

VILDA muž 23.11.2006 14:43:29

[quote=Extra Fruit]Ahoj damy –

mate niektora tip na odskusaneho dodavatela, ktory nas dokaze obliect od hlavy po paty a to najlepsie v malych cislach (XS / 34 / vyska 163cm) ? Najradsej rovnakeho dodavatela pre kazdy kus oblecenia.

Nedari sa mi najst vsetko, co potrebujem na jednom mieste a nerada kombinujem krizom-krazom. Okrem toho si zakladam na odporuceniach.

Som vam zaviazana za kazdu radu.

lc[/quote] Tady máš tip na CRAFT. Příjdeš si určitě na své. Ahoj gentleman.

http://www.vavrys.cz/

avatar

Praha

pug muž 23.11.2006 14:50:59

Dámské programy pro aerobní sportovce mají i tyto firmy:, Axon (Strahov), Atex (Brno), Sensor (viz web), New Line, H R (Helena Reslová, Čelákovice)

avatar

Koryčany

Celkem 1601 km
Minulý měsíc 0 km

Devce žena 23.11.2006 15:36:14

Ja nedam dopustit na obleceni od Newline, sice nevim, jak je to s velikosti XS, sama mam M a jsem moc spokojena. Nove od nich mam dlouhy elastaky a jsou fajne. Jinak zimni kalhoty na kolo a zimni dres, uz vozim intenzivne vic nez 5 let a material je paradni. Pravda, jsou mozna malinko drazsi, ale kvalita tomu odpovida. Nabidku maji pomerne sirokou, ale asi se ti to bude hur shanet, i kdyz v Pze by nemel byt problem.

Motto: Všechno jde, když se chce....
avatar

Praha

pug muž 23.11.2006 16:05:30

Tak pokud nekdo vi, kde v Praglu sehnat Newline, budu radm kdyz se pochlubi. Ja jsem hledal a nenalezl.

avatar

kukyn muž 05.03.2007 22:24:16

[quote=Extra Fruit]Ahoj damy –

mate niektora tip na odskusaneho dodavatela, ktory nas dokaze obliect od hlavy po paty a to najlepsie v malych cislach (XS / 34 / vyska 163cm) ? Najradsej rovnakeho dodavatela pre kazdy kus oblecenia.

Nedari sa mi najst vsetko, co potrebujem na jednom mieste a nerada kombinujem krizom-krazom. Okrem toho si zakladam na odporuceniach.

Som vam zaviazana za kazdu radu.

lc[/quote] Zkus www.termopradlo-devold.cz – moje polovička tam nakoupila vše v XS v pohodě

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.