Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Závislost na běhu

Závislost na běhu

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Kladno

Celkem 1550 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:56:19 (2006)

Vrtulka žena 04.12.2006 21:06:48

Jak dlouho a jak často asi musí člověk běhat, aby se stal na běhu závislý a nemusel se do běhu nutit ,ale těšil se na každý běh?Ja jsem ve stavu ,ze se mi kolikrat vubec nechce ven,ale kdyz jdu ,tak jsem rada a kdyz nebeham tak mam spatnou naladu cely den :( jak dlouho to trvalo u vas?Dekuji za pripadnou odpoved

avatar

Praha - Radlice

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:06 (2007)
půlmaraton: 1:51:22 (2005)
maraton: 3:53:22 (2008)

Jitka žena 04.12.2006 21:16:46

[quote=Vrtulka]a kdyz nebeham tak mam spatnou naladu cely den :([/quote] Máš ji, Vrtulko! To JE závislost!!!

Já se často v práci děsně těším, až vyběhnu – a pak přijdu domů a ani trochu se mi nechce, musím se nutit – taky. Mnohem radši bych snědla úplně všechno, co doma je, a pak si lehla…

avatar

Kladno

Celkem 1550 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:56:19 (2006)

Vrtulka žena 04.12.2006 21:23:52

Tak to jsme na tom uplne stejne,musim si hned nasadit tenisky a jit,ale jakmile mi v hlave probehne myslenka „za chvili“ nejdriv udelam tohle…tak,je to v tahu najim se a az do konce dne mam na sebe vstek,ale myslela jsem ze tem co jsou zde se to moc casto nestava,asi mam slabsi vuli nebo min beham

avatar

Zdiměřice

johari žena 04.12.2006 22:42:41

[quote=Jitka][qu­ote=Vrtulka]a kdyz nebeham tak mam spatnou naladu cely den :([/quote] Máš ji, Vrtulko! To JE závislost!!!

Já se často v práci děsně těším, až vyběhnu – a pak přijdu domů a ani trochu se mi nechce, musím se nutit – taky. Mnohem radši bych snědla úplně všechno, co doma je, a pak si lehla…[/quote] Tak to ja nejprve snim vse, co je doma a pak jdu behat :-).. Hruza, asi mam take zavislost, a to rovnou na dvou vecech. Kdyz se rano probudim, tak jdu hned behat a kdyz nahodou nemuzu, tak cely den myslim na to, jak se vecer probehnu.. A nedej boze, abych vecer nemohla! A to same mam s cyklistikou, kdyz se nejdu dopo ci odpo projet na kole, mam cely den abstak a v noci nocni mury :-)

Motto: gnothi sauton
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 04.12.2006 23:37:21

tak zavislost existuje, asi je mozne ze je na to par jedincu odolnych, ale pokud jedinec beha casto a pravidelne tak driv ci pozdeji to prijde. ja tedy zatim nejsem uplne 100% zavislak, protoze se sice tesim vetsinou ale obcas se mi nechce a to sem jedine schopny se donutit jenom kdyz pak jdu behat pomalu. a zatim nic jako abstinencni priznaky nepocituju, resp nejsem zavisly primo na behani, ale na pohybu obecne cili behani, kolo, chuze a i plavani. jak uvadel jeden prispevek vys, zavislost na behani je dobra, ale jako kazda zavislost v sobe skryva i potencialni problem. a to kdyz clovek behat nemuze, ale chtel by, coz vznika vetsinou v dusledku zdravotniho stavu a to je pak deprese dvojnasobna – jsem nemocny + nemuzu behat.

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Plzeň

Celkem 5741 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:00 (2006)
půlmaraton: 1:43:55 (2007)
maraton: 3:28:54 (2006)

VILDA muž 06.12.2006 11:35:53

[quote=johari][qu­ote=Jitka][qu­ote=Vrtulka]a kdyz nebeham tak mam spatnou naladu cely den :([/quote] Máš ji, Vrtulko! To JE závislost!!![/qu­ote] A nedej boze, abych vecer nemohla![/quote] …Johari doufám, že za tím není skryté domácí násilí, zatím to ohlašovat nebudu-:)

avatar

Zdiměřice

johari žena 06.12.2006 11:44:53

[quote=VILDA][qu­ote=johari][qu­ote=Jitka] Máš ji, Vrtulko! To JE závislost!!![/qu­ote] A nedej boze, abych vecer nemohla![/quote] …Johari doufám, že za tím není skryté domácí násilí, zatím to ohlašovat nebudu-:)[/quote] Neboj, neni ;-)..

Motto: gnothi sauton
Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.