Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » PRAŽSKÝ PŮLMARATON: Kvalitu zajistí hlavně zahraničí [článek]

PRAŽSKÝ PŮLMARATON: Kvalitu zajistí hlavně zahraničí [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

PetrK muž 28.03.2011 19:12:41

Prolomit konečně hranici jedné hodiny je velkým přáním pořadatelů Hervis 1/2Maratonu Praha. Zahraniční kvalitu zajistí nutnost splnit podmínky obhajoby zlaté známky IAAF. Horší je to se startovním polem české špičky, především v závodě mužů. Napínavý souboj Kamínkové se Sekyrovou slibuje naopak závod žen.
Odkaz na článek

avatar

runner18 muž 29.03.2011 10:26:11

Divíte se proč se soustavně naši přední běžci vyhýbají závodům PIMu? Protože se zde na ně kašle. Pořadatelé PIMu pořád říkají, že dělají mnoho pro český běh, ale já si to nemyslím. Komu z našich běžců pomůže, že tu poběží x lidí půlmaraton kolem jedné hodiny? Tyto akce mají obrovský rozpočet, ale koukli jste se někdy někdo na prize money pro české běžce? Zde je odkaz: http://www.praguemarathon.com/…_hm_2011.pdf to my připadá jako výsměch, protože několika násobně větší „prize money“ mají kdejaké pouťáky. Také si na nich pořadatelé cení běžců z širší české běžecké špičky. Samozřejmě, že primárně o peníze nejde, ale půlmaraton je už taková trať, na kterou se musí člověk soustavně připravovat a nedá se běžet moc těchto závodů za rok a celá příprava nějaké to úsilí stojí. To půjdu radši své náboje „vystřílet“ na MČR do Pardubic než běžet nesmyslně na PIMu. Bohužel celý PIM je pouze stroj na peníze, já to chápu proč ne, ale spíš mě mrzí jak se na tomto jinak suprovém webu stále protlačuje. Nebylo by ale lepší radši vidět na startu například dvacet nejlepších českých vytrvalců jak spolu bojují umístění a o čas? Jenže to by se jim pro to museli vytvořit lepší podmínky, takhle nezbývá nic jiného než jezdit do zahraničí…

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.