Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Brání zahraniční běžci na českých závodech domácí elitě v růstu? [článek]

Brání zahraniční běžci na českých závodech domácí elitě v růstu? [článek]

Nalezené položky: 66 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Plískov

10 km: 0:31:12 (1987)
půlmaraton: 1:26:42 (2009)

Geo muž 21.08.2011 19:59:00

Krupička jako Krupička , Tonda jako Robert , to mám někdy pocit , že někteří netuší vůbec nic. S těmi běžci , závody , odměnami a růstem výkonnosti mám několik myšlenek o kterých vím s naprostou jistotou , že by fungovali a pomohli našim mladým běžcům . Sepíšu to a pošlu redakci .

Pozor je velký omyl porovnávat sponzorsky kolo a běh , a to z jednoduchého důvodu , k běhání stačí trenky a ( pro většinu ) boty + pár věcí do různého počasí a je hotovo . K cyklistice je třeba už u oblečení počítat s různými neprofuky atd. , ale hlavně to kolo ! To jsou různé materialy , spousta součástek a nesrovnatelně větší trh = obrat = potřeba být vidět abych prodával=více prostředků , které proudí zpět k cyklistice , i když cyklisté mohou namítnout , že jim chybí klasická česká Tour , ale to je jiný problém. Běžecká komunita je podle mne trochu jiná a myslím i variabilnější a to včetně vztahu k přírodě a podobně.

avatar

10 km: 0:51:00 (2009)
půlmaraton: 1:39:22 (2010)
maraton: 4:11:44 (2010)

jans muž 21.08.2011 20:28:11

>> rudo, 19. 08. 2011 23:00:39

No právě kvůli těm jeho věčným zraněním (už cca 11 únavových zlomenin) mi to nepřijde zas tak následováníhodné. A myslim že kvůli zranění vynechává i letošní utmb.

avatar

Sloviensko

rudo muž 21.08.2011 21:23:12

>> jans, 21. 08. 2011 20:28:11

suhlas

ja som ho neuvadzal ako vzorovy priklad, len som sa snazil vysvetlit preco je tak znami, kto sa zaujima o ten isty sport tak ho dobre pozna a sleduje jeho metodu aj s nasledkami ci uz je pozitivny priklad alebo odstarsujuci priklad, da sa na nom vela veci vysledovat a pochopit

Krupicka na rozdiel od mnohych inych ( a na rozdiel od domacich potencialnych hviezd) vsetko verejne vyklopi na svojom blogu a poskytne hocijaky rozhovor

Krupicka presne pise o kazdom treniogu, kazdu amater si moze zajst autom na to iste parkovisko odkial vybiehal hociktory trening a vybehnut ten isty kopec a porovnat si svoj cas. Rovnako Krupicka presne popisuje svoje zranenia trapenia preteky uspesne aj neuspesne, proste nic neskryva Nasa domaca elita stale zije v kulture utajovania projektov stredisk vrcholoveho srotu, ked aj treneri medzi sebou v jednom stredisku tajili trenigove systemy a nikto nikomu nic nepovedal. My nemame vzitu kulturu vsetko dat na verejnost k dispozicii a zadarmo. Preto Krupicka a spol, su tak popularni pretoze o nich kazdy vsetko vie.

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 21.08.2011 23:11:52

>> Geo, 21. 08. 2011 19:59:00

„Krupička jako Krupička , Tonda jako Robert , to mám někdy pocit , že někteří netuší vůbec nic.

Hm, zajímavé, cítíš se jako lepší člověk proto, že víš více o jednom běžci? Rudo mi tu slušně odpověděl, tvé reakci nerozumím.

Motto: Teprve se zabíhám...
avatar

Plískov

10 km: 0:31:12 (1987)
půlmaraton: 1:26:42 (2009)

Geo muž 22.08.2011 08:26:44

Moje poznámka o Krupičkovi nemá s Rudo nic společného , to je jen postřeh ze závodu , kde někteří jedinci neměli úplně jasno a zaměňovali je . Myslím , že po tom co Robert podepsal smlouvu s Adidasem tohle vymizí. Pro běh je dobře , to co Adidas v Česku dělá , stejně jako zaslouží uznání Ondra Němec a " jeho" Asics , Salomon také trochu v ČR obživl a máme tu spoustu dalších , kteří by mohli začít vracet něco zpět ve formě podpory mladých a nadějných .

avatar

Sloviensko

rudo muž 22.08.2011 09:19:44

ked si pozorne precitam otazku v nadpise, tak to v podstate nedava ziadny zmysel mozu akurat tak branit v zarobku

Motto: you can't stop, what is coming !
Nalezené položky: 66 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.