Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Polar nožní snímač S3/ GPS snímač

Polar nožní snímač S3/ GPS snímač

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 4972 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:44 (2012)
půlmaraton: 1:19:57 (2012)

eset muž 16.10.2011 13:37:52

Zdravim všechny.

Chci si koupit sportester RXC5 od Polaru a zvažuju který snímač si k tomu vzít. Zda-li nožní snímač rychlosti S3 nebo GPS. Co mě konkrétně zajímá. Zajímá mě přesnost nožního snímače S3. Některé své tréninky řídím podle min/km a proto bych chtěl tuto veličinu přesně sledovat. Vím, že existují možnosti kalibrace, ale nevim o kolik se to pak může zpřesnit. Taky by mě zajímalo, zda-li je možné zohlednit to, že když běžim OV tak teoreticky dělám menší kroky, než při rychlejších bězích. Například tím že, by bylo možné vybírat z více profilů nastavení krokoměru.

Díky

avatar

vvojtech muž 16.10.2011 13:45:00

ja jsem prave moc spokojeny s s3 nebyl, kalibroval jsem to asi 20×, i treba na 10km dlouhym behu na pasu, aby to bylo super presny, ale podle me funguje, jen kdyz bezis stejny tempo stejny krok stejny povrch stejny boty. koupil jsem si teda novy gps a zatim naprosta spokojenost, velmi rychle najde, velmi presny, lehky, vydrzi 20h na jedno nabiti.

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 16.10.2011 14:13:31

Já běhl léta s Polarem a čidlem na nohu a nemohl jsem si stěžovat. Když to nezkalibruješ, tak to i tak měří celkem přesně. Já to pak měl nakalibrované na své závodní tempo, abych měl na závodech přesné časy. A své obvyklé trasy jsem měl změřené. Pokud jsem chtěl měřit trasu běženou volně, jen jsem přenastavil kalibrační index (změna jedné hodnoty v hodinkách a bylo).

vvojtech: Kalibrace na páse je hodně nepřesná. Použitelná asi zase jen při běhu na páse.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Celkem 4972 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:44 (2012)
půlmaraton: 1:19:57 (2012)

eset muž 16.10.2011 14:39:13

O samotné GPS mi až zas tak nejde. Teď mám bezmapového garmina 301, ale opravdu spíš o údaj xx min/1km, a o její přesnost.

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.