Nasavrky ovládli zahraniční běžci

behy.cz | 22.05.2011 | přečteno: 3052×

V 37. CKP Ceně Nasavrk, závodu na 15 kilometrů na těžké kopcovité trati, zvítězil ukrajinský běžec Sergej Zachepa v čase 47:02. Na druhém místě doběhl keňský běžec Elisha Sawe Kiprotich (47:23) z týmu maďarského manažera Benedeka a třetí místo obsadil Sait Azouzi z Maroka (47:33). Prvním českým vytrvalcem v cíli byl na sedmém místě doběhnuvší Róbert Štefko z AK Kroměříž (51:17). Ženský závod vyhrála běloruská běžkyně Aleksandra Dulibaová (56:05) před Petrou Kamínkovou z AK Kroměříž (56:24) a ukrajinskou běžkyní Alexandrou Azarovou (58:50). Zúčastnilo se 96 běžců a běžkyň.