Běžecké tabulky
18936 závodů
260898 závodníků
1397552 záznamů
260898 závodníků
1397552 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Bratislavský městský půlmaraton, 01.04.2007, Bratislava
věkový průměr závodníků: 53.7 let |
nejmladší závodník: Lecko Marek (1990) |
nejstarší závodník: Bulla Ján (1931) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Holík Michael | 1952 | 01:49:38 | MH Consulting Bratislava | ||
102. | Benčová Andrea | 1965 | 01:49:25 | T.O. Pohoda Bratislava | ||
103. | Bárta Stanislav | 1952 | 01:49:23 | Slovnaft | ||
104. | Gábriš Peter | 1962 | 01:49:23 | Stupava | ||
105. | Oravec Jozef | 1959 | 01:49:19 | TK Štart Bratislava | ||
106. | Kolcún Peter | 1955 | 01:49:11 | Bratislava | ||
107. | Laudis Dušan | 1957 | 01:49:10 | Bratislava | ||
108. | Halasz Rudolf | 1973 | 01:48:52 | Velký Meder | ||
109. | Zeleňanský Juraj | 1963 | 01:48:49 | Bratislava | ||
110. | Čižmárik Martin | 1973 | 01:48:26 | Baducci | ||
111. | Magál Martin | 1974 | 01:48:19 | Letanovce | ||
112. | Luža Stanislav | 1990 | 01:48:16 | ŠKP Bratislava | ||
113. | Žilková Olga | 1983 | 01:48:07 | AK Baník Prievidza | ||
114. | Heringhová Veronika | 1978 | 01:48:04 | MK Žitný Ostrov | ||
115. | Németh Tibor | 1970 | 01:48:01 | Triatlon Dvory nad Žitavou | ||
116. | Basila Martin | 1977 | 01:47:50 | Hrom do piecky! | ||
117. | Sedláček Jozef | 1939 | 01:47:46 | Jogging Trnava | ||
118. | Papp Radovan | 1977 | 01:47:34 | Stepné Kozy zo Šale | ||
119. | Kovács Kornel | 1981 | 01:47:26 | Bratislava | ||
120. | Petrikovič Milan | 1965 | 01:47:25 | Slovenský Orol Hrušovany | ||
121. | Austen Richard | 1967 | 01:47:22 | Bratislava | ||
122. | Házi Attila | 1984 | 01:47:03 | BK Trhová Hradská | ||
123. | Sabo Adrian | 1979 | 01:46:52 | Lučenec | ||
124. | Martinec Dano | 1969 | 01:46:50 | Železná Studnička | ||
125. | Slaný Jozef | 1947 | 01:46:47 | Bratislava | ||
126. | Mozolík Ľudovít | 1978 | 01:46:39 | Bratislava | ||
127. | Toriška Karol | 1974 | 01:46:31 | Bratislava | ||
128. | Orfánus Tomáš | 1976 | 01:46:29 | Bratislava | ||
129. | Wladár Eugen | 1941 | 01:46:26 | BBS Bratislava | ||
130. | Krejčí Miroslav | 1967 | 01:46:18 | Bratislava | ||
131. | Ondrášiková Zuzana | 1988 | 01:46:14 | Bratislava | ||
132. | Lauko Martin | 1954 | 01:46:11 | Bratislava | ||
133. | Škerlík Roman | 1981 | 01:46:09 | |||
134. | Drozda Marián | 1972 | 01:45:58 | Bratislava | ||
135. | Gunar Pavel | 1951 | 01:45:43 | Nové Mesto nad Váhom | ||
136. | Kováčik Martin | 1985 | 01:45:30 | ŠKP Čadca | ||
137. | Ivan Ivo | 1980 | 01:45:29 | Infomedia.sk | ||
138. | Inovecký Atila | 1978 | 01:45:15 | Praha 8 | ||
139. | Marko Martin | 1977 | 01:44:57 | Road Runners Club | ||
140. | Medvec Peter | 1979 | 01:44:43 | Dunajská Streda | ||
141. | Šrámková Štefánia | 1968 | 01:44:17 | SOLEN Olomouc | ||
142. | Bíró Attila | 1978 | 01:44:13 | MK Žitný Ostrov | ||
143. | Bernath František | 1973 | 01:44:09 | Enpower Trade | ||
144. | Galajda Jakub | 1983 | 01:43:59 | Bánská Bystrica | ||
145. | Kamenčík Jozef | 1983 | 01:43:58 | Hlohovec | ||
146. | Kubička Marián | 1970 | 01:43:58 | VTJ Fénix Hlohovec | ||
147. | Králik Marek | 1976 | 01:43:41 | Bratislava | ||
148. | Liptáková Katarína | 1980 | 01:43:35 | NŠC | ||
149. | Havrila Richard | 1970 | 01:43:32 | Bratislava | ||
150. | Muránsky Martin | 1966 | 01:43:23 | Rovinka | ||
151. | Šlachta Mojmír | 1975 | 01:43:12 | Gbely | ||
152. | Farber Walter | 1975 | 01:43:06 | |||
153. | Chobot Ivan | 1954 | 01:43:00 | Bratislava | ||
154. | Bollardt Michal | 1983 | 01:42:58 | Modra | ||
155. | Safko Martin | 1982 | 01:42:54 | Piešťany | ||
156. | Turošák Martin | 1962 | 01:42:23 | Bratislava | ||
157. | Žbodák Robert | 1978 | 01:42:15 | Bratislava | ||
158. | Šiška Pavol | 1990 | 01:42:03 | Nomae | ||
159. | Selecká Katarína | 1978 | 01:41:37 | Bratislava | ||
160. | Bielik Viktor | 1977 | 01:41:15 | NŠC | ||
161. | Babušík Miloš | 1971 | 01:41:14 | SCMT | ||
162. | Quittnerová Jana | 1957 | 01:41:13 | Bratislava | ||
163. | Putala Martin | 1965 | 01:41:09 | Slavia UK Bratislava | ||
164. | Hakačová Nina | 1980 | 01:40:45 | ŽS Bratislava | ||
165. | Axamit Stanislav | 1957 | 01:40:41 | Bratislava | ||
166. | Šmoroň Ladislav | 1964 | 01:40:33 | BK Stará Ľubovňa | ||
167. | Očkovský Jaroslav | 1960 | 01:40:32 | OFK Bučany | ||
168. | Kasper Jan | 1955 | 01:40:18 | Bratislava | ||
169. | Vajas Roland | 1976 | 01:40:08 | CSMC Žitný Ostrov | ||
170. | Bajtošová Hana | 1984 | 01:39:42 | Rapid Bratislava | ||
171. | Ščurik Peter | 1987 | 01:39:37 | Zakopčie | ||
172. | Stoličný Martin | 1969 | 01:39:23 | Bratislava | ||
173. | Kopecsni Roland | 1980 | 01:39:22 | Dunajská Streda | ||
174. | Šmondrk Rostislav | 1966 | 01:39:13 | AK Kroměříž | ||
175. | Julény Janko | 1963 | 01:39:06 | GS Bratislava | ||
176. | Kovačič Slavko | 1972 | 01:39:01 | Bratislava | ||
177. | Bábelová Martina | 1981 | 01:38:58 | ŠKP Čadca | ||
178. | Lačok Ján | 1954 | 01:38:56 | SBK Novinárska Bratislava | ||
179. | Hujo Dušan | 1975 | 01:38:55 | Bratislava | ||
180. | Kimerling Slavomír | 1964 | 01:38:36 | INQ Bratislava | ||
181. | Badinský Karol | 1955 | 01:38:31 | ASD Bratislava | ||
182. | Stojkovič Daniel | 1971 | 01:38:27 | Kajak Slávia | ||
183. | Petrák Dušan | 1956 | 01:38:13 | AŠK Grafobal Skalica | ||
184. | Marušiaková Miriam | 1981 | 01:37:59 | Bratislava | ||
185. | Petrikovič Rudolf | 1950 | 01:37:57 | Slovenský Orol Hrušovany | ||
186. | Menger Pavel | 1973 | 01:37:42 | Velké Přílepy | ||
187. | Čierny Filip Andrej | 1978 | 01:37:20 | Františkáni Bratislava | ||
188. | Jasenovec Peter | 1976 | 01:37:06 | inlineBSS.sk | ||
189. | Mlynarčík Milan | 1981 | 01:37:00 | Bánská Bystrica | ||
190. | Sibyla Pavel | 1978 | 01:36:55 | Hriňová | ||
191. | Slamka Tomáš | 1980 | 01:36:29 | Bratislava | ||
192. | Kuba Anton | 1987 | 01:36:22 | MŠK Kysucké Nové Mesto | ||
193. | Jakabčin Vladimír | 1956 | 01:36:09 | Liptovský Mikuláš | ||
194. | Sibyla Branislav | 1976 | 01:36:06 | Hriňová | ||
195. | Gažo Štefan | 1942 | 01:36:03 | AŠK Slávia Trnava | ||
196. | Kerlin Tomáš | 1980 | 01:35:44 | KPCHL Kravaře | ||
197. | Dobšovič Rastislav | 1972 | 01:35:40 | KRB Dolné Orešany | ||
198. | Hraško Pavel | 1971 | 01:35:25 | ŠK Impulz Bratislava | ||
199. | Rízek Milan | 1953 | 01:34:46 | TTK RM Skalica | ||
200. | Čulen Ivan | 1960 | 01:34:32 | AŠK Grafobal Skalica |