Běžecké tabulky
18936 závodů
260898 závodníků
1397552 záznamů
260898 závodníků
1397552 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Bratislavský městský půlmaraton, 01.04.2007, Bratislava
věkový průměr závodníků: 53.7 let |
nejmladší závodník: Lecko Marek (1990) |
nejstarší závodník: Bulla Ján (1931) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
201. | Štefková Erika | 1979 | 01:34:30 | AŠK Grafobal Skalica | ||
202. | Šabík František | 1959 | 01:34:14 | Zlaté Moravce | ||
203. | Buchta Pavol | 1954 | 01:34:13 | Skalica | ||
204. | Beklemdžiev Ivo | 1965 | 01:34:10 | Rohožník na Záhorí | ||
205. | Palkovič Pavol | 1959 | 01:33:21 | AK Junior Holič | ||
206. | Štekauer Ján | 1949 | 01:32:54 | BBS Bratislava | ||
207. | Pecuš Eduard | 1970 | 01:32:35 | Devín | ||
208. | Skačan Stanislav | 1948 | 01:31:49 | Šaľa | ||
209. | Belavý Cyril | 1988 | 01:31:43 | Triklub FTVS Bratislava | ||
210. | Janda Jiří | 1974 | 01:31:38 | TJ Němčice | ||
211. | Kováčik Alojz | 1986 | 01:31:10 | ŠKP Čadca | ||
212. | Hodossy Tamás | 1987 | 01:31:04 | MK Žitný Ostrov | ||
213. | Benda Oldřich | 1961 | 01:30:56 | Hrabušice | ||
214. | Kuzma František | 1968 | 01:30:55 | Nitra | ||
215. | Styková Jana | 1985 | 01:30:43 | AK Dubnica nad Váhom | ||
216. | Hnilica Daniel | 1969 | 01:30:07 | Trenčín | ||
217. | Trávníček Jiří | 1972 | 01:29:32 | SV Stříbro | ||
218. | Radič Peter | 1971 | 01:29:30 | Cífer | ||
219. | Cerina Ľubomír | 1970 | 01:29:17 | Bratislava | ||
220. | Guttmannová Kristina | 1979 | 01:29:14 | Bratislava | ||
221. | Čapek Andrej | 1987 | 01:29:03 | CK Biking Rakov | ||
222. | Sroka Karol | 1978 | 01:28:56 | Bernolákovo | ||
223. | Štalmach Matej | 1981 | 01:28:40 | Bratislava | ||
224. | Novák Bronislav | 1985 | 01:28:38 | FCHPT STU Bratislava | ||
225. | Nosek Dalibor | 1977 | 01:28:30 | Kompava H-triatlon team | ||
226. | Candrák Milan | 1977 | 01:28:27 | VALERON | ||
227. | Vargovič Josef | 1953 | 01:28:19 | MBO OPARM Strážske | ||
228. | Giertli Tomáš | 1967 | 01:27:45 | Čierny Balog | ||
229. | Dinga Martin | 1977 | 01:27:43 | Stupava | ||
230. | Petrla Filip | 1977 | 01:27:32 | KK Klaustráč | ||
231. | Kubiatko Milan | 1957 | 01:27:32 | KKM Čadca | ||
232. | Palkovič Tomáš | 1985 | 01:27:16 | Junior Holíč | ||
233. | Pobuda Ján | 1954 | 01:27:11 | SPU Nitra | ||
234. | Meszáros Tomáš | 1986 | 01:26:51 | Vital Bratislava | ||
235. | Gunár Robert | 1973 | 01:26:28 | Levoča | ||
236. | Glaus Michal | 1983 | 01:26:07 | Klub Dunajských vodakov | ||
237. | Částek Ondřej | 1978 | 01:25:24 | CH3 | ||
238. | Juřica Pavel | 1979 | 01:25:24 | MK Seitl Ostrava | ||
239. | Strečanský Robert | 1970 | 01:25:23 | Black Panther | ||
240. | Pospíšil Petr | 1979 | 01:25:03 | CH3 | ||
241. | Duraj Emil | 1982 | 01:23:11 | Bratislava | ||
242. | Sumerling Štefan | 1971 | 01:23:01 | ACS Kompresory SNV | ||
243. | Nováčková Zuzana | 1982 | 01:22:30 | STU Bratislava | ||
244. | Kostolány Vincent | 1963 | 01:21:55 | Slovak Lines Bratislava | ||
245. | Karkošiak Ivan | 1979 | 01:21:48 | Bratislava | ||
246. | Kéri Mikuláš | 1977 | 01:19:26 | Kajak Slávia | ||
247. | Vlasatý Vladimír | 1962 | 01:18:19 | ŠKK Lednické Rovne | ||
248. | Dečo Peter | 1973 | 01:17:29 | Slávia UK | ||
249. | Portášik Peter | 1963 | 01:17:14 | ASK Grafobal Skalica | ||
250. | Švajda Gabriel | 1984 | 01:12:49 | AC Nové Zámky | ||
251. | Pelouch Leoš | 1975 | 01:12:21 | SK Chotěboř | ||
252. | Hlúpik Miroslav | 1976 | 01:11:46 | AŠK Grafobal Skalica | ||
253. | Magyar Imrich | 1984 | 01:08:32 | AC Nové Zámky | ||
254. | Novák Pavel | 1970 | 01:07:16 | Atletika Jihlava | ||
255. | Vanko Miroslav | 1973 | 01:06:26 | TJ Obalservis Košice |