Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Týmový půlmaraton Craft Team Running rozběhal i jachty v lipenské maríně

Týmový půlmaraton Craft Team Running rozběhal i jachty v lipenské maríně
foto: Craft Team Running

tisková zpráva | 24.08.2020 | přečteno: 1834×

Jak postavit nejlepší reklamu na Běžecké tréninky? A zároveň naplnit ideu týmového půlmaratonu? To ukázala o víkendu jedenáctičlenná parta z Hradce Králové na druhém podniku seriálu Craft Team Running na Lipně.

Nejprve si musíte samozřejmě najít a připravit běžce. Pak je přesvědčit ke společné výpravě přes půl země (s přenocováním a naladěním v cizím městě), najít správně sestavy a případně ještě dosehnat vypadnuvšího člena na poslední chvíli přímo na místě. A pak ovládnout i výsledkovou listinu – na prvních místech odpředu i odzadu, jištěnou umístěním někde uprostřed, v mužích, ženách i mixech… „Líbilo se nám to moc,“ hodnotil spokojeně za všechny Tomáš Hrbek, šéf týmu a bývalý velmi kvalitní stýplař.

Trať v lipenské maríně, kde se běželo už potřetí, se opět mírně pozměnila (a o pár krůčků natáhla). Podél přístavu se vydala směrem k Modřínovému kempu a nazpátek spadla lehce po louce podél remízku na břehu vodní nádrže, aby pak vystoupala zpět na asfaltovou cyklostezku nazpátek do epicentra.

Ve slunném žhavém odpoledni, pokropeným osvěžující přeháňkou, vládla báječná atmosféra. Byla to zdařilá tečka, respektive spíše vykřičník Lipno Sport Festu, po koncertu Anety Langerové a spolu s českým pohárem dračích lodí. „Chytit jste tady nemohli nic,“ protože jak vtipně poznamenal moderátor, „všechno přece vždy pochytá Dominik Hašek,“ legendární hokejový gólman, který přijel povzbudit účastníky.

Stejně jako další olympijská vítězka Kateřina Neumannová, která „odstřelila“ start a pak předávala medaile nejlepším. Na rozdíl od nezapomenutelného finiše třicítky v běhu na lyžích Turíně 2006 teď ona sama ocenila svoji dceru. Už velká Lucka, nyní nadějná tenistka, přivedla štafetový kolík svého kvarteta posíleného o nedávnou reprezentační běžkyni na lyžích Martinu Chrástkovou k vítězství v pořadí smíšených týmů.

A ještě pro úplnost sestava vítězů Běžecké tréninky online – Tomáš Hrbek, Drahomír Randa, David Kubias a Ladislav Raim. Ano, posledně jmenovaný je bývalým duatlonovým šampionem, který vozil i světové medaile. „Jo, zase trochu běhám,“ přiznal teď pravidelný účastník seriálu na hradecké Biřičce. „V létě jsem strávil nějaký čas se synem na kempu překážkových běhů, poznal jsem zase něco jiného a vylepšil si formu,“ dodal skromně. Druhý skončil tým v barvách běžeckého magazínu Run a třetí absolutně Tenisti, už zmíněné Lucie Neumannové.

Letošní Craft Team Running, série půlmaratonů pro čtyřčlenné štafety, vyvrcholí v sobotu 19. září v parku na Pankráci v Praze. Tam už nemůžete chybět, ať už v týmu sportovním, firemním nebo rodinném.

Kompletní výsledky najdete na www.sportovniservis.cz

Další informace na www.craftteamrunning.cz

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

tiskovazprava muž 24.08.2020 09:27:34

Jak postavit nejlepší reklamu na Běžecké tréninky? A zároveň naplnit ideu týmového půlmaratonu? To ukázala o víkendu jedenáctičlenná parta z Hradce Králové na druhém podniku seriálu Craft Team Running na Lipně.
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.