Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Speciálně pro behej.com: Chytré hodinky Samsung za vůbec nejnižší cenu

Speciálně pro behej.com: Chytré hodinky Samsung za vůbec nejnižší cenu
foto: Mobil Pohotovost

Mobil Pohotovost | 19.05.2021 | přečteno: 6082×

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch3 a Active2 obdržely důležitý update, díky kterému se nově se naučily měřit krevní tlak a EKG. Dobrou zprávou je, že novinka se týká i českého a slovenského trhu. Oba modely hodinek teď navíc můžete díky speciálnímu slevovému kódu pořídit za tu vůbec nejnižší cenu. Počet slevových kódů je omezen, dlouho neváhejte!

Funkce pro měření EKG a krevního tlaku najdeme v současné době jen na několika málo chytrých hodinkách. Nyní se přidává také Samsung, a to rovnou se dvěma modely – nejnovějšími Galaxy Watch3 a také se sportovním modelem Watch Active2. Měření EKG společně s funkcí pro měření tlaku významně rozšiřuje nabídku funkcí a hodinky tak nabízí ještě větší přehled o našem zdraví.

Pro získání funkcí je potřeba stáhnout si aplikaci Samsung Health Monitor a samozřejmě mít s telefonem spárovaný jedny ze zmíněných hodinek. Samotné měření je pak velice jednoduché, pouze v případě kontroly EKG je potřeba navíc položit prst na postranní tlačítko hodinek. Byť se samozřejmě nejedná o profesionální lékařské přístroje, měření tlaku i EKG na hodinkách může pomoct odhalit určité anomálie, jejichž včasné řešení může být mnohdy klíčové.

Galaxy Watch za nejnižší cenu

Nicméně, u chytrých hodinek od Samsungu jsou nyní lákavé nejenom nové funkce, ale také jejich cena. Se slevovým kódem, unikátním pro naše čtenáře, totiž oba modely můžete koupit za vůbec nejnižší cenu na českém trhu. Nové Galaxy Watch 3 koupíte už za 7 192 Kč. A obzvlášť zajímavě vychází Watch Active2, které mohou být vaše jen za 4 041 Kč. Slevový kód pro konkrétní model hodinek najdete níže a pro získání slevy ho stačí zadat (bez uvozovek) do vyhrazeného pole v košíku po vložení produktu. Sleva se vztahuje na všechny barevné varianty.

POZOR!!! Každý z kódů je omezený pro 10 nejrychlejších!

Kód „behej20“ uplatníte na:

Galaxy Watch3 41mm za 7 192 Kč (běžně 8 990 Kč)

Galaxy Watch3 45mm za 7 992 Kč (běžně 9 990 Kč)

Kód „behej33“ uplatníte na:

Galaxy Watch Active2 40mm za 4 041 Kč (běžně 5 990 Kč)

Galaxy Watch Active2 44mm za 4 491 Kč (běžně 6 490 Kč)

Komentáře (Celkem 1)

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

mobilpohotovost muž 23.04.2021 15:15:16

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch3 a Active2 obdržely důležitý update, díky kterému se nově se naučily měřit krevní tlak a EKG. Dobrou zprávou je, že novinka se týká i českého a slovenského trhu. Oba modely hodinek teď navíc můžete díky speciálnímu slevovému kódu pořídit za tu vůbec nejnižší cenu.
Odkaz na článek

avatar

Celkem 7497,8 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:42:42 (2020)
maraton: 3:51:09 (2018)

Alena77 žena 15.05.2021 21:51:09

Máte někdo zkušenost? Zajímalo by mě, jaké obecně jsou.Co GPS? Poslední dobou se mi zdá, že Garmin je v lese nepřesný.

Motto: „Co sám nechceš, nečiň druhým.“
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.