Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Skvělý poměr cena/výkon. ARMODD začal v Česku prodávat chytré hodinky

Skvělý poměr cena/výkon. ARMODD začal v Česku prodávat chytré hodinky
foto: Mobil Pohotovost

Mobil Pohotovost | 10.11.2021 | přečteno: 4646×

Chytrých hodinek je na trhu nepřeberné množství. I tak se ale jednou za čas objeví kousek, který stojí za pozornost. Právě to platí i v případě značky ARMODD. Ta totiž tento týden oficiálně uvedla na český trh hned několik chytrých hodinek s atraktivním designem a hlavně s velmi lákavým poměrem cena/výkon. A jeden model opravdu stojí za to.

ARMODD má ve svém portfoliu celkem sedm modelů chytrých hodinek. Na výběr je od tradičních smartwatch se čtvercovým nebo kulatým displejem, až po modely určené striktně mužům či naopak něžnému pohlaví. ARMODD ale u všech svých hodinek láká na velmi nízké ceny, zajímavé parametry, líbivý design, kompletní lokalizaci prostředí i aplikace do češtiny a slovenštiny a kompatibilitu s iOS i Androidem.

Nejzajímavější chytré hodinky ARMODD

Tím bezesporu nejzajímavějším kouskem jsou Silentwatch 4 Pro, které se po designové stránce skutečně povedly. Jde o čistě pánské hodinky s kovovým řemínkem a tradičním kulatým ciferníkem. Za překvapivě nízkou cenu 2 549 Kč disponují slušnou výbavou, včetně funkce pro měření tepu, tlaku i EKG, nabízí sportovní režimy, více než 100 ciferníků a dokonce je z nich možné i volat. Potěší také kompletní podporou češtiny, třídenní výdrží či voděodolností IP67.

Druhým kouskem, který stojí za pozornost, je model Squarz 9 Pro. Po designové stránce se podobá hodinkám od Applu, ovšem cenově jsou nesrovnatelné – stojí jen za 1 689 Kč. I za tak nízkou cenu ale zaujmou podporou Bluetooth volání přímo z hodinek, měřením tepu, tlaku, EKG i spánku a voděodolností IP68. Kromě toho nabízí více než 100 ciferníků, sportovní režimy, 1,72palcový displej a výdrží baterie až 3 dny.

Nyní za Black Friday ceny

Na chytré hodinky ARMODD můžete nově zakoupit u Mobil Pohotovosti, kde na ně od pátku 5. 11. běží speciální Black Friday nabídka. I proto jsou ceny hodinek aktuálně tak nízké. Skladem je hned několik modelů, včetně obou výše zmíněných, a na výběr je z několika barevných variant. Kompletní nabídku chytrých hodinek ARMODD najdete zde.

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

mobilpohotovost muž 10.11.2021 13:42:29

Chytrých hodinek je na trhu nepřeberné množství. I tak se ale jednou za čas objeví kousek, který stojí za pozornost. Právě to platí i v případě značky ARMODD. Ta totiž tento týden oficiálně uvedla na český trh hned několik chytrých hodinek s atraktivním designem a hlavně s velmi lákavým poměrem cena/výkon. A jeden model opravdu stojí za to.
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.