Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

POZVÁNKA: Přijďte za námi na maratonské Expo!

POZVÁNKA: Přijďte za námi na maratonské Expo!
foto: Prague International Marathon

behej.com | 05.05.2009 | přečteno: 9659×

Již ve čtvrtek se otvírají brány letošního Marathon Sport Expa na pražském Výstavišti. Loňský rok byl průlomový v tom, že na místě registrací a vyzvedávání startovních tašek pro Volkswagen Maraton Praha a řadu dalších závodů a akcí si bylo možné dobře nakoupit a prohlédnout si novinky na běžeckém trhu. Letos poprvé bude mít i svou vlastní expozici server behej.com. BĚHEM EXPA PŘEDSTAVÍME NOVÉ PONOŽKY BEHEJ.COM A POBĚŽÍ AKCE PRO NOVÉ PŘEDPLATITELE ČASOPISU BĚHEJ

Náš stánek bude společný s firmou Pumax/Moose, výrobcem vám známým ponožek behej.com. Ten se bude prezentovat akcí „Šrotovné“, kdy po předložení starých opotřebovaných ponožek obdržíte slevu na nákup nových od této české firmy, s níž úspěšně již téměř dva roky spolupracujeme. Pokud jste si oblíbili naše ponožky, vězte, že pro Expo máme přichystanou jejich novou řadu s novými barevnými kombinacemi a několika „vychytávkami“.

Náš společný stánek nemůžete minout při přechodu z křídla Průmyslového paláce do střední části, kde bude probíhat doprovodný program a tradiční pasta party. Prozradíme, že na maratonském Expu budeme mít letos hned dvě besedy se zajímavými osobnostmi, jejich jména a čas konání však prozradíme ve zvláštním článku.

Pro letošní Expo, o jehož programu a vystavovatelích budeme referovat ve zvláštním článku, jsme si připravili několik lákadel. Od počátku května probíhá akce Doběhni si pro 30% slevu s behej.com pro nákup běžecké kolekce Nike na vybraných prodejnách po republice. Kupon můžete obdržet elektronicky anebo se pro něj zastavit u nás na stánku.

Pokud nemůžete sehnat starší čísla našeho tištěného Běhej, šanci budete mít právě v Expu od čtvrtka do sobotního večera.

Pro nové předplatitele jsme si jen na Expo přichystali nové lákadlo: pokud se rozhodnete pro odběr šesti následujících čísel a zaplatíte 354 Kč přímo na našem stánku, obdržíte od nás dárek v hodnotě převyšující tuto částku a ještě zdarma jedno ze starších čísel Běhej dle vlastního výběru.

A co jsou ony slibované dárky pro nové předplatitele? Až do vyčerpání zásob budeme k předplatnému nabízet buďto funkční triko Nike zářivě žluté barvy (určitě jste je nemohli přehlédnout v davu Hervis 1/2Maratonu), nebo masážní krém firmy Sportique. Pozor: nenechávejte své rozhodnutí až na konec Expa, zásoby jsou omezené! 


screenshot81_326

Výrobky americké firmy Sportique jsou určeny pro sportovce a všechny aktivní lidi. Běžec, lyžař, turista, stejně jako dělník či zemědělec najdou spolehlivý prostředek k péči o tělo. Samozřejmě ve spojení se zdravou výživou, životosprávou a přiměřeným odpočinkem. Posláním firmy je nabídnout výrobky vytvořené z nejčistších přírodních zdrojů, bez ropných a syntetických surovin, které jsou někdy zdrojem alergií, toxinů a karcinogenů. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a část výdělku z jejich prodeje je věnována na výzkum rakoviny.

HARD DAY'S NIGHT FOOT CREAMSportique

Krém na nohy – deodorační, revitalizující krém s vitamíny, esenciálními oleji a bylinnými extrakty.

Krém je vhodné použít k masáži nohou před i po sportovním výkonu, po práci, před obutím běžecké, lyžařské, golfové či jakékoliv jiné sportovní nebo pracovní obuvi. Používejte denně nejen pro úlevu při námaze, pocitu chladu pro zlepšení prokrvení, ale především pro zdravou pokožku nohou díky působení bylin s antimikrobiálními a fungicidními účinky. Krém obsahuje bambucké máslo (shea butter), osvědčený prostředek přinášející úlevu při revmatických bolestech s výraznými hydratačními účinky.

Antimikrobiální a fungicidní účinky propůjčují krému výtažky z grapefruitových jader, šalvěje, třezalky, tymiánu, kafr a olej z indické byliny neem. Esenciální oleje z gerania, černého pepře a santalového dřeva vaše nohy účinně prokrví, prohřejí a přinesou úlevu. Krém má výrazný aromaterapeutický účinek.

STÁHNĚTE SI KOMPLETNÍ KATALOG FIRMY SPORTIQUE


screenshot82_293

Moose těží z letitých zkušeností mateřské firmy, která zajišťuje výrobu pro celou škálu zákazníků – od lokálních sportovních týmů až po velké světové značky. U všech výrobků je aplikován časově i finančně náročný postup vývoje vzorové série, která je následně testována ve ztížených podmínkách a teprve po implementaci změn a návrhů z řad konečných uživatelů, je výrobek uvolněn k sériové výrobě.

Ani tady však životní cesta výrobků nekončí. Komunikace s Vámi – uživateli našich výrobků – stále pokračuje, sledujeme i nové trendy v materiálech a výrobních technologiích. Proto se některé starší výrobky mění tak, aby odpovídaly nejnovějším výrobním možnostem a technologickým poznatkům.

PONOŽKY MOOSE/BEHEJ.COM

Motion je poměrně jemná poloplyšovaná ponožka pro univerzální běžecké použití. V anatomickém provedení se profilují díky špici L/R a anatomické patě typu Y. Prodloužená životnost je zajištěna zesilováním úpletu v plyšovaných částech chodidla, paty i špice.

Pro všechny běžce je samozřejmě důležitá minimalizace možných odřenin a puchýřů od švu ponožky a proto tento model používá řetízkovanou špici, čímž řeší tyto problémy.

Model Motion byl vyvinut a testován pro server www.behej.com. Zakoupit jej můžete v běžecké prodejně Triexpert nebo jejím eshopu, případně na vybraných běžeckých závodech.

Složení: 60% ClimaWell, 30% CoolMax, 5% POP, 5% elastan.


POKUD NA EXPO DO PRAHY NEMÍŘÍTE A O DÁRKY NESTOJÍTE, MŮŽETE SI PŘEDPLATNÉ BĚHEJ VYŘÍDIT POHODLNĚ Z DOMOVA PŘES ONLINE FORMULÁŘ

Komentáře (Celkem 1)

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Prostějov

Celkem 4144 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:32 (2014)
půlmaraton: 1:20:46 (2012)
maraton: 3:24:10 (2008)

Fosaman muž 07.05.2009 07:47:27

Za předplacení Běhej triko s reklamou na konkurenční Run ? :-)

administrator 03.04.2010 13:32:54

Již ve čtvrtek se otvírají brány letošního Marathon Sport Expa na pražském Výstavišti. Loňský rok byl průlomový v tom, že na místě registrací a vyzvedávání startovních tašek pro Volkswagen Maraton Praha a řadu dalších závodů a akcí si bylo možné dobře nakoupit a prohlédnout si novinky na běžeckém trhu. Letos poprvé bude mít i svou vlastní expozici server behej.com. BĚHEM EXPA PŘEDSTAVÍME NOVÉ PONOŽKY BEHEJ.COM A POBĚŽÍ AKCE PRO NOVÉ PŘEDPLATITELE ČASOPISU BĚHEJ


Odkaz na článek
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.