Kreisinger v Plzni v sedmém nejrychlejším čase roku

behej.com | 06.10.2013 | přečteno: 2064×

Plzeňský půlmaraton si vybral jako test před pokusem o nový osobák v maratonu jeden z nejlepších českých vytrvalců, Jan Kreisinger. V sobotu zdolal 21km trať v městě piva v čase 1:07:19, což je sedmý nejrychlejší maraton letošního roku v podání českého běžce. Stačil mu však jen na čtvrtou příčku, závod vyhrál Keňan Stanley Kiprop (1:05:05). VÝSLEDKY

Nejrychlejší domácí ženou byla podle očekávání Ivana Sekyrová, její čas 1:18:14 je však až pátým v řadě jejích letošních výkonů. Do Plzně zavítala pětistovka vytrvalců.