Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Behanie Brno

Behanie Brno

Nalezené položky: 7802 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
avatar

Akad.25 muž 26.09.2013 20:34:03

>> kanovsky, 26. 09. 2013 20:20:59

Zdravím P. tak to je postřeh ,škoda že jsme se ještě nemohli na nějakém společ,výběhu v týdnu dohodnout,njak si to budu muset i ten svůj trenink.model a plán sladit a zkusit se v týdnu dohodnout na nějakém joggingu někde …dle dohody, ano tento víkend budu sice poblíž Bystrce,leč zítra dop.SB + sviž.10×200m v tempu 1500–3000?? a pak fitko,sobota-volno as neděle -svižné kolo,/min.60km/ rád bych asi někdy čt -pa někde Holedná a okol.myslím teď asi výzvu pro P.Kanovského

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 03.10.2013 21:20:36

Opět se zdvořile ozývám ..pro brněns.běžce,nějak mi to při vytížennosti P.Kanovského a mnoho jiných jeho mu známých joggerů si dovoluji se jen ozvat,že mě ty profily běžecké v okolí brna moc lákají a líbí se mi pro individuální běžec.přípravu či jen pro hobbík.vyběhnu­tí,tak jak zrovna včera..a bylo to od V.Klajdovky po žluté přes Kopaniny a dál podél ochoz.silnice ke žluté turist.zn.od Bílovic n Svitavou a po ní dolů pak keKaprálovu mlýnu a dále krásným údolím po modré až do Mariánsk.údolí v Líšni…bezva počasí,terén taky a svěží vzduch a nálada pro emocionel.tempo lehce pod 4:50,/km ani ne moc tak 14km, a to kdybych to protáhl na Hády a od Hostěnic po červené taky zpět,tak to bylo něco víc,ano…hezké probš´ěhnutí podzim.přírodou v okolí Brna ..super,jen žádný běžec,a jen 2 cyklisté,trochu málo,neva..a co ostatní brněnští běžci,je to o jiných trasách sobě osvědčených…An­thropos a dál na Myslivnu..či po cyklostezkách okolí Jundrova,Bystrce, či okolí přehrady…no,po­zor..tam je to taky prima a výživné na jakoukoli formu intenziv,trenin­ku,Však se snad někdy a někde tam po těch trasách potkáme i pozdravíme..na obličeje mám dobrou pamět,tak se určitě připomenu,nemám s tím problém. Víkend budu asi opět blízko Holedné..tam se budu asi pohybovat a dobíjet své endorfin.baterky. Tak zas někdy třeba či opět bud jen na foru či reálně v terénu..zdar vám všem

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 28.10.2013 21:25:23

Zdravím a opět se ozývám všem nejen dnešním běžcům v okolí Holedné/Brno/ …ano, je mi potěšením opět kvitovat dnešní super slunečné sváteční počasí pro dopol.běh v oboře Holedná…super emocionel.pocit z pohody své běžecké i reagujících spoluběžců,s kte­rými jsem mohl svůj dnešní běh dokončit a sdílet vzájemnou potřebnost a radost z běhání apod.Ani mi nepřišlo,že tempo bylo někde okolo pr.5:05/km a vzpomínky na včerejších 120,Km na kole a to že jsem možná nějak víc unaven,než chci..ale dnešek mi to vynahradil a potvrdil mi teorii,že zítra a vůbec dál to půjde opět dobře a zas něco přidám…třeba fartlek po cyklostezce od maloměřic.mostu do Komárova a zpět. a tak i moji dnešní sparingové na cestě přes Holednou.. no fajn hobíci a prima lidi jsou ten motor i důvod ,že je radost i běhat… Takové lidi prostě mohu rád vždy na svých běžeckých cestách potkávat…jen radost

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 28.10.2013 21:25:26

Zdravím a opět se ozývám všem nejen dnešním běžcům v okolí Holedné/Brno/ …ano, je mi potěšením opět kvitovat dnešní super slunečné sváteční počasí pro dopol.běh v oboře Holedná…super emocionel.pocit z pohody své běžecké i reagujících spoluběžců,s kte­rými jsem mohl svůj dnešní běh dokončit a sdílet vzájemnou potřebnost a radost z běhání apod.Ani mi nepřišlo,že tempo bylo někde okolo pr.5:05/km a vzpomínky na včerejších 120,Km na kole a to že jsem možná nějak víc unaven,než chci..ale dnešek mi to vynahradil a potvrdil mi teorii,že zítra a vůbec dál to půjde opět dobře a zas něco přidám…třeba fartlek po cyklostezce od maloměřic.mostu do Komárova a zpět. a tak i moji dnešní sparingové na cestě přes Holednou.. no fajn hobíci a prima lidi jsou ten motor i důvod ,že je radost i běhat… Takové lidi prostě mohu rád vždy na svých běžeckých cestách potkávat…jen radost

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 31.10.2013 22:17:33

Zdravím brněn.běžce,takže dnes při posl.říjn.dni jsem vyrazil od V.Klajdovky dál po žl.po lesní slunné cestě dál ve směru přes Kopaniny a dál podél cesty ve směru k Ochozu a pak na okraji lesa nad Ochozem zpět na Kopaniny a dolů po cestě do Bílovic n Svit.a zpět do Obřan -ani jsem si nemyslel jak se mi bude dobře a přitom svižně po 2km již pod 5min/km- do 6km a pak ještě někde okolo 4:30 –25–20…a konec do 15km při konci okolo 4:10 a TF 150–6/min úžasný a příjemný výživný delší běh vkrásné podzim.přírodě…toto bych dnes přál zážitek všem běžcům..

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 06.11.2013 13:38:19

Tak opět doplňuji své běžec.postřehy v Brně a okolí-včera to bylo od Maloměřic.mostu podél řeky do Obřan a dál po cyklostezce do Bílovic a otočkou zpět k maloměřic.mostu- počasí na běh fajn a běžec.náplň stupňov.10.tku zač.od 5:05 a vzápětí okolo 4:45–40–30–25 – a posl2km něco přes 4:min/km celkov.něco 46min a průměr 4:38 při TF 156–159/po 40vt.120 a pokračov.do 15km v tempu 4:53min/km ,celková spokojennost s kvalit.i něco tempov.treninku…a co bych chtěl ve svém veterán.věku 50+,jen zdraví a trošku radosti s běhání,přeji všem joggerům prima běžec.podzim P.S. dnes v lužánec.parku lehce 8km v tempu 4:55min/km TF144, a pak 70min fitko s zaměřením na posilov.paží,břicho a záda a také hodně posilov.dol.kon­četin-i výživné serie žabáků s výskokem aj.další cca.20serií a 1km výklus

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 11.11.2013 08:58:12

Včera byť v Brně panovala smetanová mlha pravého podzimu,ale při vyjetí nad Lesnou opět jiná slunná scenerie krásného podzimu-tak jsem se pustil od Supa zpět po silnici jakoby k lesu ke střelnici a pak po lyžařské zn.okolo Sobšic -na Písky-pak k Jezírku a dál dolů po červ.zn.na Panskou louku -na Melatín -a po žluté do Bílovic n Svit./no tam ti lesáci-těžící dřevo z cesty udělali bahnový koridor,a pak po cyklostezce do Obřan bylo zrovna bijící na kostele poledne,ale jen kolaři-Milana jsem asi kdesi minul.svižnějších 17km v pr.5:05min/km při TF 150–153/108 i1min posl 3–4km 4:50 ,nohy po včerejší posilovně bezva držely,ale nějaká ucaplovaná blátivá únava. jinak celkově prima pocit z neděl.terén­.výběhu P.S. vlastně jsem u soběšic.hřbitova potkal orienťáka a chvíli běžel se mnou…pak se mi ztratil??z dohledu

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

10 km: 0:43:30 (2011)
půlmaraton: 1:40:21 (2012)
maraton: 3:38:44 (2013)

michall muž 12.11.2013 20:39:01

>> Sonita, 18. 09. 2013 21:26:18

ahoj,jsem brnák,bavim se triatlonem,behy vetsinou na malomerice,bilovice lesem i po stezce nebo z Komarova na Olympii popr.na Jundrov,plavani nejlepe luzanky/50m/,kolo zima řeším ted spinningem,jinak prehrada,opet na Bilovice,Adamov at­d.

avatar

Akad.25 muž 14.11.2013 16:08:34

Hali halo,tady opět krátká relace běhání v Brně-tedy dnes změna a je to v Lužánkách-lehce svižnější a opravdu lehká 10.tka za 49, při TF 144/i1min 108 a dopl,o RR10×100m s MK 100m /R: 3:00–3:10/km/ vyklus 1,5km bezva běžecké podzim.klima a super natonované nohy po včerej.fitku,kdy bylo dost aplikací na posilov.dol.kon­četin a posunování svalov.překyselení při jednotl.serií a vnímání pocitů .jak lze posouvat hranice zvyšování objemu třeba dřepů s výskokem od 30opakov. výše a více, zajímavý model před nějakým crossem nyní v podzimu.zítra to bude asi něco interval.km no uvidím,jak mi to půjde a jak mi to pomůže s posunem k té.10,tce pod 37…nebojím se.je to tam … Ať se práší za kočárem… zdravím joggery

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 17.11.2013 13:20:01

Dnešní hezky podzimní běžec.relace " Brno" jsem absolvoval z Čern.polí- dolů do Lužánec.parku a pak po cyklostezce ulicí Botanickou dál přes Slovan.nám.přes ul.Srbskou dál na Palačák a dál přes Medlánecké letiště a dolů na kraj Komína a dolů k Zoo a konec 14km svižněj.běhu u lavky cyklostezky v Bystrci- konec k 4:10min/km prum.4:50 a TF144/108 i1min s vyklus 1KM P.S. při tak hezkém počasí jsem potkal asi jen 2 běžce,smutné je to že neumí odpovědět na pozdrav???komické či tristní,jinak poho a chuť do dalších treninků. Vím,že jsem si mohl udělat testík v Jehnicích,ale neměl jsem po loňském vystoupení a zklamání jít tak do toho.

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 19.11.2013 15:45:53

dnešní trochu pochmurně podzimní počasí,které mě ale neodradilo jít si zaběhat byť jen do Lužánek-tam lehce natočil 8.ku něco T:pod5:00 km ,rozcvič. a RR 15×100m s Mch a MK svižně či rychle při RR:2:50–3:10/km Vykl.2km ano prob+hlo tam pár mladých běžcú i jidna žena,ale zklamání střetl jsem ji tam již 2×,ale neumí opakovat,reagovat na zvyklost,či norm.reakce odpovědět na pozdrav…úsměvné?? jinak dobrá nálada a pohoda z dnešního výběhu. tak nevím,co zítra?? volno či šlápnutí do pedálu toho interval.treninku ?? zatím zdravím

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

bjerndi muž 19.11.2013 16:28:32

Kdyby se chtěl někdo domluvit tak běhávám okolo přehrady, spíš teda do kopců směrem od Kozí Horky do kopce směr Ríšovka a různý alternativy. Moje tempo v kopcovité trase je cca 11 km / hodina … když kecám, tak pár minut naskočí, když svižně, půjde to lehce dolů…

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 19.11.2013 16:57:03

Trvale nabízím běhání v pracovní dny v ranních či poledních hodinách, buď v prostorách Nový Lískovec, Bosonohy, Kohoutovice, Pisárky, Starý Lískovec, Bohunice, či na stadionu Moravské Slavie (zde třeba zaplatit poplatek 20 Kč za vstup). Tempo pro běhy v přírodě (převážně asfaltky) kolem 5:30–6:15/km, pro běh na stadionu pak 3:45–5:00/km.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Akad.25 muž 20.11.2013 07:55:53

Zdravím,ano i tyto výběhy vlevo či vpravo okolo přehrady se mi líbí a se sparingem je to veselejší..jen otázka dohody kdy lze sladit společ.trail .já mohu spíš dop.či k poledni -optimálnější,jen nějak dohodnout,bude mi potěšením…toto rovněž platí i pro P.Kanovského pro společ.výběhy v okolí lokalik o kterých včera psal,i ohladně proběhnutí tras okolo Myslivny a okolo Kohoutovic-Holedná apod. taky se budu těšit,jen se přesunout z čern.polí do Pisárek či k Anthroposu,což trolejem není problém. díky za nabídku,určitě to vyjde. >> bjerndi, 19. 11. 2013 16:28:32

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

bjerndi muž 20.11.2013 09:03:29

zítra poběžím v 9:00 od hospody u Kotvy … pak jsem od pondělí na 3 týdny pryč, tudíž pak až asi na sněhu :)

avatar

Akad.25 muž 22.11.2013 14:14:19

Zdravím brněnské joggery vč.P.K.či M.M. tak jsem dnes vyrazil tam na ty výběhy kopečků okolo Myslivny..zahřál jsem se LB od Milosrdn.bratří ve směru k Anthroposu,ale před tím jsem otestoval cestu od lanového centra nahoru k N.Lískovci či k Bohunic.nemoc.a pak zpět k býval.rozcestníku níže od lanov.centra a to mě opět svižně nahoru dovedlo nad zastávku Lesní pod silnicí k N.Lískovci,vrátil jsem se zpět trochu a od zast.Lesní již s jazykem na vestě a supící směrem k Myslivně…a pak 4–5× po silnici vedoucí od Anthroposu nahoru podél hotelu něco cca.4–5× 500m s mb a pak výběhu klasicky nahoru od té dříve jmenované asfaltov.cesty od závory nahoru k Myslivně…jelikož si musím na kopečky začít zvykat,tak opět jen cca.5×500m nahoru s MB a závěr 2×200m nahoru svižně po silnici okolo hotelu směr k Bosonohům..no mohu říci,že mi to dnes sakra stačilo…měl jsem toho vcelku dost.. a celkem 15km TF konec 144/ po výběhu kopců 168–174 pr.R:5:45 celkem 85min a odpol.jdu s karad.do posilovny něco přidat P.S. ty delší výběhy do toho 1km,tak to asi opatrněji,pomalu a zvykat si,jinak velmi efektivní běžec.doplněk. jsem dnes spokojen..tak zas do týdne opět tam někam..

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 24.11.2013 22:18:57

Opět byť večer zdravím svým příspěvkem Brno a ty joggery- tak dnes to bylo z Čern.polí k maloměřic.mostu a dál přes Obřany a po cyklostezce do Bílovic n Svit. a kousek nahoru okolo sokolovny nad studánku a otočkou zpět do Obřan-dnes jsem chtěl opravdu lehce tzn.pr.r.4:59min/km celkem 14,5km za 72.20min TF 132,144/108 bylo opravdu moc fajn počasí na běh..potkal jsem jen jednoho běžce kroužícího tam a zpět Bílovice-Obřany a pak fajn běžkyni…stydící se,že je moc líná,tak jsem ji trochu ppodpořil,že je to prima a ať dál vydrží..a hned byl den zase prima..ať to člověk zažívá snad každý výběh..díky běhu a radosti z něj,i z života…

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 24.11.2013 23:02:22

>> Akad.25, 24. 11. 2013 22:18:57 …z Čern.polí k maloměřic.mostu a dál přes Obřany…potkal jsem jen jednoho běžce…

Stejná trasa z Black Fields a dál kolem Svitavy, čas 14:30 až 15:30: 3 protiběžci, zdravil KAŽDÝ 8-O :-)

avatar

Akad.25 muž 25.11.2013 11:04:35

>> jm1, 24. 11. 2013 23:02:22

Zdravím joggera z Black Fields..zajímavé,že jsme se tam někde okolo či na té trase do Obřan a dál do Bílovic ještě nikdy nepotkali či o sobě nějak nevíme,byť jsme se fakt třeba mohli již zdravit,aniž jsme o tom věděli..ale co nebylo,může být a mohli bychom někdy z toho místa na ty směry spolu vyrazit či i třeba na lesnou a dál Soběšice-Útěchov-či Ořešín-a tam někde všude okolo,je toho tam hafo k pestrému běhání..třeba bych ti i stačil v tempu,byť nevím jak jsi stár či trenink.na jakém st.přípravn.obd.??a tak, dík za odpověd či nějaký podnět ke společ.výběhu??

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 29.11.2013 14:19:31

Tak po 2 dnech jen uvolňovac.klusání v souvislosti s řešením pracov.věcí a eliminace strassu,tak dnes už pojato vážněji a tedy: svižnější 7km SB v lužánec.parku-pr.4:33min/km a po 1min pak svižně + 1km za 3:50min/km při TF 159,163/i1min 118 a pokračov.volněji 4,5km na uvolnění a vydýchání P.S.po tom km jsem měl ten svůj emetický syndr.po fazi intenzivnějšího treninku …bylo to jen pár vteřin a po vydýchání poho…to je ten syndrom z mládí,kdy se jede dost intenzivně,aspoň něco v konci ale stále to není ono,něco tomu chybí..jen možná jen tuším co…a někde jsem si ztratil svůj trenink.památníček z dřívějška…ach jo..třeba si vzpomenu…jinak zdravím

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 30.11.2013 14:17:50

Tak jak jsem si slíbil,tak jsem provedl..dnes jsem byl nejen v oboře Holedná,ale i nad Bosonohami a okolo Kohoutek okolo lesoparku u Myslivny a zpět přes oboru část od Habrlenky dolů po modré a opět zpět trošku nahoru a dolů po žl.k jezírku dál po zelen.k kamenolomu a trošku zpět nahoru a pak dolů přes údolí oddechu k Albertu..bylo krásné počasí a tempíčko bylo vcelku svižnější..prvních 8km-5:15min/km a pak 2půlka 8km pr.5:00/km kdy cca.posl 4km víc pod 5:00min TF 132,konec 144/108 běželo se mi fajn,kopečky náročnější ale jde to však si tělo i nohy na delší výběhy kopců přivyknou..no nejsem v kopcích tak dobrý co trail.special.MILAN-a kdepak to dneska ty kopce běhal?? těch běžcůjsem ani moc nepotkal ..cca.2–3?? zdravím ostatní BM joggery i dopisov.

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 30.11.2013 23:13:40

>> Akad.25, 25. 11. 2013 11:04:35 …Zdravím joggera z Black Fields..zajímavé,že jsme se tam někde okolo či na té trase do Obřan a dál do Bílovic ještě nikdy nepotkali…

>> Akad.25, 30. 11. 2013 14:17:50 …8km pr.5:00/km kdy cca.posl 4km víc pod 5:00min…

Duvody jsou ocividne:

  • pokud jsou o vikendech nejake zavody BBP ci MSBP, preferujeme pred rekreacnim rozkusavanim „zavody“
  • a pokud o vikendu zadne zavody nejsou, behame TRENINKOVE vyznamne pomaleji, nez je Vase anoncovane tempo 5:00/km. Za tech prumernych 5min/km je totiz v ZAVODECH v kategorii ŽV1 obcas i „bedna“…
avatar

Akad.25 muž 01.12.2013 08:51:22

Halo,halo..díky za odpověd,vlastně i ty tvoje důvody naznačují,že těch příležitostí pro potkávání či společ.výběh jsou tím méně pravděpodobné­.Ano,je to tím,že prozatím na žádné závody nejezdím a tudíž se treninkově a skladbou tím asi odlišuji.ale pokud se mohu zařadit do své veter.kateg.tak je to spíš MV3– a proč jsi prosím uvedl kateg.ŽV1? pokud se trochu dám psychicky a celkově víc do klidu,tak se k BBP přidám,ono to fakt chce občas zařazovat takové tempové testíky aj.si zpříjemnit čas i těmi cross.závody a atmosférou. ale vím,že je to hodně lepší než loni…tak buď někde na trase či na nějakém pouťáku toho BBP/leden-únor/ však se opět nějak či s něčím ozvi..dnes vyrazím někam okolo prýglu..ale fakt pianko,včera to počasí mě tak namotivovalo…zdra­vím*>> jm1, 30. 11. 2013 23:13:40*

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 01.12.2013 10:03:27

>> Akad.25, 30. 11. 2013 14:17:50

Pěkná sobotní trasa…

Já včera jen běhal od Pisárecké ulice na Myslivnu (parkoviště) a zpět.

avatar

Chrudim

10 km: 0:34:33 (2016)
půlmaraton: 1:20:19 (2013)

chrudimak muž 01.12.2013 10:37:42

>> milan, 01. 12. 2013 10:03:27

Běžel jsem včera přes oboru, Kohoutovice a dolů právě přes Myslivnu, a světe div se – za celou dobu jsem nepotkal ani jednu běžeckou nohu. To jsem myslel, že v dnešní době už ani není možné 8-O

avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 01.12.2013 10:50:06

>> Akad.25, 01. 12. 2013 08:51:22 …proč jsi prosím uvedl kateg. ŽV1…

O víkendech běháme doma VŠICHNI (=včetně našeho psa :-) ), ale právě jen v kategorii ŽV1 jsou z toho občas nečekané :-) stupně vítězů.

avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 01.12.2013 10:58:14

>> chrudimak, 01. 12. 2013 10:37:42

ono si ale víc jak 400 běžců udělalo výlet do Okrouhlé …

avatar

Akad.25 muž 01.12.2013 14:54:20

>> jm1, 01. 12. 2013 10:50:06 Snad mohu jen registrovat jako tvůj mírně veselý,ale s náznakem ironie neškodný pokus o vtip,ale nic se neděje, za svůj život jsem přelouskl i jiné …nejen vtipy,ale věřím,že jsi to tak nemyslel.vlastně jsem ani na to nechtěl reagovat,ale stalo se..je to jen o jiném pohledu pozitiv.ladění a myšlení,a vnímání svého nejen běžeckého okolí,..a tak mi to nevadí,neboj. Abych si vlastně uvědomil,včera jsem před polednem nahoře u Kohoutek při výběhu nahoru od zoo koutku-obory nahoru po zelené ke Kohoutkám potkal dva joggery..ten výběh od zoo-k.nahoru to bylo delší jak 1,3km,a nahoře pěkné sluníčko a celková běžecká pohoda,vlastně celkový včerejší výběh, byť jsem to v pátek víc tavil,tak jsem se cítil bezva,ale nechtěl jsem se zas moc dopovat laktátem. No a dnes SB 12km podél přehrady-silnice lehčeji ale zas ne pomalu,ale tepově čistě aerob.běh tak 70–80%O2max. Přeji všem nejen brněnsk.joggerům plné zdraví,pohodu a stálou chuť do běhání..a víc nekritic.vnímání normálního příspěvku..díky adresně TF 132,konec 144/po30vteř.120/po 1min 108..

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 01.12.2013 15:11:33

Zdravím, i ten terén okolo Myslivny či i dál okolo Kohoutek,točení přes Holednou se dá taky dobře nakombinovat-tzn.i nahoru a dolů,křížem krážem přes oboru-vlastně včera jsem jen tak cik cak proběhl a uvědomil jsem si,kolik je tam běžeckých možností na krásné teren.SB či varianty různě dlouhých výběhů…to je tvůj model silové přípravy na nějaké*nejen horské traily,ale je to i forma- prostředek přípravy normál.vytrvalce. já si k tomu nyní dávám min.1× týdně fitko se zaměřením na posilov.nohou + další,a pomáhá mi to,cítím se ve výbězích asi o něco lepší..no jen tak na okraj,zdravím>> milan, 01. 12. 2013 10:03:27*

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 01.12.2013 16:16:16

>> Akad.25, 01. 12. 2013 14:54:20 …neškodný pokus o vtip,ale nic se neděje…

Jak jinak než NEŠKODNÝ, když sebeironie mířila dovnitř našeho rodinného týmu…

Nalezené položky: 7802 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.