Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Behanie Brno

Behanie Brno

Nalezené položky: 7802 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
avatar

Akad.25 muž 02.01.2014 11:58:48

Tak opět se hlásí jogg.z BM,teď jsem se zrovna domluvil s P.Kanovským na společ.výběhu někam okolo Myslivny,kam vyrazím za chvíli od Údolí oddechu a přes oboru zadem ke žluté za Kohoutkami a přeběhnu po zel.zn.k Myslivně a něco okolo tam naběháme..včera jsem si jen tak volně cca.4–5km zaklusal..už je potřeba zase trochu více šlápnout do pedálů a po testu s Petrem dál rozvíjet AE oblast,jelikož mě ta hranice ANP moc nenadchla,či neuspokojila,myslel jsem,že bude někde dál…omyl,takže makat na tom víc a dál…

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 03.01.2014 07:53:41

Tak včerejší běh nejen společně s P.K.ale i délka,tempo i pestrost profilu běhu mě uspokojila i potěšila..celkem to bylo 23km při pr.r.5:07 při rychlejší posled fázi běhu.jelikož to je mírně dolů,tak něco 4:40–35-posl.4:19 ne že bych byl moc unaven,jen jsem již dost cítil nohy,ale pocitově i dechově super…i okolo té Myslivny jsme se točili po vytýčeném okruhu..celkové hodnocení:jen +

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 03.01.2014 15:31:44

Poslušně hlásím ,že jsem dnes zase trošku vyrazil si zaběhat..jelikož to bylo včera trošku svižnější a v člen.ter.a delší běh něž jsem byl pár měs vůbec zvyklý,tak mě prostě trošku dnes bolí nohy,a nutné zařadit i volnější či regenerač.běh..tak dnes relat.volně 10,km po cyklostezce do kancl.pocitově lehce.R:5:25min/km a TF 132,fitko asi až po neděli,zítra něco fartlekov.v kop­cíchna Holedné a okolí…zdravím novoročně všechny joggery..ach tu Kuřim asi odložím,kamarád K.Hauswater nebude rád,chtěl abych tam běžel s ním…ten mi dá…tak jindy

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 03.01.2014 17:29:12

>> Akad.25, 03. 01. 2014 15:31:44 …Kuřim asi odložím…

Pořadatelé o trase zatím mlčí, ale zřejmě se poběží KLASICKÝ okruh s dvojitým výběhem kopce …

avatar

Akad.25 muž 05.01.2014 13:02:25

Tak dnes jsem se pěkně protáhl na Holedné tzn.ten fartlek.zp.SB s svižnými výběhy kopečků 150–200m s MB v délce 10km .za 58min TF v kopcích 156–9,zrychlov.výběhy 14× + 6×100m na rovině s MB cca200m,posl.2km byly 4:35 a 4:25min,měl jsem toho vcelku plné kecky,pocitově náročnější,ale spokojennost + volný výklus 2km P.S. ať se práší za kočárem,když jsem včera nebyl v té Kuřimi,..ale vidím to asi až na ty Modřice ..tj.za 2měs tak to bych mohl ještě něco s P.K. i potrénovat či si sám naordinovat/myšleno něco interval.TV/,pokud vydrží zdraví..

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 06.01.2014 14:25:54

Dnes při konečně trochu sluneč.počasí výběh z Bystrce-na Rakovec a po žl.znstále nevyzpytatelně cca prvně 3km a pak dále do 6km táhle do kopce na Ríšovu a pak na Helenč.stud.,hezká příroda,ale táhlé a nemělo to konce ,taky jsem dost ventiloval i při R:5:21min/km a pak lehčeji i rychleji zpět ,těch druhých 8km bylo lehké i při R: někde 4:45 zbytečně rychlé po včerejš.fartleku v kopcích,ale dolů jsem běžel lehce i volně,tak mi ani nepřišlo..pocitově nahoru trošku ..hůlka,dolů oddych a lehké..spokojennost tak jjak s tím dnešním počasím celkem dne 17,5km TF 144?!? kopečky víc 159,162..jak kdybych jich včera neměl dost,aspoň poznám fajn přírodu okolí prýglu…super

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 06.01.2014 14:59:18

>> Akad.25, 06. 01. 2014 14:25:54 …po žl.zn stále ..

BTW, v BBP/10 (=Soudek) se na rozcestí u Rýš.st. odbočuje doleva na zelenou…

avatar

Brno

10 km: 0:49:52 (2014)
půlmaraton: 1:53:46 (2014)

flosbell žena 06.01.2014 19:59:38

Ahoj bezci z Brna,

nedavno som sa pristahovala z okolia Brna priamo do Brna, konketne na Brno-Vinohrady. Mate nejake tipy na behanie v tejto oblasti? Co som studovala mapu okolie Velkej Klajdovky a Hady vyzeraju slubne, tiez turisticke znacky na Bilovice n. Svitavou. Rada by som aj nejaku rovinku na tempove behy, idealne co najblizsie, kedze v zime je po behu presun MHD neprijemny. Je cyklostezka pri Svratke (edit. Svitave, omyl v miestnej geografii) vhodna na behanie, alebo by som vadila cyklistom?

Bezne beham nieco medzi 6–10 km, dlhsie vybehy do 20 podla nalady a situacie.

Tiez rada prijmem upozornenia na oblasti, ktorym sa radsej vyhybat.

Dakujem :)

avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 06.01.2014 20:56:50

>> flosbell, 06. 01. 2014 19:59:38 …aj nejaku rovinku na tempove behy, idealne co najblizsie…

Koukni TADY: http://www.runmap.net/cs/?… na trasy v oblasti Maloměřice + Obřany (=cyklotrasa kolem Svitavy směrem na Bílovice)

avatar

Akad.25 muž 07.01.2014 07:31:13

BTW, v BBP/10 (=Soudek) se na rozcestí u Rýš.st. odbočuje doleva na zelenou… ANO..správně,nahoře u Ríš.stud.to je pak doleva po zelené dál k Helenč.stud.běžel jsem od Ríš.stud.cca 2,8km tak jsem ji asi přeběhl po silnici,vím,že to bylo na nejvyšší místo horizontu…tam v těch místech jsem nebyl nikdy běhat,těch běžec.variant je na té straně prýglu taky více..v létě jsem tam běžel od Kamechů okolo zlomené borovice?? na Horákův žleb a dál po červ.zn.na Helenč.stud…tam se dá běhat,pokud není nad kotníky sněhu fakt celý rok..jen tam prostě není rovina na tempáčky apod…dnes po 2dnech kvalitněj.treninku fakt jen regenerač.běh do 15km + odpol.fitko,tak zatím…páček..bě­háček

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 07.01.2014 11:59:35

Tak dnes to počasí zase lehtá nervovou soustavu..muselo se ven,byť pošmourno–lehce 12km z Údolí oddechu k prýglu a pak vlevo po silnici směr hrad Veveří,jen za roklinu a otočka zpět ke kostelu v Bystrci po zahřív.pár km 5:35–20–10-již okolo 5:05–8při TF 132,135min,pocitově-lehounko,snadno věnoval jsem se správnému lehkému běhu,dýchání a kontrole,ať spíš pomalu než jinak…tak jsem si zase dobil své endorfin.aj.duševní baterečky..a odpol.to fitko/nohy + záda,břicho +paže aj.

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Brno

Celkem 49134,77 km
Minulý měsíc 181,2 km
10 km: 0:39:12 (2016)
půlmaraton: 1:22:49 (2017)
maraton: 2:58:09 (2012)

knihomoll muž 07.01.2014 18:43:50

>> flosbell, 06. 01. 2014 19:59:38

Ahoj, bydlím taky na Vinohradech a trasy už mám docela srovnané:

menší převýšení po asfaltu: kolem Zetoru, po Holzové a Ondráčkové do Mariánského údolí, s otáčkou kolem Eldoráda délka 12 km, ale dá se i dál.

větší převýšení a terén: přes Popelák, Klajdovku po cyklostezce směr Ochoz, na Kopaninách doleva po Šumberovi, délka taky kolem 12ti km, dá se protáhnout po lesních chodníčkách.

Občas běhám kolem Popeláku dolů do Maloměřic, Obřan a po cyklostezce do Bílovic; s otáčkou v Bílovicích je to asi 18 km. Lidí se tam pohybuje dost, ale dá se to skousnout.

Přeju hodně úspěchů.

Motto: Budoucnost patří aluminiu.
avatar

Brno

10 km: 0:49:52 (2014)
půlmaraton: 1:53:46 (2014)

flosbell žena 08.01.2014 19:21:58

>> knihomoll, 07. 01. 2014 18:43:50

>> jm1, 06. 01. 2014 20:56:50

dakujem za tipy :)

Dnes som dala pokus o beh smer Marianske udoli ale nejak som to netrafila (ono to na mape vyzera pekne ale v skutocnosti a po tme som bola celkom neista). Druhy pokus coskoro, tentoraz za svetla. Doteraz som behala po turistickych znackach alebo cestach medzi dedinami…tam sa moc nebolo kde stratit. Ale snad si zvyknem.

avatar

Brno

Celkem 49134,77 km
Minulý měsíc 181,2 km
10 km: 0:39:12 (2016)
půlmaraton: 1:22:49 (2017)
maraton: 2:58:09 (2012)

knihomoll muž 08.01.2014 21:23:43

>> flosbell, 08. 01. 2014 19:21:58

třeba najdeš i zajímavější trasu ;-). Pro inspiraci záznam mé trasy ze Sportypalu:

http://sportypal.com/…ails/3602692?…

Motto: Budoucnost patří aluminiu.
avatar

Akad.25 muž 09.01.2014 13:28:19

Dnes opět jsem vyrazil trošku ven do přírody se nějak odreagovat od toho pitomě dlouho vyhlížejícího pošmour.počasí,tak jsem to měl nejblíž do obory Holedná,kdy jsem se cca.6km volným 6kmběhem patřičně zahřál/32min/ rozcvičil a přidal si 10×100m svižně tempové výběhy do kopců s MK + volný výklus4km +na závěr na zpestření 1km tempově 4:05min/km+1km výklus P.S. to jenom na oživení dneěního běhu a jak jsou nohy silově natonované po fitku a dnešních výbězích.pocitově-velmi uspokojivé,na to,že bych mměl zařadit ty intervalové úseky.snad to půjde dobře..zkusit někde xkrát 500–1000m v r:3:45_40 .mám možnost to jít blízko na 250m oválu uměl.povrchu..tak ať se práší za kočárem..zdravím

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 10.01.2014 10:37:15

Zdar lidičky tedy nejen BM běžci..a co se nestalo..po včerejší nevinné oslavě resp.ještě včera večer jsem se domluvil s kamarádem P.Kanovským na dnešní ranní společ.výběh..ale přišel jsem bydlet až dnes a slovo jsem chtěl dodržet,tak jsem vyhopsl po 7hod a frčel MHD na domluv.start.mís­to,ale věru ten svůj metabolismus a utrpení z detoxu těla bylo znát,byl to jen tzv.trala běh křížem přes N a St.Lískovec -Bohunice -Anthropos cca 11km bezva počasí,psychické uvolnění a radost se zbavení zbytk.alkoh.po oslavě..aj mě trochu bolí nohy po včerejší Holedné???copak…mys­lím,že to je dnes bezva den pocitově…super!!ať nám takových dnů je co nejvíc..

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 11.01.2014 13:05:24

Zdravím krásné a slunečné BM-chtěl jsem si tohoto pěkného dne taky nějak běžecky užít,tak jsem vyrazil na takový tempový stupňov.SB 10km-počáteč.zahřívac.km-5:30–15–04 a do 5km cca.4:35– pak lehce zvedání 4:25.a od 8km 4:05–00-a posl km 3:50 při TF 168/i30vt.132/i1min 108 Výklus 1km absolvoval jsem to po silnici z údolí oddechu- nahoru post.dálnici-a dál do Žebětína-otočka -zpět údolí oddechu dolů pocitově- velmi uspokojivé,ale ty posl.km byly již dost fest,ale vydržel jsem a ani emetické nepříjemné pocity mě neodradily.ano to ANP pásmo není zrovna procházka rozkvetlým sadem,ale tělo si pomalu zvykne na tento typ zátěže.je to něco podobného ,co jsme po svátcích běželi s P.Kanovským, tento stupň.běh byl určitě víc svižnější a agresivní…jen se nebát a nebýt opatrnný…

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 12.01.2014 13:10:12

Ano opět nedělně větrnný běžecký pozdrav z BM-dnes po včerjš.tempáčku jsem si dal něco volnějšího,ale vítr mě nějak poháněl či šel proti,bylo to 14,7km za 76:30minz údolí oddechu přes Medlánecké letiště cik cak,i k Medlá­nec.kopečku či pod Babu/modr.zn.od Zoo/ a zpět dolů ke kostelu v Bystrci vyšlo to někde 5:13min/km při TF 138,pocitově-subjektivně lehce,volněji,ale ten vítr mě poháněl,ani jsem tak čupr vůbec nechtěl,ale pocitově to bylo velmi lehce…potkal jsem i dost joggerů s pozdravy.. P.S.zítra fakt bezpodmínečně něco regenerač.běhu

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 13.01.2014 14:04:49

A dnes jak pěkně slunné i mrazivější BM,ale přesto si udělat hezký pozitivní,dobí­jející a regenerač.běh v okolí i v oboře Holedná,bez bláta kupodivu i bez větru,a přesto prima lehký 13km běh- za 71:45 při TF 132 a celk.pr.R:5:32min/km a to jsou asi ty potřebně zařazované i jinak pomalejší,až regenerač.běhy vzhledem k absolvované zátěži,jiné době regenerace a s přihlédnutím i ke svému bohatýrskému věku..umět naslouchat nnejen svému tělu i hlasu a pocitům duše,ať má člověk jen radosti z prospěšného a ordinovaného běhání/sám sobě a s sebou přirozeně/tak taková zima by mi pro kvalitní zimní běžec.trenování určitě maxim.vyhovovala ..hlavně ať jsme zdraví a stále při motivační chuti makat na sobě…vím o čem mluvím,jen to není stále ono…

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 14.01.2014 21:16:12

,Jejda,tak dnes jsem si musel opravdu trochu orazit,no. přece jsem chtěl jít s kámošem do fitka..tak jsem slovo dodržel,vlastně i potřeboval opět v rámci tzv.zimní přípravy dbát těch aspektů zlepšování celkové fyzické způsobilosti..jáá to při 75min pobytu tam se soustředuji na dol.končetiny…cca­.7 speciál.cvi­ků + ost.paže+břicho+zá­da a celkov.22 serií na končetiny,a zítra budu zvědav jak při nějakém AE delším SB při 65_85%VO2max budu s se svými natonovanými nohami zvládat tempo někde 5:00– 4:25–20 ale abych to moc nepřeháněl,třeba to půjde lehčeji…rád bych…ještě nevím,kam to půjdu rolovat ty potřebné cca.15km..víc nebude potřeba,že? a nemusí to být někde v kopcích…zdravím.

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 15.01.2014 14:01:42

Tak čistě statisticky okomentuji svůj běh ve snaze to absolvovat dle svého subjekt.plánu viz.posl.přís­pěvek.. tedy de facto jsem si svůj plán splnil,jak do délky..tzn.14km- za 69 min při TF konec 132–5/120 ,co se týče pocitu o natonovaných nohou…pocitově dost unavené,bolavé svaly ,ale schopné svižněj.běhu,ale prostě tomu chyběla ta lehkost…dechově v poho,prvních 7km nějak zatuhle,pomaleji a pak od 7km vše pod 5:00– resp.4:45–35–20– a konec opatrně až 4:12min,hlídal jsem si posl 2_3km abych to nepřeháněl a nešel do nepatřičně dnes nechtěného ANP pásma, pocitově ta 2 1/2 už výrazně lepší uvolněnější,dechově poho,nohy lepší… zítra půjdu asi něco lehce regenerač.a delšího?? žádný čupr úprk,to by nebylo vhodné ..a něco kopečky či tempového-fartlek v pátek.třeba někde okolo prýglu či po cyklostezce k a okolo Anthroposu,tam by to taky asi šlo…tak zatím běžeč.brněn.jog­g…i dnes jsem asi 2 u obory potkal,ale to byli junáci..ach jo…

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 16.01.2014 21:10:19

No myslel jjsem,že dnešní běh kvůli svým pracovním i osobním věcem nestihnu,ale byl jsem dnes jak na trní,abych přece jen dnes vyběhl..a co se nestalo??? ono se to povedlo a ještě za světla resp.něco kolem 16hod,což není můj čas na joggování,ale výjimečnost situace byla přednější…tedy dnes to bylo opravdu volnější někam cik cak okolo a přes medlánec.letiště a zpět do údolí oddechu tzn.cca 14km-75:30 prům.5:24 při TF 129–132/min pocitově- stále mám unavené jakoby ztuhlejší svaly nohou- a to byl včera strečink..asi málo,jinak i po dnešním běhu opět strečingu,je to fakt potřeba a uvolněnost kloubů,vazů a svalů je potřebná k vzhledem k věku i míře zátěže,což je nutné vážně respektovat…uvídím jak zítra,chtěl bych jít něco viz můj plán -tempovějšího něco jako fartlekový SB s nějakou zrychlov.pyramidou min??? třeba budu muset den volna a pak tomu dát,pocitově,i smys­luplnně a efektivně,ať něco nepokazím..že,motiv je jedna a regenerace a efektivně poskládaný trenink ty dvě a tři…ale hlavně ,že jsme zdraví a baví nás to, a nejsme líní!!!

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 17.01.2014 19:08:04

No dnes po včerejším nic moc běhu a se smíšenými pocity i dnes jsem po absolvování služeb.povinností přece jen rozhodl aspoň pro nějaký volný,či regenerač.běh ..tady aspoˇ10,Km -za 56:50 při TF 12O, opravdu jen volně a vnímání pocitů,jak jsem na tom s nohama,které stále nejsou ready..možná by to chtělo včetně odpoč. i plavání+ sauna apod.a mít tu lepší uvolněnost pro potřebný ten náročnější tempový trenink..ten ,který potřebuji pravidelněji již zařazovat,ale dnes to fakt nešlo a necítíl jjsem se v poho..a tak tedy aspoň nějaká volná aktivita…díky i za to,že nejsem lenoch a slaboch uhýbat něčemu..??? to půjde,jen něco oddechu a jdu do toho..asi zítra,tak se držte a mějte se fajn..

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 19.01.2014 13:04:59

Dobrovolně sděluji,že jsem včera skromně odpočíval,jelikož jsem se fakt a PA nijak dobře necítil,tak jsem včera jen kludal do obchodu a zpět,abych se aspoň trošku protáhla a hlavně rozhýbal své nohy..a tak již dnes nabuzen pěkným počasím jsem naplnil si,co jsem si předsevzal a to ten řízený fartlekový SB a tak po 2km rozklusu jsem do toho řádně šlápl ..8km –37:10,kdy jsem rychlé 100–200m prokládal cca 200–300m MB při TF 163_166min + MB cca 500m + stupňov.2Km při rychl 4:15–4:05 tzn.celk.prům­.4:45min/km a na závěr +4km lehčí běh pocitově- nohy po ranním strečinku super,lehké,rytmus zrychl.úseků dost rychle vč.MB,dechově dobré,úsilí- dost šlapání do pedálů,ale o.k. přesto jjsem potkal a stíhal zdravit pár kolemběžících joggerů po cyklostezce od Bystrce k Anthroposu…počasí dnes kouzelné a pozitivně uklidňující..super

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 25.01.2014 10:11:10

Hali halo,tak opět po několika dnech nemožnosti komunikace s běžec.česk.světem se opět ozývám z BM-je mi líto,ale po ponděl.zmoklém běhu s P.K. jsem prochladl a nachladil se tak,že jsem nuceně 4dny musel stát a kurýrovat se,ale dnes kdy je mi už lépe a venku ppěkně slunně chci zkusit lehce vyběhnout z údolí oddechu směrem k prýglu asi vpravo podél vody někam ..tam a zase zpět,zkusmo něco 12–14km lehce,a raději batoh se suchým prádlem s sebou…už jsem to včera skoro nemohl vydržet,jak jsem si potřeboval dobít endorfiny své baterky…aťmohu opět pokračovat ve svém skromném běhání..zdravím ze slun.brna běžec.společnost…

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 25.01.2014 16:02:55

Tak dnes to bylo pěkně slunně jiskrnné,ale i studenější..ale bylo to moc fajn…tedy těch 14km..ano,prvních 7km prům.5:30 a druhých něco málo pod 4:53min/km..ale jen lehce,nohy odpočaté,nachlazení snad pryč,dechově a celkově poho..TF 132..tak jsem si trochu dobil baterky okolo Holedné a Žebětína..i jsem potkal joggera s batůžkem jako já,jasné vyměněné pozdravy..a zítra kopečky na Holedné…ať jsme zdraví a můžem se hýbat a potlačovat lennost..páček běž­ci

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 25.01.2014 23:41:38

>> Akad.25, 25. 01. 2014 10:11:10

To mě mrzí, že jsi prochladl, já celý běh zvládl zdravotně i jinak zcela v pohodě, přestože jsem běžel 8,5 hodiny, větší část jen v tričku a trenkách. V posledních dvou dnech jsem neběhal v Brně, ale hlavně v Praze a Liberci, takže toto do tohoto vlákna nepatří, i když tempo 3:31 na 1500m v hale mě velmi potěšilo. :-)

Těším se, až si zase někdy společně zaběháme.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Akad.25 muž 26.01.2014 13:21:33

Peťo,díky za podporu..ano si s tebou opět někdy brzo vyběhnu,ale dnes to bylo solo dle plánu ty kopečky na Holedné ..přímo tam 12km-65:20 při výběhu kopečků 18×200–250m svižně s MB + pokračov.3km svižně v rozmezí od 4:30–15–10 TF konec 163–6/108 po 1min P.S. dnes to bylo opět slunně mrazivější,ale sympatické.. pocitově bezva,byť s větším úsilím se zaměřením výběhů a pokračov. v normál.MB a pak ten svižnější konec trošku tempově..nohy vlastně silově natonované a rytmus dobře tempový.bezva,decho­vě–prima,byl to dnes velmi pěkný běžecký zážitek..byť jen solo,ale tak to v mém případě prostě je,s vyjímkou spoluúčasti Petra K…zdravím..

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 27.01.2014 14:27:56

Zdravím nejen BM běžce,po včerejších kopečcích a lehce tempového na závěr jsem dnes vyrazil přes Palačák cik cak přes medlánecké letiště a zpět přes srbskou a nahoru někam k rubínu…nebyla taková zima jak včera ..cca.15km-77:30min při TF 144,konec 4:45, prům.5:11 + výklus 1km nohy trochu jsem cítil,dechově dobře,jinak v poho..zítra jen regenerač.běh +fitko+ něco RR

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 28.01.2014 14:59:29

Ano opět běžecká hláška z BM-dnes to bylo po dohodě s P.kanovským poho regener.běh 14km při poho 5:29 TF 132_5min, ja ze žabin k Anhroposu a něco k Rivieře a pak spolu s Petrem na svrateckou a zpět k anhroposu, a já pak sám k Rubínu..bezva poho běh,i vzájemná diskuse při běhu o našem běhání apod.rovněž i střetávající a zdravících pár běžců, bezva den ..jen mě trochu bolí svaly d.končetin..fitko vypustím dnes.ale zítra to bude o.k.

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
Nalezené položky: 7802 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.