Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Behanie Brno

Behanie Brno

Nalezené položky: 7802 První Předchozí | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další Poslední
avatar

Akad.25 muž 15.02.2014 14:55:23

Takže jsem tě hned poznal,myslel jsem,že jsi trochu vyšší,figuru dobrou a bylo poznat,že máš asi dost v nohou..ja jsem těsně před vzájem.proběhnutím končil tu 25,tku pod 5:00,jen jsem dnes zkoušel testovat nové Mizuno ascend8,a po tom dobrém asfaltu na té cyklostezce to jede skoro samo,ale obdiv,jak dlouhé tracky někdy běháš…já dnes s Petrem těch 25km,kamarád měl víc viz.příspěvek…a stejně jsme to chtěli jít dnes hodně pomaleji a šlo nám to nějak dobře i pár km okolo 5:00,i pod a tak jsme si to dnes užili..třeba se někdy opět potkáme či vyrazíme na společ.delší track tam do té dnešní přírody…jinak bezva den..a hezký pozdrav všem nelenošícím joggerům…>> milan, 15. 02. 2014 13:35:03

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 15.02.2014 17:38:14

>> Akad.25, 15. 02. 2014 14:55:23

Nemám aktuálně naběháno ani zdaleka to co bych si představoval a tak tyto dlouhé běhy jsou jen pohlazení pro duši a zároveň nekonfortní pro pohybový aparát.

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 15.02.2014 18:53:18

>> jm1, 15. 02. 2014 13:48:55

Dnes jsem z toho měl pocit, že na delší běhy tak docela dispozice nemám, protože to na mě bylo už celkem dlouhé, nicméně zregeneroval jsem velmi rychle a v podvečer ještě běžel na setkání a ze setkání 5,77+2,61+0,22 km. Přesto to ale vypadá, že cca. 3h dlouhé tréninky nebudu ochoten absolvovat příliš často, a hlavně ne sám. Neumím si teď představit, jak bych měl běhat 900 km měsíčně, jak mi je doporučováno, i když kdybych to měl rozkouskované a neběhal ty rychlejší běhy, tak by to asi zvládnutelné bylo. Hlavně ale ještě nevím, jestli to chci …

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Akad.25 muž 16.02.2014 10:50:29

Tak dnes vcelku brzo ráno se svým dlouhol.kamará­dem,s kterým jsem před 27lety běhal ve Zbrojovce BM-K.Hasuwater jsme po domluvě vyrazili na společ.výběh -od Kamechů-po červ.zn.-na Helenč.stud.pak dál -Ríšovu st.-dál po žl.zn.dolů na vápennou-dole vlevo a pak táhlý 1,5km kopec zpět z Helenč.stud. a zpátky přes Horákův žleb k pokřiv.borovice

  • hezkých 14km v tempu 6:04min/km ,počasí optimál.terén pestrý na track výborný,i ty výživné kopečky,také jsme potkali řadu joggerů,nejen my nejsme brzo v neděli nelenošící,je nás dost..i s poz­dravy…prima běh…
Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 17.02.2014 14:20:06

Zdravím vš.joggery ze slun.BM- tak po víkend.delších bězích dnes něco v řádném AE pásmu či na hraně s ANP,což jsem ani neplánoval…čistě sponntáně v průběhu SB,tedy zahřívac.4km od 5:40–20–15–12/21:27min/ a pak svižněji-a dále jen svižně 10km od 4:50-přes 45–35-posl.3km –4:27–15–08– 10,tka 46:45min- TF 136,144–7,konec 150 A kde jsem to natočil–ze žabin-přes slovaňák-srbskou-nahoru okolo medlánec.kopce-a dál cik cak přes medlánec.letiště a zpět na slovaňák,nohy po těch posl.víkend.bězích dobré,dechově-kontrolovaně-dobré,pocitově-spokojennost,s re­zervou ,byť to vlastně byl de facto stupň.tempov.běh a ta 10,tka v prům.okolo 4:38min? asi?? jen jsem se v průběhu SB spíš kontroloval,abych to moc nepřepískl,spíš s rezervou,což jsem si snad pohlídal…zítra asi jen rege SB+fitko ,kdyby bylo ve fitku dobré běhátko,tak bych tu 10,tečku šupl tam,ale moc mi tam ten pás nesedí!!třeba dle pobídky ostatních BM jinde? všem nelenošícím joggerům povzbuzuj.pozdrav z eteru BM

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 17.02.2014 14:30:55

P.S.na vydýchání jsem ještě 2km vyklusal na uklidněnou a vydýchání,vlastně jsem chtěl jít původně vbýběhy kopečků,ale ten včerejší track tam oklo studánek a zespodu od vapenné nahoru k ríšově stud.dlouhý kopec a nahoru od Horákova žlebu k Helenč.stud.taky kus…tak jsem dnes udělal korekturu a šel variantu něco tempového…a zkusím i s Petrem Kanovským při jeho Hamburgeru něco intervalového na osvěžení…třeba se nějak otřepu a bude mě to víc bavit…snad

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 18.02.2014 22:50:27

Pardon,ne že bych nejen na Vás ale i na své statistické skromné konstastov.z mých běžec.prožitkův BM- tedy dnes jen jakoby rege běh po podnětu P.|K. i po jeho velmi dobrého osobáku na 10,tku-a pak si jde se mnou jen tak opět jen tak zaběhat-něco kolem 5:20_5 jakoby nic já dnes 15km-79min,r.5:26 TF 141 + 1km výklus ..vše jen na poho po cyklostezce ze žabin k Anthroposu a zpět na svrateckoua zpět do žabin, jen na pohodu a jakoby pohovor při běhu o tom,jak dnes dobře zvládl svůj Hamburger…míá velké rezervy,jen si musí víc věřit,že… zdravím nelenošící joggery…

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 20.02.2014 08:12:24

Hezký pozdrav z předjarn.Brna,vče­ra jsem se rozhodl jít do fitka ,vlastně se záměrem jít nejprve na běhátko…bavilo mě to cca.36min,kdy jsem si to zpestřil i zrychlov.od 1–3min v tempu 16km/hod tj.asi 3:45min/km s volnějším MB někde kolem 5:30,a bavil jsem se i pohledem na finále rychlobrusl.Sá­blíkové na 5km…a pak kruhový trenink cca.40min nohy+paže+záda+břicho…by­lo to včera fajn, zdravím aktiv.příznivce této běžec.společ.

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 21.02.2014 13:46:53

Hezký běžecký den všem z běžec.spol.-dnes jsem šel něco variabilně tempového v délce 9km po cyklostezce okolo Anthroposu tam a zpět k Jundrovu-9km- 41:40min z toho 1km zahřívací a pak již svižně dost pod 5:00min-průměr 4:39 ale při změnách stupňov.do 6km- za 4:15min/km pak 1km volněji okolo 4:45 a opět stupňov.k 8km za 4:10min/km a posl.9,tý km opět stupň. k 4.15min/km při TF u 6km-144,9km-TF156/min a pak do 12km nějak volněji okolo 5:06min/km ..byl to běh od počátku motivován dobrou dynamic.silou nohou..,dnem odpočinku před a fajn počasí,tak jsem si řekl,že půjdu něco tempovějšího,decho­vě-zvládl jsem to dobře,nohy-super,pocitově-s rezervou absolvov.variabilní tempáček,měl jsem z toho radost…a potkal jsem při běhu i D.Orálka po dlouhé době,sympatický běžec.pozdrav…P.S. měl jsem dnes cukání jít na hod. na běhátko jít AE běh na 60min v tempu 4:45_5:00min, ale rozhodl jiný okamžitý motiv… přeji fajn a poho den všem nelenošícím joggerům ..ať je i víkend pro mnohé tím úspěšným závodním…

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 22.02.2014 14:35:14

Zdravím,to že je dnes vcelku poho počasí,tak jsem žádné běžce nepotkal- dnes relat.poho 15km-74:20min běh přes údolí oddechu -nahoru do Žebětína a zpět dolů až ke kostelu- chtěl jsem jít ještě víc volněji,ale přesto poho AE běh prům.4:58min TF 132min, a pár 5–7km pod 5min až k 4:35,šlo to samo a nohy šly jak dle lehkého partesu,jsem zvědav kdo vše a jak dopadla ta Rohálovská 10,tka?? jinak všem přeji poho běžec.víkend

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 24.02.2014 15:10:03

Hezký slunný pozdrav z BM-po včerejším oražení jsem dnes na pohodu šel 16km za 80min pr.5:00 TF 132, zas trasu z žabin -srbská-medlánec.k.-letiště a cik a cak,zpět, dnes velmi lehce,nohy-super lehké,dechově-bezva,pocitově-jak za mlada a lehounko,prostě super lehký předjarní běh+ 1km výklus Opět povzbudivý běžec.pozdrav všem nelenošícím jogg.do běžec.éteru

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 25.02.2014 22:06:11

Dnes zase něco volnějšího před zítejšími výběhy- třeba ve Wilsonov.parku či pod Palacvk.vrchem – takže dnes jen volně 12km po cyklostezce okolo Anthroposu a zpět do žabin pr.5:19min/km TF 132 jen takové lehčí protáhnutí,pocitově -na rege pohodu..zdravím naši běžec.nelenošící společ.

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 27.02.2014 08:13:07

Pozdrav od BM nelenošíc.běžce- tak včera dop.lehký klus 4km+ rozcvič.+4×100m RR + 4×100m sviž.do kopce s MK ,výklus 2km a odpol.namotivován posled.příspěvkem od Milana jsem šel odpol. do fitka na běhátko na 12km běh resp. simulovaný interval.trenink-a to 4×1km v temp.4:10–05–00–3:50 s MB cca.2min + 3×800m s MB 80vteřin + 2×500m MB 70vt. R: 3:45min/km bylo to tedy dost náročné,pocitově jako dost kvalitní trenink,nohy-super.dechově-dobře zvládnutelné,po­citově-s rezervou,spo­kojennost,na dráze bych to dal taky, i rychleji-příště,jelikož se blíží nějaký můj start..někdy v březnu už. a pak jsem si dal opět 60min kruhový trenink břicho,záda +14serií dolní končetiny…zdravím všechny nelenošící joggery…

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 27.02.2014 14:40:29

Zdravím naši běžec.společ.opět svůj pravidelný běžec.příspěvek z BM-po včerejším zpestřeném treninku jsem jako 4,–tý běžecký den musel trochu něco volnějšího,tak lehounko po cyklostezce od Anthroposu do jundrova a zpět lehkých 12,km v temp.5:16min/km TF 120–3,vyzkoušel jsem si nové silnič.Mizuno Rider17, a jsem s nimi skutečně spokojen, a nejen s nimi,dobil jsem si endorfi.batérečky a nožky šly tak lehce,že bych dnes mohl jít i něco závodního,jak jsem se dobře cítil..bezva,přeji hezký nejen běžecký den všem..

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 28.02.2014 20:10:50

Zdravím běžec.společ.dnes bylo volno,ale nějak mi ten den volna neseděl,ale zítra bych rád něco výběhu kopců v oboře Holedná,tak abych si to rád nějak do bře užil a měl pocit,že to chci a potřebuji to do blízkého výhledu,že bych už vyběhl,myšleno nějaký svůj veteránský cross či něco z BBP myslel jsem třeba Lužánky nebo Modřice…ať to už nějak dopadne,ať se do toho nějak vcítím a nevadí mi,že mě ti lepší prostě ..šmiknou a jen se proběhnu a uvolním se … aby mě to běhání prostě pořád bavilo i s těmi mladšími i lepšími..jen tak jsem asi trochu blázen a moc to prožívám…půjdu do toho…hlavně zdraví a chuť běhat…takže zdar nelenošícím joggerům..

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 28.02.2014 20:10:51

Zdravím běžec.společ.dnes bylo volno,ale nějak mi ten den volna neseděl,ale zítra bych rád něco výběhu kopců v oboře Holedná,tak abych si to rád nějak do bře užil a měl pocit,že to chci a potřebuji to do blízkého výhledu,že bych už vyběhl,myšleno nějaký svůj veteránský cross či něco z BBP myslel jsem třeba Lužánky nebo Modřice…ať to už nějak dopadne,ať se do toho nějak vcítím a nevadí mi,že mě ti lepší prostě ..šmiknou a jen se proběhnu a uvolním se … aby mě to běhání prostě pořád bavilo i s těmi mladšími i lepšími..jen tak jsem asi trochu blázen a moc to prožívám…půjdu do toho…hlavně zdraví a chuť běhat…takže zdar nelenošícím joggerům..

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 02.03.2014 14:59:59

Tak dnes už jsem musel…tedy moc mě to táhlo ven do slun.brněn.pří­rody,ano dnes po včerej.zdarvot­.pauzírování jsem šel ty avizované kopečky- různě něco po silnici,a hlavně v lese tedy v oboře Holedná vše cca.16× 150–250m s MB
celkem 15km v T:5:18min ,kdy jsem se posl.3km chtěl trochu uvolnit končetiny a lépe vydýchat tak po natonovaných nohou to šlo samo při 4:18–20min/km a to jsem se přidal a doběhl v oboře mě neznámého ml.joggera s kterým jsem ty posl.km sparingoval…bylo to dne s fajn,dal jsem si do těla dost,některé výběhy spíš rychl.tempově,dů­razně technicky,nohy-bezva,dechově -řádná ventilace,pocitově-super,cítím se fajn…to i ostat.pozit­.emoces běhání přeji všem z naší běžec.společ.a té nelenošící…zítra spíš něco AE delšího,volněji

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 03.03.2014 13:44:43

První povíkend.běžec­.pozdrav z BM-ano po včerej.výbězích kopečků jsem prvně chtěl jít jen AE běh,opět jsem dle momentál.pocitové situace udělal změnu a šel spíš tempový běh..celkem 14,5km-69 min,kdy první 4km zahřívací za 21:15min a pak již jen pod 5:00min resp.od 4:45-přes 4:30 a posl.3km 4:20–18–06min/km konec TF 153_6/min+ výklus 1km ta tempová 10,tka byla nějak 4:35min/km absolvované okolo medlánec.letiš­tě,mírně zvlněný profil,nohy dnes-lehké a výborně natonované,dechově-dobře s rezervou,pocitově-bezva a kontrolovaně,leh­čeji s rezervou.Začínám se cítit trenink.f.lépe a lépe,musím zítra něco rege+RRovinky, a pak něco interval.km okolo 3:45–40,ať mi na to závod.tempo lépe tělo zvykne, hezký nejen běžec.den všem nelenošícím joggerům z BM

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 03.03.2014 15:32:16

P.S. jen dodatek k interpretaci mého dalšího treninku resp.plán interval.úseků až po dni regenerač.běhu s lehkými RRovinkami,ať nejsem pro smích,ale jen zdvořilé upřesnění,byť ten dnešní běh byl zas sice o něco intenziv.resp­.rychlejší než min.týden,ale dnes více opatrně a kontrolov.ať to moc nehrotím a nepotím krev,a kdybach to šel po cyklostezce,tak to byl asi větší mazec..všeho do času,zítra regenerace a ve ST asi úseky v Lužánec.parku,tam jsem zvyklý..změř.úseky cca.400–500–650m vhodná část i pro MB..uvidím a nebo stadion,jak bude čas a chuť…

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 04.03.2014 14:41:08

Zdravím jogg.z BM- dnes takový lehký SB 10km po cyklostezce okolo Anthroposu a tak zpět do žabin R:5:10min/km rozcvič.+ 10×100RR s MCH a výklus 1,5km lehounko a jen tak na rozhýbání a uvolnění po včerej.tempáč­ku,nohy dobré,celkově na pohodu a koho jsem za Anthroposem nepotkal ml.studenta čes.špičk.vytrvalce J.Homoláče,tak jsedm s ním dal chvíli řeč a nechal pozdrav pro jeho trenéra J.Seq.a popřál mu hodně zdraví a sport.úspěchů,když měl nyní zranění a tak i pozdrav pro celou běžec.společ.

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 05.03.2014 21:28:42

Zdravím naši běžeckou společ. i svým potřebným statistic.příspěvk. tedy že dnes jsem se cítil opravdu jen na lehký klus cca.6km a trochu strecinngu,fakt to dnes nevypadalo na nic většího než jserm to dnes cítil.o.k. dnes to nebylo pocitově to ono,tak změna a pro zítřek nějaká změna..půjdu s přítelkyní do fitka,něco běžec.pro zahřátí…dám a povedu paní k lepší pohodě a přitom si dám něco na natonování nohou pro posílení dynamic.síly končetin+ kruhový trenink pohodové běhání na pásu.....ale není to ono,ale příprava pro páteč.interval­.trenink.ale u na tvrdo,snad to zítřejším lehčím fitku bude více poho ne dnes…přeji všem nelenošícím jogger.poho a fajn běžecké chvíle..

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 05.03.2014 21:56:01

>> Akad.25, 05. 03. 2014 21:28:42

Sobotní Modřice tedy nepoběžíš, když píšeš o pátečním intervalovém tréninku?

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Akad.25 muž 06.03.2014 05:27:55

Zdravím Petře,mrzí mě,úplně jsem na ty Modřice pozapomněl v tom nynějším nejen pracovním shonu,stress.a­drenalinu a snaze trošku kvalitněji trenovat a chtít jít už konečně závodit a jinak se odreagovat,omlouvám se,že jsem to onehdá vypustil do eteru…pokud bych se včas zaregistroval tak i tou vzdáleností a znalostí terenu bych šel ty Lužánky…jen tak naostro z treninku,ať se jinak testem otřepu a budu mít větší chuť častěji závodit.. Přeji poho a nejen běžecké dny všem z běžecké společ…

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 06.03.2014 07:11:46

>> Akad.25, 06. 03. 2014 05:27:55

Na Modřice se ale registrovat nemusíš, na ty stačí přijít v sobotu ráno, běží se po silnicích a chodnících a zvlnění profilu není příliš velké. Propozice jsou s dalšími informacemi o Poháru: zde

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Akad.25 muž 06.03.2014 15:01:33

Ahpj Peťo,díky za tvou informaci…myslel jsem s registrací u Běhu Lužánkami.. to mi s tím pomůže kamarád od Mizuna,není co řešit jen o víkendu musím řešit jinou neodkladnou trala sportov.věc.tý­mových dvojic a nemohu se vyhnout…musím se k tomu už dokopat,nevím třeba jen zkušebně i tu Myslivnu??? bez ohledu na výsledek a ambice ..svoje,jen tak ať to rozjedu..a pak ty Lužánky a příp.dle pocitů a chuti něco dalšího..jsem magor,chci být víc a lépe připraven, a nedal jsem tomu to vše ,jak jsem dělal v mládí, a tím jsem trochu magor…promiň,…snad se tím nějak odpoutám a budu to vše brat jinak a ne tak soutěživě a ambiciozně,to je chyba… ahoj ty a ostatní nelenošící.. P.S. dnes to fitko- tzn.3km lehký běh + kruhový trenink na vše + nohy, super a bezva dnešní pocit… zdravím stejné blázna ,jak jsem já…

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Akad.25 muž 09.03.2014 12:56:08

Zdravím naši běžec.společ.ze slun.BM- opět skromná statistika o svém emocionel.pozi­tiv.běhu,kdy jsem se opět až při zahřívání po započetí běhu rozhodl,že dám dnes intenzivnější stupň.tempáček…cel­kem 12km z toho 4km lehce zahřívacích..k 5:00-a těsně pod + 8km v Prům.4:29min/km kdy jsem posl.5k šel takto..4:22–15–07–02–3.52min/km při TF konec 163–6/min + 1 km výklus Byla to náhrada za intervaly,tak jsem dnes nešel již tak kontrolovaně,o­patrně,ale razantněji a bez obav,že chcípnu před koncem,dyť bylo dnes tak hezky,uvolněn,a mám něco naběhané,tak už žádné opičky,že to nemohu,nemám natrenováno či pod.ano,je to lepší než před rokem i než na podzim..i to fitko a větší naběhaná kilometráž je poznat,ještě trochu nějak lehtat AN pásmo a bude to v poho.....zdravím všechny nelenošící joggery Blahopřeji za osobák P.Kanovskému i výkon Milana i ost.,kteří těd o víkendu byli na trati…super

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 09.03.2014 13:52:13

>> Akad.25, 09. 03. 2014 12:56:08

Vyraz uz nekam na zavod, davas tomu hodne a urcite bys sam sebe skvele prekvapil! Nabehano i hodne kvalitne mas!

Minimalne si zkus dat metu – 10km ci 1/2 maraton v Brne a tim se donutis i nejakym dalsim testovacim zavodum. Beha ti to dobre, skoda to nezkusit.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Akad.25 muž 09.03.2014 20:50:27

>> skritek Hugo, 09. 03. 2014 13:52:13 Hdezký večer,děkuji za podporu…vím,že mi to říkalo více i mých dobrých běžec.kamarádů ,ať to jdu zkusit,mrzí mě ,že mi po loňském výkonnst.i emo­cionel.fiasku ,jak v Jedovnici i v Jehnicích vzalo tu chuť závodit…tak jsem dal rok něco dál a víc treninkového,ať vím,že jsem tomu dal víc a mohu vyrazit,ale stejně jsem se vyhýbal těm potřebným intrevalov.tre­ninkům,které mě mohou při stavu vytrvalost.úrovně a celkov.kondice fakt třeba dostat do lepší,jakoby pozice,že vím na co mám a co mohu zkusit,a ty tempové SB či stupň .tempáčky jsou jen náhražka,já byl zvyklý,že jdu cca.4–6 týdnů pravidel.inter­val.trenink.min­.1×týdně a ostatní..pak ,ale dnes jsem stařec,ktarý jen brblá a nevěří si,ale vím,že to asi půjde..někde a od něčeho se odrazit,ano..mám letos určitý cíl,ví jej P.Kanovský,můj kamarád.a já, ale neva musím jít do toho, buď Myslivna + Lužánky + a pak musí jít další…fakt jsem nešel intervaly víc jak 5 měs a mám pocit,že bez nich mi to tempo..cca.3:45–40… by asi nešlo??? v délce x Km úseků apod…byl jsem na to v mládí zvyklý,a třeba tam ta pamětová stopa je a je to onpo,co mi vyhovuje a potřebuji k posunu dál…??? můj subjektivní dojem,netvrdím,že nezvládnu i tempo k 3.35–30min/km? P.S.dík za pozitiv.podporu HUgo Skřítek…fajn.,jen mi neodpověděla,odkud ze světa se vrátila zpět k nám a běhající a že je tak dobrá???

Motto: Myslel jsem při běhu,že umírám..omyl,jen jiné vnímání nepříjemných pocitů... a tak jsem opět začal běhat..výhra!!
avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 09.03.2014 21:17:44

>> Akad.25, 09. 03. 2014 20:50:27 …bez nich mi to tempo..cca.3:45–40… by asi nešlo…

Včera v Modřicích stačilo na vítězství v kategorii MV2 36:30, tj. tempo kolem 3:50…

avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 10.03.2014 04:59:48

>> Akad.25, 09. 03. 2014 12:56:08

Po nějaké době jsem si otestoval schopnost udržet relativně rovnoměrné tempo na desítce. Výsledek (4 min/km) mírně předčil moje očekávání, přece jen poslední rok jsem se v těchto rychlostech (+ -) pohyboval minimálně a teď přes zimu vůbec. Na zrychlení pod tuto hranici už potřebuji pravidelné intervalové tréningy a pak to funguje.

Jak dalece se mě to podaří budu vědět po Běhu Lužánkami a zejména po dubnovém Brněnském půlmaratonu.

Nalezené položky: 7802 První Předchozí | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.