Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Knihy o triatlonu » Život bez hranic: víc než jen příběh železné ženy [článek]

Život bez hranic: víc než jen příběh železné ženy [článek]

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední

GKadlecova žena 03.07.2014 08:45:57

Když se mi do ruky dostal životopis čtyřnásobné mistryně světa v Ironmanu Chrissie Wellingtonové Život bez hranic – Cesta za vítězstvím, myslela jsem si, že přesně vím, co v něm najdu: příběh o tom, jak se neznámá holka tvrdým tréninkem vypracovala na vrchol. Příběh, který nepřekvapí. Už po pár stránkách mi ale bylo jasné, že jsem se spletla.
Odkaz na článek

avatar

bjerndi muž 15.07.2014 18:30:28

krásná a inspirativní kniha

avatar

Queb muž 30.05.2015 22:01:58

Zdravím, zkusím se zeptat tady… před pár dny jsem dočetl tuhle úžasnou knihu…a hned jak jsem jí dočetl, tak jsem si v duchu řekl „co bylo dál“, jakoby jak pokračovala atd… v knize je popsaný jako poslední její závod na MS v Koně v roce 2011… tak jsem si říkal co další 2–3 roky… a koukám na Wikipeidi a podle „výpisu“ všech jejích výsledků tam, to byl pro ní úplně poslední závod v kariéře, né jen „poslední knižní závod“… tak mě zajímá jestli tady někdo o ní neví něco víc… proč takhle z ničeho nic skončila, jestli to mělo nějakej důvod, co dělá teď atd…?! přece by jinak mohla v závodění klidně dál ještě pokračovat… díky za jakýkoliv odpovědi a reakce…

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.