Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » výron v kotníku

výron v kotníku

Nalezené položky: 64 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

mesic žena 14.09.2016 09:02:56

Ráda bych se poradila, ve svých 33 letech jsem začla asi 2 měsíci běhat. Hned jsem si koupila běžecké boty a běhala cca 3–4 x týdně 4 km lehkým tempem. Asi po 3 týdnech, v den kdy jsem měla pauzu mě začaly bolet kolena a kotníky, tak jsem si dala od běhání odpočinek. Cca za 4 dny odezněla bolest kolen a do týdne bolest levého kotníku, pravé se zlepšovalo, ale asi 10. den od posledního běhání mě začal kotník víc a víc, začla jsem kulhat a kotník mám mírně oteklý. Bolest je spíše v klidu než při chůzi. Je bodavá a v různých místech kolem kloubu i např. na achilovce. Kotník jsem si při běhu nepodvrkla ani mi v něm nijak nekřuplo. Běhala jsem na asfaltu i terénu, tak je možné, že se dostal do mírně jiné polohy než obvykle. Přisuzovala jsem to únavě a přetažení netrénovaných kloubů. Co myslíte, mám jít k lékaři nebo vyčkat? Děkuji

avatar

Sloviensko

rudo muž 14.09.2016 09:15:03

>> mesic, 14. 09. 2016 09:02:56

asi mas vysoke perovacie boty a telo v tom behat nevie, trpia aj kolena aj kotniky

nie vsetky boty co sa predavaju ako bezecke su naozaj bezecke, najme zaciatocnikov v obchode casto oklamu a predaju aj drahe perovacie boty z mnostvom makkeho materialu.

klidne si daj spravit RTG

okrem toho si urcite mala velmi zlu techniku a dupala si do cesty na vystrete kolena s doslapom dopredu

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

mesic žena 14.09.2016 13:11:53

>> rudo, 14. 09. 2016 09:15:03 Budu mít teď dovolenou – doma a nebudu skoro chodit. Uvidím, co v úterý, to bych k doktorce zajít mohla. Pomůže octan nebo nějaká mast? Mažu od včera veralem a nic moc pokrok. Nohu mám oteklou z venkovní části kotníku, bolí ale v klidu z vnitřní. Když jsem si kotník nevyvrkla, tak snad nepůjde o nic závažného a do úterý to vydrží? děkuji

avatar

Sloviensko

rudo muž 14.09.2016 13:32:42

>> mesic, 14. 09. 2016 13:11:53

bolest v klude moze naznacovat vela veci ale je zbytocne aby som tu na dialku stroelal diagnozy , kedze kazda moze znamenat vela.

ovsem odlahcenie vahy z nohy prec – ked sedis lezis a nasledna velka bolest – toto urcite povedz doktorovi

vcelku dost zbytocne cakas do utorka

myslym ze ziadne maste a obklady nemozu pomoct a rozhodne teraz uz nepomoze ziadne chladenie ani ladovanie

je urcita sanca ze s tym neni nic take co by lekar vedel vyriesit a vyriesi sa to same, ale len sanca

Motto: you can't stop, what is coming !
Nalezené položky: 64 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.