Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » PIM poprvé - joggerky začátečnice

PIM poprvé - joggerky začátečnice

Nalezené položky: 303 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
avatar

OLOMOUC

Celkem 1424 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:02:50 (2012)
půlmaraton: 2:25:18 (2012)

skřivánek žena 21.12.2009 13:28:50

Ahoj joggerky! Chtěla bych si dát předsevzetí do nového roku poněkud dříve než na štědrý den. Přemýšlela jsem o tom už dlouho, ale až dnes jsem dostala odvahu rozhodnout se. Hodlám se poprvé zůčastnit PIM, konkrétně Hervis 1/2 Maratonu. Po měsíci odpočinku z důvodu lehkých zdravotních obtíží jsem zase ve formě a jdu do toho. Jestli má některá chuť začít trénovat se mnou a začít se hecovat :-), ono se v tu zimu moc chtít ven nebude, tak se přidejte. Budu moc ráda, že v tom nezůstanu sama.

Motto: Když už si myslíš, že nemůžeš, tak vždycky ještě jeden krok uděláš!
avatar

OLOMOUC

Celkem 1424 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:02:50 (2012)
půlmaraton: 2:25:18 (2012)

skřivánek žena 21.12.2009 16:44:48

Ahojky, to jsem ráda, že v tom nejsem sama :-) . Nejdřív jsem si říkala, že je to hodně blbý nápad, první a hned takový velký, ale pak zase proč ne. Už máš registraci?

Motto: Když už si myslíš, že nemůžeš, tak vždycky ještě jeden krok uděláš!
avatar

Praha

Celkem 170 km
Minulý měsíc 0 km
avatar

Lichnov u NJ

Celkem 3101 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:51:02 (2011)
půlmaraton: 1:54:30 (2014)

Dejzinka žena 21.12.2009 17:38:43

Holky, taky jsem chtěla běžet, ale nakonec padlo v práci týmové rozhodnutí, že jdeme do štafety. Premiéra na půlce tedy bude muset ještě počkat. To ale neznamená, že se nemůžeme na dálku trochu hecovat, ne?

Motto: Já to nevzdám!
avatar

OLOMOUC

Celkem 1424 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:02:50 (2012)
půlmaraton: 2:25:18 (2012)

skřivánek žena 21.12.2009 21:13:54

Tak jsem si dnes nachystala na další 2 týdny běžeckou přípravu. Zatím to nevypadá tak hrozivě. Je to nějakých 3× týdně cca 50 minut a to zatím zvládám. Jen ty mrazy jsou trošku problém. Sice se mi běhá hodně dobře, sníh krásně křupe pod nohama, je mi pěkně teploučko a vůbec mi nevadí ten mráz, ale trošku se bojím, že po měsíční pauze bych mohla být náchylnější k nějakému viru chřipky. Snad to nebude tak zlé. Zatím je všechno OK a jdu podle plánu :-)

Motto: Když už si myslíš, že nemůžeš, tak vždycky ještě jeden krok uděláš!
avatar

OLOMOUC

Celkem 1424 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:02:50 (2012)
půlmaraton: 2:25:18 (2012)

skřivánek žena 21.12.2009 21:18:42

Tak to je super!!! Už je nás tu víc. Já ještě taky nemám registraci, ale chtěla bych ji koupit ještě do vánoc manželovi a tak asi rovnou koupím 2. My jste takoví začátečníci oba, pořád se hecujeme, ale zatím jsme ani jeden nevyzkoušeli ani jeden závod. No a tak si říkám, že to musíme trošku popohnat. JInak manžel je na tom s časem docela dobře, ale já budu těžce na chvostě :-) . Zátím mám desítku za cca 70 minut. Já vím, žádná sláva, ale snaha se cení, no ne! :-)

Motto: Když už si myslíš, že nemůžeš, tak vždycky ještě jeden krok uděláš!
avatar

OLOMOUC

Celkem 1424 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:02:50 (2012)
půlmaraton: 2:25:18 (2012)

skřivánek žena 21.12.2009 21:35:12

Peggy tak to jsme na tom stejně. Jsem ráda, že mi neutečeš daleko :-) I když kdo ví! Taky se mi nedaří zlepšovat. Už jsem vyzkoušela všechno možné co se kde psalo a jsem na tom pořád stejně :-(

Motto: Když už si myslíš, že nemůžeš, tak vždycky ještě jeden krok uděláš!
avatar

OLOMOUC

Celkem 1424 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:02:50 (2012)
půlmaraton: 2:25:18 (2012)

skřivánek žena 21.12.2009 21:45:17

Koukám, že tady už se spí. Tak dobrou :-)

Motto: Když už si myslíš, že nemůžeš, tak vždycky ještě jeden krok uděláš!
avatar

Slavkov u B.

Celkem 2724 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:21 (2010)
půlmaraton: 2:07:00

Majka1 žena 22.12.2009 08:05:38

Já už spala, ale prima holčičí vlákno! Já už jsem na PIM zaregistrovaná a 1/2 maraton poběžím úplně poprvé. Potom, co už o sobě stran běhu vím, se toho upřímě bojím. Na závody jsem chodila poctivě celý rok, abych se zbavila předstartovní horečky, ale jediný posun k lepšímu mám ve střevech – už nemusím těsně před startem. Teď v mrazech mám podobné pocity z běhu jako Dejzinka, ale ta mi teď těma svýma tréninkovýma dávkama dává na prdel. A to je dobrej hec! Desítku mám nejlíp za 58, ale to už po mě sahala smrt. Dnes už mám dovču, ale zase mě zavolali do práce, tak si od tam klusnu.

Motto: Bože, dej mi víc trpělivosti, ale prosím tě hned!
avatar

Liberec

Celkem 2180 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:32 (2009)
půlmaraton: 1:55:58 (2009)
maraton: 4:15:31 (2009)

megatraged žena 22.12.2009 09:47:11

Nebojte se babizny…budete mít perfektní zážitek.Taky jsem se bála…dav vás bude „poponášet“ a adrenalin z vás vycucne všechno co ve vás je .Strašně se mi to líbilo. Peggy..to má asi občas každej…jsou dny naprduch a nic s tím neuděláš.Zvláštní je, že to poznám, až když vyběhnu…přitom se v normálním režimu třeba cítim dobře ,ale při běhu se trápim.. Tak doufám, že nezůstane jen u slov a sejdeme se na společným focení.
Všem Vám přeju Krásný Vánoce ! Zorka

avatar

Praha

Celkem 26253 km
Minulý měsíc 8 km
10 km: 0:40:06 (1984)
půlmaraton: 1:43:24 (2000)
maraton: 3:50:05 (2005)

EvženGe muž 22.12.2009 10:39:09

Krá,krá. Už se na vás těším. Konečně zase bude na závodě nějaký ptactvo. Zvlášť skřivánek mi je sympatickej, na tom obrázku vypadá skoro tak hezky jako já.Krráááá. vrána Sára

avatar

OLOMOUC

Celkem 1424 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:02:50 (2012)
půlmaraton: 2:25:18 (2012)

skřivánek žena 22.12.2009 11:11:08

Tak díky za projev sympatií :-) . Ten závod na desítku mě taky napadl, ještě jsem se ale nedívala co se nabízí na olomoucku v únoru. Budu to muset očíhnout, ať mám už nějaký časový bod! Jinak holky mám úplně prdlý dotaz a budete se mi hrozně smát, ale já se nejvíc bojím právě toho, že se mi bude chtít za záchod před závodem a hlavně během závodu a bude tam všude plno lidí a nebudu mít kde. Někde jsem ale četla, že jsou tam takový ty pojízdný záchodky a že se hojně využívají. Máte někdo zkušenost? Úplně se vidím jak v davu běhajících si stoupnu před toi toiku a čekám až někdo vyjde a všude kolem plno lidí. No hrůza jen na to vzpomenu. Jinak dvacku jsem si už taky jednou dala, jen tak na zkoušku, a bylo to fajn. No jen doma měli problém :-) , byla jsem venku dvě a půl hodiny a bez telefonu. Málem mě už chtěli jít hledat :-)

Motto: Když už si myslíš, že nemůžeš, tak vždycky ještě jeden krok uděláš!
avatar

OLOMOUC

Celkem 1424 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:02:50 (2012)
půlmaraton: 2:25:18 (2012)

skřivánek žena 22.12.2009 12:30:49

To tak to bude i můj problém. Naučila jsem se hodně pít během dne a někdy mám pocit, že bych si stůl z kanceláře klidně mohla přesunout na záchod :-) . Když si představím ještě k tomu tolik lidí a nervozitu, tak tedy fakt nevím nevím jak to obstojím.

Motto: Když už si myslíš, že nemůžeš, tak vždycky ještě jeden krok uděláš!
avatar

Brno

Celkem 294 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:00:00 (2009)

Merry žena 22.12.2009 14:25:47

Ahojky, taky poběžím v Praze svůj první půlmaraton. Jsem už i přihlášená,takže už nemůžu couvnout :o) Od základní školy jsem nebyla na žádných běžeckých závodech… Trošku se obávám toho abych stihla doběhnout do limitu. Naběháno mám docela dost, od podzimu mám zavedený intervalový tréninky,tak snad budou k něčemu dobrý:o) Je fajn, že tam bude víc běžkyň, co poběží svůj první půlmaraton :o)

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 22.12.2009 16:01:27

[quote=Merry]Na­běháno mám docela dost, od podzimu mám zavedený intervalový tréninky,tak snad budou k něčemu dobrý:o)[/quote] Při přípravě na půlmaraton a maraton je základ ve všeobecné vytrvalosti, více na http://www.behy.cz/…rvalost.html Intervalový trénink je až jedním z dalších pater, které stavíme na tomto základě.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Slavkov u B.

Celkem 2724 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:21 (2010)
půlmaraton: 2:07:00

Majka1 žena 22.12.2009 16:12:34

S tím záchodem to bude ouvej. Budu mít strach se najíst a stupidně doufat, že najdu v Praze na trase opuštěný hustý keřík. :) Ti kluci se maj… to Merry: Jak ti ty intervaly jdou? Já mám často pocit, že mezi rychlým a pomalým úsekem nemám skoro žádný rozdíl. A v tom mrazu a na sněhu je to úplná utopie. Dnes jsem běžela po stezce zajíců a srnek, ani jedna stopa člověčí. Bez nesmeků a nesmekla, v botkách jako v pokojíčku. Škoda, že už to taje, všude bude zase blato.

Motto: Bože, dej mi víc trpělivosti, ale prosím tě hned!
avatar

Liberec

Celkem 2180 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:32 (2009)
půlmaraton: 1:55:58 (2009)
maraton: 4:15:31 (2009)

megatraged žena 23.12.2009 07:14:18

Záchod neřešte…v tréninku jsem občas jak koroptev, měla jsem přesně tyhle obavy…před startem jdu třeba 4× , ještě těsně před vyběhnutím, ale kupodivu při závodě, jsem nikdy nepotřebovala­.Dokonce i při maratonu, to jsem na asi 10km odskočila do křoví /protože právě bylo kde/ a nakonec jsem vlastně ani nepotřebovala.Byl to jen můj strach, že třeba za dalších 5km nebude kde.Ale je fakt, že před závodem , se zbytečně nenalejvám, zavodním se důkladně 2 dny předem a nepiju čaj, po kterýn vím, že běhám.Evžen by mohl vyprávět, jak jsem jeho mail zavalila otázkama a pořád jsem mu psala, jak se bojim i záchodový téma jsme probrali.Takže čůráním se nezabývejte, je to zbytečnej stres navíc.Pokud pravidelně běháte, určitě to uběhnete.Přesně takhle jsem se bála taky…ale je to krásný bání se,že jo?

avatar

OLOMOUC

Celkem 1424 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:02:50 (2012)
půlmaraton: 2:25:18 (2012)

skřivánek žena 23.12.2009 08:38:11

Megatraged díky :-) ! Hned jsem klidnější. Nemám strach, že to neuběhnu, jen že budu úplně na samém chvostu, ale s tím jsem se už taky smířila. Hlavně když překonám ten strach a nervozitu z toho, že jdu do něčeho takového poprvé. Ale už jsem si našla i jeden malinkej závod na 8 km tady doma a je to v půlce ledna, tak si to snad vyzkouším a pak už to bude lepší. Já vím, že na Prahu a tísíce lidí to nemá, ale spíš půjde o můj pocit.

Jo jinak by mě ještě zajímalo, jak trénujete. Už tu padlo, že za poslední rok jsem se téměř vůbec nezlepšila. Sice toho uběhnu víc, ale tepovka je tragická pořád. Všude čtu, že bych měla běhat někde kolem 65–75% maxTP, což je cca 130 tepů, ale mně to nejde pod 165, i když běžím hodně pohodově. A to zase pak jsem na tom s časem hodně hodně špatně. Už vůbec nevím co mám dělat, abych viděla nějaký pokrok. Začínám upadat do depky, místo abych si dávala nový cíl.

Jinak všem hezké předvánoční ráno :-)

Motto: Když už si myslíš, že nemůžeš, tak vždycky ještě jeden krok uděláš!
avatar

Liberec

Celkem 2180 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:32 (2009)
půlmaraton: 1:55:58 (2009)
maraton: 4:15:31 (2009)

megatraged žena 23.12.2009 09:48:43

Můžeš mít tepy hozený výš.Pokud se cejtíš "pohodově " na 165..tak proč ne.Zkus 200m úseky na maximum 8× a mezi 2min pauza a uvidíš kam se dostaneš s tepem, měl by být podstatně vyšší než těch 165.Pokud ne, tak buď neběháš v pohodě/jen si to myslíš/ nebo ses šetřila při úsecích.Max tepovka se dá taky zjistit když se proběhneš asi 2km pak dáš prudší kopec alespoň 5–11min a zase uvidíš kolik budeš mít tep, od toho si to pak vypočítáš.Stačí když to bude + – .Já třeba běžím asi 3km zvlněným terénem a pak vybíhám schody na můstky. No a při tréninku si občas hraj s tempem, třeba 2km OV, pak 2km max tempo a pak zas zbytek doběhni v OV.Nebo když mám pocit, že se mi běží hezky, tak se snažím odběhnout co nejdelší část v tempu.Intervaly jsou sice hnus fialovej, ale fungujou.

avatar

OLOMOUC

Celkem 1424 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:02:50 (2012)
půlmaraton: 2:25:18 (2012)

skřivánek žena 23.12.2009 10:11:13

Díky za typ, určitě to zkusím. Myslím, že běhám pohodově, protože se držím hesla, že když je to v pohodě, tak můžeš při běhu klidně mluvit. A to se mi daří. Tepovka vysoká, ale klidně si můžu povídat, nejsem udýchaná a když doběhnu jsem naprosto OK a tepovka mi během minuty rychle spadne. Jinak ty intervaly zkusím, sice se mi do nich nechce, už jsem to v létě zkoušela, a vůbec mě nebaví. Ale nedá se nic dělat.

Motto: Když už si myslíš, že nemůžeš, tak vždycky ještě jeden krok uděláš!
avatar

Liberec

Celkem 2180 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:32 (2009)
půlmaraton: 1:55:58 (2009)
maraton: 4:15:31 (2009)

megatraged žena 23.12.2009 10:22:28

S těma intervalama se kousni, je to asi fakt nejlepší způsob jak se zrychlit.Loni jsem je běhala poctivě 1× týdně…teď bych to taky potřebovala jak sůl!Dokonce jsem běhala po kolena v hlubokým sněhu do kopce s hůlkama…když to na jaře roztálo, byla jsem rychlejší.

avatar

OLOMOUC

Celkem 1424 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:02:50 (2012)
půlmaraton: 2:25:18 (2012)

skřivánek žena 23.12.2009 16:07:00

Díky, za chvilku vyrazím do terénu, tak zkusím zužitkovat některé vaše rady. Jinak zdravím vránu Sáru, díky za typy, jen co se k tomu dostanu určitě ti odpovím na mailíka :-) .

Nedostala jste se některá náhodou na PIM Women’s Challenge? Já se hlásila do 2 a tak moc jsem chtěla aby mě vybrali, ale nevyšlo to. Mrzí mě to.

Motto: Když už si myslíš, že nemůžeš, tak vždycky ještě jeden krok uděláš!
avatar

Slavkov u B.

Celkem 2724 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:21 (2010)
půlmaraton: 2:07:00

Majka1 žena 23.12.2009 18:39:42

skřivánku: Mě taky nevybrali, ale to je fuk. Jednou se to štěstí unaví, uvidíš. Radši pisni, jak jsi na tom s těma pokusama o intervaly. Mě to taky moc nebaví, vždycky se těším na ten poslední a jsem ráda, že mám zas na týden pokoj. Taky se občas sama sobě vymlouvám, že je hnusný počasí a tma a odsunu to na neurčito. Musím se zvetit. Na pohodu běhám při 145 tepech a klidový před vyběhnutím mám cca 58 až 60. V intervalech nebo do kopce se dostanu nejvýš na 174, ale maximálku mám někde okolo 182 a na tu jsem dosáhla až v jednom závodě – teda v jeho závěru. To jsem se dostala do pocitu, že už je mi všechno jedno ať mě třeba klepne ale nezpomalím. Můj pan trenér mě hecuje ať se v závodě zrychlím, že o nic nejde, ale já to nějak ne a ne dát. Ono to bude v hlavě, jenže v mé! :) to megatraged: Zbylo v Liberci něco sněhu?

Motto: Bože, dej mi víc trpělivosti, ale prosím tě hned!
avatar

OLOMOUC

Celkem 1424 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:02:50 (2012)
půlmaraton: 2:25:18 (2012)

skřivánek žena 24.12.2009 08:00:45

Krásné vánoční ráno :-)

Tak jsem to včra zkusila a nebylo to tak zlé. Delší dobu jsem teď nebyla běhat, cca asi měsíc, protože jsem měla nějaké zdravotní problémy, a tak se poslední týden do toho dostávám. Ráno jsem si měřila tepovku v klidu a bylo to 70. No hrůza. Vím,že se má měřit v klidu v posteli a ještě před tím, než člověk začne s pravidelným trénováním, ale já to zkusila a jsem v šoku, jak je to vysoko. Když jsem si nechala na sobě sportester přes den, tak jsem měla TP při práci v kanceláři 68. Ale asi to udělám tak, že se vykašlu na všechna ta měření a budu zase „jen“ běhat podle pocitu. Prostě se mi chce běhat na max, tak budu, a když se mi bude chtít běhat v pohodě a klídku, tak budu. Tento rok se mi nepovedlo nic o co jsem moc a moc stála. Doufala jsem, že se mi to podaří alespoň s běháním. POkroky žádné a hlavně, že jsem u toho pořád zůstala. Holky za kolik a jak často běháte vy? Když se podívám na výsledkové listiny některých závodů (těch menších), tak mě děsí :-) , že bych byla úplně poslední.

Tak holky, přeji vám všem krásné Vánoce a opatrně s cukrovím :-) !

Motto: Když už si myslíš, že nemůžeš, tak vždycky ještě jeden krok uděláš!
avatar

Praha

Celkem 26253 km
Minulý měsíc 8 km
10 km: 0:40:06 (1984)
půlmaraton: 1:43:24 (2000)
maraton: 3:50:05 (2005)

EvženGe muž 24.12.2009 16:06:47

[quote=skřivá­nek]Krásné vánoční ráno :-)

Tak jsem to včra zkusila a nebylo to tak zlé. Delší dobu jsem teď nebyla běhat, cca asi měsíc, protože jsem měla nějaké zdravotní problémy, a tak se poslední týden do toho dostávám. Ráno jsem si měřila tepovku v klidu a bylo to 70. No hrůza. Vím,že se má měřit v klidu v posteli a ještě před tím, než člověk začne s pravidelným trénováním, ale já to zkusila a jsem v šoku, jak je to vysoko. Když jsem si nechala na sobě sportester přes den, tak jsem měla TP při práci v kanceláři 68. Ale asi to udělám tak, že se vykašlu na všechna ta měření a budu zase „jen“ běhat podle pocitu. Prostě se mi chce běhat na max, tak budu, a když se mi bude chtít běhat v pohodě a klídku, tak budu. Tento rok se mi nepovedlo nic o co jsem moc a moc stála. Doufala jsem, že se mi to podaří alespoň s běháním. POkroky žádné a hlavně, že jsem u toho pořád zůstala. Holky za kolik a jak často běháte vy? Když se podívám na výsledkové listiny některých závodů (těch menších), tak mě děsí :-) , že bych byla úplně poslední.

Tak holky, přeji vám všem krásné Vánoce a opatrně s cukrovím :-) ![/quote] Snad mě neukamenujete, že se sem jako chlap cpu :-)), ale Vánoce jsou svátky míru a nechci otravovat svou mluvčí Sáru. Začnu od konce. U nás se bohužel stále běhá pouze na výkon a ne pro radost. A tak je jen pár světlých výjimek, kteří klidně chodí na závody, i když vědí, že skoro určitě budou poslední. A budete se divit, každej Honzu, Ivana, Evu, Věru nebo Janu (jména jsou vymyšlená) oceňuje, zatleská jim i když dorazí dlouho po ostatních a zná je kdekdo. Jsou poslední, no a co. Oni aspoň vyrazili. A přestaňte se stresovat tepem a podobnými věcmi. Před půl rokem jsem dostal digitální tlakoměr a za dva měsíce jsem podle svých měření byl zralej na hřbitov (klidových 160/115!!!). Naštěstí mi na transfúzce vysvětlili, jak to může být se zpětnou vazbou a že mě stres z vyšších hodnot zase ty hodnoty zvyšuje. A tak jsem tlakoměr odložil a doktoři mě měří mých stálých 120/80. Hezké Vánoce bez stresu a nabraných kil a spoustu příjemných chvil při běhu všem přeje Evžen a taky vrána Sára

avatar

OLOMOUC

Celkem 1424 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:02:50 (2012)
půlmaraton: 2:25:18 (2012)

skřivánek žena 25.12.2009 10:36:32

Krásné ráno a díky. Za povrbuzení a za příspěvek. Já rozhodně vítám i muže, kteří se chtětí s námi podělit o své zkušenosti :-) . Naopak moc mě těší, že jako chlap nezavrhuješ uklebetěné ženské a neklepeš si na čelo při čtení našich běžeckých problémů. Myslím si, že máš naprostou pravdu. Kdybych to nebrala přesně tak jak říkáš, tedy jen z pocitu, že to dělám pro osobní radost, tak bych s běháním už dávno skončila. Pro mě je velkou výhrou, že ve věku 35 a dvěma dětmi a absolutně nesportovní minulostí až do předchozích cca 3 let, jsem se dostala k pravidelnému sportování. Jenže ono to s tím soupeřením taky není jen tak. Člověk je přece jen ambiciózní tvor a chce se ukázat jako „borec“. Takže budu moc a moc ráda, když sem občas koukneš a napíšeš nějaký svůj postřeh z praxe nebo radu. Předem díky. :-) :-) :-)

… a pozdravuj vránu Sáru

Motto: Když už si myslíš, že nemůžeš, tak vždycky ještě jeden krok uděláš!
avatar

Brno

Celkem 294 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:00:00 (2009)

Merry žena 25.12.2009 12:54:16

to kanovsky: mám rozepsaný tréninky od profi triatlonisty,ty běhám pouze jen přes zimu na páse v posilovně. Ty se skládají jak z vytrvalostních běhů, tak z běhů v terénu a rychlostní běhy. Hlavně půl maraton si chci zaběhnout jen kvůli tomu jestli na to mám…sice mám cíl zaběhnout půl maraton do dvou hodin ale pokud ne tak se nic neděje.....Alespoň budu moct říct:,,Jo,zaběhla jsem si půlmaraton, mám na to." :-)

avatar

Slavkov u B.

Celkem 2724 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:21 (2010)
půlmaraton: 2:07:00

Majka1 žena 25.12.2009 19:33:49

to Merry: Přesně! Mám stejnou metu – ty 2 hodiny. Ale běhám jenom venku, tak mě občas počasí pěkně doběhne. Snažím se 4× do týdne: z toho jeden dlouhej courák se sluchátkama, jeden intervalovej, na střídačku dokopec, jeden závod, nebo tempový plus výklus a jeden takový kratší s nácvikem správného stylu – tedy rovinkami. Rovinky mě baví, našla jsem supr novou ale nefrekventovanou silnici. Na konci března je počasí naprosto nevyzpytatelný. Ted je teplo, tak slez z toho pásu a zítra dojeď do Syrovic, určitě tam jezdí integrovaná. Můžem se potrápit společně. to EvženGe: Já to nazvala holčičí vlákno, ale nemyslela jsem to doslova. Ono pro kluky co uměj běhat, jsou ty naše prndy určitě o ničem. Ale nám pomáhají ujistit se, že jsme normální.

Motto: Bože, dej mi víc trpělivosti, ale prosím tě hned!
avatar

Praha

Celkem 26253 km
Minulý měsíc 8 km
10 km: 0:40:06 (1984)
půlmaraton: 1:43:24 (2000)
maraton: 3:50:05 (2005)

EvženGe muž 25.12.2009 19:53:01

[quote=Majka1]to EvženGe: Já to nazvala holčičí vlákno, ale nemyslela jsem to doslova. Ono pro kluky co uměj běhat, jsou ty naše prndy určitě o ničem. Ale nám pomáhají ujistit se, že jsme normální.[/quote] Majko já vím, že mě neukamenujete, proto tam byl taky ten smajlík. Ostatně Sára by mě nedala a mít proti sobě naštvanou vránu, to bych nikomu nepřál :-). A možná to čte víc chlapů, než si myslíš. Ty klidně přiznáš, že běháš pomalu a že budeš mít co dělat, uběhnout půlmaraton za dvě hodiny. Ale spousta kluků je na tom stejně, jen to nenapíše. A normální nejste. Copak normální člověk může dobrovolně běhat víc než 200 metrů na tramvaj (pro Tebe na šalinu :-))?

avatar

Lichnov u NJ

Celkem 3101 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:51:02 (2011)
půlmaraton: 1:54:30 (2014)

Dejzinka žena 25.12.2009 21:08:38

Ahoj holky a Evžene, koukám, že se toto vlákno celkem rozjelo. Začíná mě mrzet, že se té půlky v březnu zúčastním jako člen štafety a ne sólo, určitě bych šla zkusit ty 2 hod s vámi. Ale jinak máme jako firemní tým úplně stejnou časovou metu. Jsem z našeho týmu jediný člen, který běhá (a to teprve od léta), ostatní do toho jdou bez jakékoliv sportovní historie. Jak tak po měsíci od registrace sleduju pokroky zbytku týmu, zdá se mi ten čas docela vzdálený i ve čtyřech:-)

S umístěním na konci startovního pole mám bohaté zkušenosti, protože všude, kde jsem byla, jsem byla nejlépe třetí od konce:-) Typickou ukázkou je třeba beskydský Lysá cup, startuje se každý týden pokaždé z jiného místa, běží se na Lysou horu (vzdálenost mezi 5 – 9 km, převýšení asi 600 – 900 m podle trasy). Tady se pokaždé zeptám svého muže, jaký bude asi čas prvního, vynásobím ho dvěma a to je můj cíl. Stává se mi tedy pravidelně, že jsem za půlkou trati a ti první už šupou proti mně dolů zpátky k autům! A stejně je to sranda, i když můj podíl běhu při stoupání je asi jenom 20 – 30%:-)

Takže vzhůru do boje se vztyčenou hlavou!

Motto: Já to nevzdám!
Nalezené položky: 303 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.