Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Běh ve Fivefingers

Běh ve Fivefingers

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Praha

Ivobe muž 20.05.2011 18:04:55

Taky jsem si VFF vzor Bikila pořídil.Jednak jsem přečetl knihu Zrozeni k běhu ,jednak jsem si je prohlédl na Maraton expu v Praze a hlavně je to jako ve všem.Čas od času to chce změnu.Člověk musí sám sebe občas podpořit,sám do sebe zainventovat,sám sebe obklíčit něčím novým o čem doufá ,že to bude lepší,nebo alespoň jiné,prostě udělat pro sebe něco nejlépe radostného,aby se to ,o co mu jde ,tedy v našem případě běh zase trochu pohnul dopředu.Párkrát jsem si v nich zaběhl po pěti kilometrech a je fakt,že mám vždy dojem jen takové šlupičky na nohách .Ale běhá se mi v nich dobře,jen je to trochu nezvyk a nic mě zatím nebolí.Příští týden zkusím dát pár desítek ,běhám okruh po různých terénech,tak jsem sám zvědav.Ale je léto,ty boty neváží skoro nic,i to je bonus,dají se přihodit kamkoliv a tím pádem běhat kdekoliv.Jinak jsem na Maraton expu vyzkoušel i „supr“odpružené boty ve stejné ceně,chvíli jsem s nimi běžel na pásu ,ale ty mi opravdu nevyhovovaly.Jednak mi změnily těžiště skoro o pět cm a běh v nich nebyl dobrý.No ale je jasný,že asi pěticentimetrová podrážka vydrží déle,než desetkrát slabší.Ale to,alespoň mě netrápí.Tak ať se vám dobře běhá v VFF,v normální obuvi a nebo třeba i naboso:-D

Motto: Běhání zdar a nám všem taky:- ))
avatar

půlmaraton: 2:10:49 (2012)

AMAKA muž 29.04.2013 20:00:06

>> Jeeh, 13. 03. 2011 18:55:05

V botech five fingers sprint běhám ty nejdivočejší terény bez nejmenších problému. Pokud budete chtít vědět více, napište do vzkazů :-)

avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 30.04.2013 08:22:55

>> AMAKA, 29. 04. 2013 20:00:06

Jak daleko a jak rychle?

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.