Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Tréninkový deník: Buckeye Outdoors [článek]

Tréninkový deník: Buckeye Outdoors [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Zbyněk muž 11.01.2008 07:44:00

Když se řekne A, musíme dodat i B. Deník tvrdošíně sčítá výsledky v mílích i když je zadáte v km. Stejné je to při plánování tras. Opět v mílích. Při tréningu s posilovny a následném přidání několika cviků (i jednoho) do této šablony dojde k přeházení pořadí jednotlivých cviků. Odzkoušeno na několika prohlížečích. Pokud máte jiné zkušenosti, nebo víte jak se mílí nadobro zbavit, dejte vědět.

avatar

Sokolov

Celkem 13617 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:52 (2004)
půlmaraton: 1:31:48 (2004)
maraton: 3:37:28 (2004)

koyama muž 11.01.2008 14:17:50

>> Zbyněk, 11. 1. 2008 07:44:00

Když se přihlásím, sčítá mi deník v km. Když ho ovšem nabídnu veřejnosti, ta vidí součet v mílích. Přihazování cviků k posilování zatím nemám odzkoušeno. Vadí mi ale třeba to, že když si zadám do deníku strečink, v ten den mám piktográmek strečinku, ale v součtu mám piktográmek posilování (tedy činku). Navíc mi sidebar v IE 7.0 neukazuje piktogram spinningu. Chybí mi třeba také nabídka běhu na lyžích nebo inline bruslí. Jinak se mi ale deník celkem zamlouvá a zatím zvažuji u něj zůstat. Jen lituji, že vládnu jen mizernou angličtinou a nemůžu proto jeho provozovatele navést na zmíněné chyby.

Motto: Kdo se odváží, zvítězí.
avatar

Zbyněk muž 13.01.2008 15:28:39

>> koyama, 11. 1. 2008 14:17:50

Strečing se mi zobrazuje normálně (IE7). Znovu jsem vjel do administrace a znovu vše nastavil na metrické míry. Nechápu to. Už to jede normálně. Uvidím jak dlouho:-)Deník se mi líbí, máš ale pravdu, že mu ještě pár věcí chybí. Třeba ty běžky :-( . Jo a s angličtinou jsem na tom podobně…
Běhu zdar.

administrator 03.04.2010 13:32:20

Tréninkový deník, na který se dnes zaměříme, vznikal jako součást projekt World Wide Half Marathon, na ten se ale podíváme jindy. Za svou zhruba dvouletou existenci se vypracoval na poměrně slušnou úroveň, nabízí vše potřebné pro vedení sportovního deníku nejen pro běžce, ale prakticky pro všechny sportovní aktivity.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.