Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Duhovým okem kritika [článek]

Duhovým okem kritika [článek]

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

půlmaraton: 1:17:38 (2004)

Filip_S 15.01.2008 10:12:49

Ja za sebe muzu rict, ze mi nova podoba stranek udelala velkou radost a uplne nejvetsi radost mi udelalo prave zrizeni stranek behy.cz. Rozdeleni na behej.com a behy.cz usnadnuje orientaci a hlavne pribyly nove funkce (hitparada bezcu apod.). Snazit se vse smestnat na jedny stranky by bylo zbytecne slozite a rozdeleni na dvoje mi pripada idealni reseni. Takze ja to naopak velmi chvalim. Rozdeleni na dvoje stranky neni sortovanim ctenaru!! Pokud ma nekdo silnou potrebu nekam patrit a rikat ja jsem „behejcomak“ nebo „behycezak“ a po rozdeleni stranek mu tak vznikl problem, kam se zaradit, tak mu teda nezavidim :o) Mam pocit, ze nekteri ctenari takovy problem mit asi budou. Ted jen aby to nevyvolalo nejake rozbroje :o)

avatar

Praha 9

JWD muž 15.01.2008 10:25:19

Díky za otevření očí. Jeden není vždy dost pozorný, aby mu něco neuteklo.

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 15.01.2008 10:32:59

mně se rozdělení nelíbí, stejně jako nový design. Jinak hezký PR článek:-)

avatar

Praha-východ

Celkem 4388 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:39 (1970)
půlmaraton: 1:31:16 (1970)
maraton: 3:22:27 (1970)

Vanda žena 16.01.2008 10:53:23

jeee, tak něco jako modrá a červená sjezdovka? TA co černá – to už by byli Keňani:)))

…ale škatulkování jsem si taky nevšimla, myslím, že si každý najde v obou částech, chcete-li tak, jako jezdí machři po modrých a sněženky po červených sjezdovkách…

Motto: We are the champions, my friendwe keep on fighting till the end...

administrator 03.04.2010 13:32:20

Když kritizovat, tak hezky od počátku. Když od počátku, tak od stvořitelů. To mě napadlo hned, co jsem si poslední den loňského roku klikla na stránky běhej.com. Šok. Bliká to ze všech stran jak na křižovatce, barevné je to, jak při maškarním plese, orientace složitější než v arabské tržnici a ještě navíc si nás správci škatulkují.


Odkaz na článek

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.