Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Rybakros letos počtvrté bez Ryby [článek]

Rybakros letos počtvrté bez Ryby [článek]

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 28.01.2008 15:31:30

Hezký článek, zvláště informace o zakladateli jsem znal jen z vyprávění, až nyní jsem se dozvěděl jak to tehdy bylo… I když je to smutný příběh.
Přesto ale bych si dovolil poopravit – loni sice zimní počasí moc častým jevem nebylo, ale Rybakros se běžel na sněhu – mám pocit, že to v noci napadlo a pak během pár dní zase roztálo, ale běželi jsme určitě na sněhu a při sněhových přeháňkách, ale to je jen detail…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Ivo Domanský 29.01.2008 09:31:51

A víš, že máš pravdu, Martine? V sobotu jsme u rybníka debatovali na téma loňské počasí a většina se přiklonila k tezi, že sníh nebyl, „vždyť celá zima byla nanicovatá…“ Až po Tvém upozornění se mi najednou vybavil sníh kolem altánku, ale máš pravdu i v tom, že napadl těsně před závodem a během pár dní zase zmizel. Dík za upřesnění.

avatar

maraton: 2:55:43 (1987)

Bering muž 29.01.2008 14:03:02

Přispívám svou troškou do Rybova mlýna:
http://www.bering.estrank … ikem-rybou

avatar

Praha

Celkem 2755 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:53:45 (1987)
půlmaraton: 2:16:09 (2008)
maraton: 4:48:45 (2004)

anajpo žena 25.02.2008 13:36:54

Zakladatel tohodle běhu pro rekreační běhání hodně znamenal. Měl ho rád a tak jako jednatel AVC věnoval hodně energie na shánění sponzorů, pořádal několikrát do roka nezávodní kondiční běhy v pražském okolí. Ale bohužel asi zemřel tak, jak žil. Já mám stále vzpomínku na to, jak jsme jednou z oslavy u ohně na Zbraslavi na Závisti nahoře u altánku(žlutá značka) scházeli pomalu při baterce z toho hrozného krpálu dolů a najednou, kde se vzalo, tu se vzalo světýlko a na silničním kole to jel dolů Míla. To, že se mu tenkrát nic nestalo, byl skoro zázrak…A on, když šel na tvrdo, jak říkal, tak to skutečně bylo na hranici života a smrti…On riskoval dost často.Jednou se to nepovedlo…Něco podobného se však může stát každému z nás…

Motto: Proti narození a ani smrti není léku, v mezidobí užívej radost :)

administrator 03.04.2010 13:32:21

Jsou závody, u nichž se nad jejich názvem nepozastavíme, prostě jej bereme jako fakt. Jedním z takových závodů může být i Rybakros, jehož 18. ročník se uskutečnil v sobotu 26. ledna. Přinášíme reportáž z průběhu závodu a příběh jeho zakladatele, jak jej zachytil Ivo Domanský. 


Odkaz na článek
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.