Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » KUCHAŘKA: Potraviny pro krevní skupinu 0 [článek]

KUCHAŘKA: Potraviny pro krevní skupinu 0 [článek]

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Nový Jičín

Celkem 189 km
Minulý měsíc 0 km

nPu muž 12.03.2008 19:06:45

existuje nějaké rozumné vysvětlení, proč je mezi super vhodnými potravinami špenát a naopak špenátové těstoviny jsou považovány za nevhodné? ;-)

Motto: ... dare to be different!
avatar

ČB, Praha

Celkem 31979 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:32:30 (2007)
půlmaraton: 1:18:00 (2006)

runner_2008 muž 12.03.2008 21:30:25

mám nulu a mléčný výrobky, těstoviny, banány a pečivo jím normálně, nevím jak bych po dvojfázovém tréninku zvládl skoro jenom maso,zkrátka potřebuji sacharidy, z fyziologického hlediska toho o tomto tématu nemám tolik nastudováno, takže se nechci pouštět do kritiky, jen si myslím, že teorie, na které je výživa podle krevních skupin založena je podle mne hodně nepřesná

avatar

Nový Jičín

Celkem 189 km
Minulý měsíc 0 km

nPu muž 12.03.2008 22:24:24

>> runner_2008, 12. 3. 2008 21:30:25

a pro sportovce velmi náročná ;-)

Motto: ... dare to be different!
avatar

OndraVojta muž 15.03.2008 22:07:13

Podle oficiální medicíny je to blbost naprostá, aspoň tak nás to učili. Jenže – ono to asi funguje. Léta jsem byl s nulou skorovegetarián a fedrovak kila komplexních sacharidů. Přesto mě popadaly po tréninku záchvaty nezřízené chuti na sladké. Od té doby, co si dopřávám po tréninku hovězí plátek, telecí pečeni nebo dokonce jatýrka, je to kupodivu mnohem lepší a i váha se mi drží daleko snáz. A těch komplexních sacharidů už zdaleka tolik nepotřebuju. Na výkonnost to má spíš pozitivní vliv a výrazně se mi zrychlila regenerace.
Co ale pociťuju jako problém, je, že rýže nebo těstoviny je daleko snazší na přípravu a taky o dost lacinější než telecí nebo dobré hovězí ;-)

Rozhodně ale doporučuju vyzkoušet. A medicíně a vědě vůbec nevěřte ani zdaleka všechno, pořád jí dělají jen lidé a ti lidé mají své zájmy – m.j. potvrdit svou autoritu a kompetenci papouškováním starých „pravd“ :o)

avatar

ABOClinic muž 23.03.2008 11:23:56

Tento seznam vykazuje závažné chyby proti pravidlům R4YT (jde o opis knihy, ve které jsou tiskové chyby a tyto jsou předávány dále, bez rozmyslu…Proto si autor stanovil podmínku, že o BTD může přednášet pouze držitel oprávnění MASTER, což paní Hanušová nesplňuje).
Ověřte si, prosím, originální autorizovaný seznam potravin pro zdravé jedince s BMI do 28 na oficiálních stránkách dadamo.com a dadamo.cz

administrator 03.04.2010 13:32:23

Dnešní článek je rozdělen do tří oddílů. První je nazván „Velmi vhodné potraviny“. Jsou to druhy, které působní blahodárně a ozdravně na váš organismus. Druhý oddíl jsou „Neutrální potraviny“. Třetí oddíl jsou „Nevhodné potraviny“. Jsou to druhy, které znamenají pro vaše tělo nadměrnou zátěž a to se s nimi jen těžce vyrovnává.


Odkaz na článek

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.