Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » M. Škorpil: Trénink na květnový Pražský maraton [článek]

M. Škorpil: Trénink na květnový Pražský maraton [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 88 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:00 (2007)
půlmaraton: 1:58:07 (2008)

tfris muž 03.04.2008 12:37:30

Ahoj, mám letos po čerstvé premiéře půlmaratonu PIM. Doběhl jsem díky velké podpoře vodiče v posledních km u Smíchova něco málo do 2 hodin. Závod jsem si užil, ale byl asi maximem co jsem teď schopen zaběhnout. Protože jsem se trochu naivně přihlásil ještě před tímto zjištěním na celý maraton, chci se pokusit udělat ve zbývajícím čase pro přípravu maximum s ambicí na doběhnutí.
Konečně k dotazu. Co se týká Milošova plánu. Rozumím tomu správně běhat úterý a čtvrtek spíš tempově na rychlost a ostatní dny pomaleji a trénovat vytrvalost? Díky moc za rady názory.

administrator 03.04.2010 13:32:25

Jen co se přes nás přehnala vlna zimy, vysvitlo zase sluníčko a to nám vpaluje do mysli jedinou myšlenku. Když jsem dokázal (dokázala) uběhnout celkem slušně a bez velkých problémů půlmaraton, co takhle zkusit maraton celý?


Odkaz na článek
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.