Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » NEDĚLNÍ SLOUPEK: Podzimní běh mezi odpadky [článek]

NEDĚLNÍ SLOUPEK: Podzimní běh mezi odpadky [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha-východ

Celkem 4388 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:39 (1970)
půlmaraton: 1:31:16 (1970)
maraton: 3:22:27 (1970)

Vanda žena 19.11.2008 16:54:45

jojo, odpadky – na jedné ze svých tras musím proběhnout doslova skládkou a několika hnízdečky bezďošů a cikorek. (pro pražské – je to součást trasy Po cyklistické jedničce na Višňovku) Jednou za dva roky se to tam uklidí, za dva týdny to ale vypadá úplně stejně jako předtím. To nepřekryje ani listí, ani sníh. Snad až ta Višnovka a za ní dál stojí za to, nejlépe když na jaře rozkvete. Jaro mám snad nejraději zase já – dny se dlouží, sluníčko začíná hřát, všechno kvete, hezčí část roku před námi…ted to jsou snad jen ty barvy podzimu pokud je k tomu aspon trochu ještě někdy hezky, co mně drží nad vodou v těch dlouhých nocích a plískanicích -a s vědomím, že za půl roku i dřív to všechno pokvete zase a bude veseleji

Motto: We are the champions, my friendwe keep on fighting till the end...

administrator 03.04.2010 13:32:39

Nevím čím to je, ale ze všech ročních období mám u nás nejraději podzim. Příroda se při svém pomalém ukládání k zimnímu spánku s námi loučí nádhernými barvami a odkudkoliv, nejlépe z nějakého kopce, z dostatečné výšky jsou vidět úchvatné scenérie, které barevnými hrami vytváří údolí a kopce mé oblíbené domoviny, Drahanské vrchoviny.
 


Odkaz na článek
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.