Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Hornická desítka

Hornická desítka

Nalezené položky: 64 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

regioRUN.cz

Celkem 16870 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:16 (2006)
půlmaraton: 1:17:31 (2005)
maraton: 2:42:59 (2008)

-W- muž 01.11.2008 22:45:13

Foreste ! Ty bejku ! To jsi teda pěkně rozběhnul. Ale ne na 40 – spíše trošku pod :) Z Tebe ještě něco bude ! Takže rozebrat a znova ! Gratuluji ! -W-

Motto: Není důležité zvítězit, ale jak při tom vypadáš ! :)
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 01.11.2008 23:07:09

  • W- díky, tak trošku popořadě, co tomu předcházelo. V pondělí jsem byl naposled běhat (nezapírám, že od půlky září jsem běhal jen na intenzitu ne na objem), ve čtvrtek jsem si natáhl pravý hamstring na gymnastice. V pátek pseudopokus o rozběhání, který se ukončil povalováním na doskočišti na Slávii (3 km celkem). Dneska jsem se regulérně rozběhal a zarovinkoval, ale kvůli stehnu jsem musel doklusat na start těsně před výstřelem, aby mi to znovu nezatuhlo. Tak jsem měl na čáře sekeru cca 10 sekund tím, že jsem startoval z poslední řady. Tak jsem první kilák kličkovat za 3:55. Druhý taky šel. Tak jsem si řekl, že to prostě zarvu a v nejhorším to zabalím (stejně letos mám bilanci 50:50 ve skore nedoběhlých závodů). A co čert nechtěl, tak jsem v relativním porovnání k soupeřům jen zrychloval (absolutní čísla mluví trošku jinak). Poslední kilák jsem rubl pod 3:30 (nejhorší kilák snad mám za 3:57) a byl to čas [i]38:10[/i]. Takže zlepšení o více než minutu a půl za necelý měsíc (a to jsem šel průměrné tepy o 2 níže než v Blansku). Asi psychická bariéra, jinak si to nedokážu vysvětlit. Na blog zítra hodím graf TF a mezičasy na kiláky.

Jo a nevyhrál jsem znovu zájezd, takže jsem šel pak doma na pár piv zapít žal… ;-)

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Praha

maraton: 2:40:24 (2010)

VlastaK muž 02.11.2008 17:54:50

[quote=forest]Jo a nevyhrál jsem znovu zájezd, takže jsem šel pak doma na pár piv zapít žal… ;-)[/quote] Vidíš, a to si měl dvojnásobnou šanci proti nám, co se zúčastnili jen hlavního závodu ;-)

Já se chtěl pokusit o čas 33:30 min. První kilák byl přesně podle plánu za 3:20 min. Pak jsem však vsadil na příliš rychlého koně v podobě Aleše Míka. Druhý a třetí kilák jsem běžel v háku za ním a doufal, že doběhneme skupinku před námi a v ní si trochu orazím. Aleš jí doběhl, já ne. Kiláky za 3:15 min. a 3:18 min. byly za hranou toho, co moje tělo bylo ochotné akceptovat. Pak už to bylo jak na houpačce. Kiláky za 3:33 min. se střídaly s kiláky za 3:42 min. Aspoň, že poslední kilometr jsem znovu zrychlil, zaběhl ho za 3:11 min. a v cíli z toho bylo konečných 34:40 min.

avatar

Praha

Celkem 6128 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:56 (2009)
půlmaraton: 1:19:23 (2010)
maraton: 3:07:22 (2009)

milans muž 02.11.2008 20:37:05

Krasny okruh, hezky zavod, idealni podminky. Jen pri pohledu do vysledkove listiny jsem nasel u sveho jmena cas pres 50 min, ale tak pomalu jsem fakt neklusal :-). Pricemz me startovni cislo 193 zase pripadlo ve vysledkove listine jinemu bezci, ale zato s mym – tentokrat ocividne se spravnym casem 39:59 (ten jsem take zaznamenal na displei cilove casomiry) a muj garmin o par sekund mene (real time). Hold neni nikdy vse dokonale, ale doufam, ze muj protest poradatele rychle vyresi. Krome teto drobnosti bych navrhoval pro priste zmenit trat u behu mladsich kategorii ktere bezi 300, resp. 150m. Start cca 20 zavodniku na parkove silnicce o siri 2–3m vede v prvem pripade k loktovym zapasum jiz pred startem a v druhem pripade fyzickym intervencim otrlejsich rodicu kteri pouziji jakoukoliv cesu aby sve dite dotahli do cile na co nejlepsim miste :-) Co takhle startovat tyto kategorie na siroke silnici s dobehem do cile v protismeru oproti hlavnim kategoriim. Jinak poradatelum dekuji za krasny zavod na ktery jsem se tesil dlouhou dobu a urovni predcil pozitivne me ocekovani (az na vyse uvedene).

Motto: Rozbehni se a vydrz az do cile !
Nalezené položky: 64 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.