Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Kat.: Pohlaví: |
# jméno ročník klub body závodů
121. Tretera Marek 1980 Rožnov pod Radhoštěm 1314 7
122. Kuben Jaroslav 1976 Boskovice 1313 8
123. Prouza Martin 1967 Loko Beroun 1313 8
124. Jahoda Zdeněk 1977 BK Běkodo Teplice 1312 8
125. Kráčalík František 1998 SK Újezd 1310 8
126. Vrabec Jiří 1961 Plzeň 1310 8
127. Nagy Viliam 1958 AK Tlmače 1307 8
128. Synek Jiří 1974 Rohozec Amulet Team 1307 8
129. Rejha Lukáš 1988 Morosystems 1301 8
130. Škapa Marek 1971 X-AIR Ostrava 1300 7
131. Miler Jiří 1975 AC Mladá Boleslav 1298 6
132. Šlúch Roman 1975 Banská Štiavnica 1297 7
133. Homoláč Jiří 1990 adidas Running Team/VSK Univerzita ... 1286 6
134. Tomeček Jaroslav 1965 JM Demolex Bardejov 1285 7
135. Steiger Marek 1985 1278 8
136. Brzobohatý Michal 1972 1277 8
137. Kundráčik Miroslav 1985 LIDL Prešov 1276 8
138. Hejl Tomáš 1983 1274 7
139. Sahajda Tibor 1990 BMSC Bratislava 1271 6
140. Heller Tomáš 1981 Hradec Králové 1270 8
141. Gyürüsi Martin 1985 4fun team 1269 8
142. Prus Roman 1995 Petrovice u Karviné 1267 8
143. Friček Jan 1980 Praha 9 1263 7
144. Elischer Ivan 1960 AC Ústí nad Labem 1262 7
145. Ivaniuta Taras 1993 Reštartni sa.sk 1260 6
146. Wahlandt Šimon 1992 1260 6
147. Jagoš Ladislav 1969 1257 8
148. Plný David 1993 BKLM 1256 6
149. Krajíček Adam 1985 1255 8
150. Stejskal Jakub 1984 Chomutov 1254 6
151. Jasenský Oldřich 1982 AK Kroměříž 1252 8
152. Skala Tomáš 1995 Záhorácký Frišký tým 1252 6
153. Teplý Ondřej 1978 Úvaly 1246 8
154. Petr Jan 2000 Ještětice 1245 8
155. Hartig David 1973 Burik Running Team 1244 7
156. Macek Petr 1979 Taekwondo SK Pedagog 1243 6
157. Vagenknecht František 1977 BAKAKO Nová Paka 1243 6
158. Viščor Pavel 1974 Brno 1243 8
159. Daněk Jiří 1976 Uherské Hradiště 1241 7
160. Kovalčík Matúš 1994 1239 7
Nalezené položky: 24668 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední