Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Kat.: Pohlaví: |
# jméno ročník klub body závodů
201. Dřímal Miroslav 1976 Maraton tým Pavla Nováka 1416 8
202. Tvrdík Pavel 1986 Běžecký tým JB Polná 1416 8
203. Dubský Roman 1978 Přibyslav 1414 8
204. Krejčí Zdeněk 1988 Hlušovice 1414 8
205. Jirásek Tomáš 1983 1411 8
206. Aujezdský Jaroslav 1974 Praha 1408 8
207. Feix Ivo 1974 Teplice 1408 8
208. Kašpařík Tomáš 1975 Přerov 1408 8
209. Šunka Jan 1976 Louňovice 1408 8
210. Touška Kryštof 1987 Praha 5 1407 8
211. Bém Robert 1977 1406 8
212. Balogh Vladimír 1963 Akuna Košice 1404 8
213. Pernica Jan 1981 ASK Slavia Praha 1402 7
214. Sventek Ladislav 1965 ŠKP Čadca 1401 8
215. Steklý Radek 1977 Ústí nad Labem 1400 8
216. Unger Josef 1978 Litvínov 1400 8
217. Vokrouhlík Michal 1983 1400 7
218. Burian Michal 1994 SK Březnce 1399 7
219. Flaks Jan 1962 AC Nýřany 1399 8
220. Malátek Antonín 1977 Pardubice 1397 8
221. Šuranský Lubomír 1958 JH Nové Stavení 1396 8
222. Myšák Tomáš 1985 Hradec Králové 1393 8
223. Bachratý Pavel 1965 Blansko 1390 8
224. Vojtěchovský Ladislav 1980 Top Ten Team Teplice 1386 7
225. Alman Dušan 1967 Babice n. S. 1383 8
226. Dyačovski Branislav 1988 MO SR 1383 8
227. Trávníček Rostislav 1968 TJ Slezan Frýdek-Místek 1383 8
228. Štefánek Rostislav 1977 Děčín 1382 8
229. Krajča Rudolf 1965 Vzácnýkytky 1381 8
230. Kopáček Pavel 1984 Bežerovice 1376 8
231. Pietrzyk Rostislav 1977 F.M.T. GROUP 1375 8
232. Privara Lukáš 1996 MšK K.N.M 1375 7
233. Růžička Martin 1983 Návojná 1375 8
234. Brožík Jiří 1971 AK Hodonín 1374 8
235. Vodrážka Martin 1968 Most 1374 8
236. Wolf Tomáš 1979 Sokol Hoření Paseky 1374 8
237. Dius Václav 1960 Ústí nad Labem 1373 8
238. Dzian Bienvenu Patience 1969 Běžecký klub České spořitelny 1373 8
239. Holý Richard 1976 Zlín 1372 8
240. Watzke Petr 1966 Teplice 1372 8
Nalezené položky: 42935 První Předchozí | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další Poslední