Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Kat.: Pohlaví: |
# jméno ročník klub body závodů
161. Šimunek Martin 1966 Modřice 1459 8
162. Košťák Roman 1974 Gasso team Jablonec n/N 1458 7
163. Doucha Jiří 1971 Start Náchod 1457 8
164. Bednář Richard 1985 Olomouc 1455 8
165. Urban Jaroslav 1984 Atletika Stará Boleslav 1455 8
166. Pospíšil David 1985 Brno 1454 8
167. Svoboda Mojmír 1966 Hvězda SKP Pardubice 1453 8
168. Masaryk Pavol 1980 Dojč 1451 8
169. Dubovský Pavol 1967 ŠK Podbiel 1449 8
170. Pulik Peter 1977 Metropol Košice 1449 7
171. Škrabánek Petr 1960 MK Seitl Ostrava 1448 8
172. Eliáš Lukáš 1980 Teplice 1445 8
173. Šinágl Filip 1988 Praha 2 1443 8
174. Wolf Tomáš 1979 Sokol Hoření Paseky 1441 8
175. Langr Milan 1981 Praha 1440 8
176. Procházka Michal 1982 USK Praha 1439 7
177. Rys Jiří 1964 Dlouhá Lhota 1436 8
178. Tkadlčík Zbyněk 1974 Brno 1435 8
179. Ružbarský Ján 1966 Žilina 1433 8
180. Tvrdík Pavel 1986 Běžecký tým JB Polná 1433 8
181. Klika Petr 1979 Praha 1432 8
182. Kolich Rostislav 1964 BK SAK Ložiska Karviná 1430 8
183. Krejčí Zdeněk 1988 Hlušovice 1429 8
184. Radonský Tomáš 1977 BRM 1428 8
185. Hrdina Pavel 1988 ABK Bravo Jablonné n. O. 1427 7
186. Dvorský Peter 1977 ultramotivation 1422 8
187. Aujezdský Jaroslav 1974 Praha 1421 8
188. Jirásek Tomáš 1983 1420 8
189. Malátek Antonín 1977 Pardubice 1420 8
190. Steklý Radek 1977 Ústí nad Labem 1420 8
191. Bachratý Pavel 1965 Blansko 1419 8
192. Flaks Jan 1962 AC Nýřany 1416 8
193. Derka Radim 1991 Přerov 1415 8
194. Kašpařík Tomáš 1975 Přerov 1414 8
195. Křeček Jíří 1998 Sokol Kolín 1414 7
196. Barabáš Jan 1976 TTC Olomouc 1413 8
197. Dzian Bienvenu Patience 1969 Běžecký klub České spořitelny 1413 8
198. Hartig David 1973 SK Šatrata Bohumín 1409 8
199. Klíma Lukáš 1984 1409 8
200. Feix Ivo 1974 Teplice 1406 8
Nalezené položky: 39486 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední