Na MS v orientačním běhu zacinkalo stříbro

behy.cz | 18.08.2011 | přečteno: 4742×

Ve francouzském St. Francois získala ve středu na právě probíhajícím MS v orientačním běhu stříbrnou medaili v závodě na klasické trati česká běžkyně Dana Brožková.

Komentáře (Celkem 5)

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behy.cz 18.08.2011 18:09:31

Ve francouzském St. Francois získala ve středu na právě probíhajícím MS v orientačním běhu stříbrnou medaili v závodě na klasické trati česká běžkyně Kateřina Brožková.

Ajif muž 18.08.2011 20:45:42

Stříbro získala Dana Brožková (mj. mistryně světa z let 2008 a 2009), ale oceňuji, že si toho média všímají :)

shaby muž 19.08.2011 11:52:06

Ještě doplnění: Eva Juřeníková skončila čtvrtá, přičemž většinu trati se pohybovala na bronzové pozici a až chybka v závěru jí o medaili připravila. Gratulace oboum!

avatar

Rosice

Ajif muž 20.08.2011 21:04:59

díky, dnes štafeta ve složení Martina Zvěřinová, Eva Juřeníková a Dana Brožková získala druhou stříbrnou medaili pro ČR, když ve velice dramatickém závodě těsně prohrála ve finiši s vítěznými Finkami, ale stejně těsně porazila třetí Švédky