Brunner po budějovických garážích do čela tabulek

Mirek Hasal | 26.01.2013 | přečteno: 4126×

budějovických garážích se přepisovaly letošní české maratonské tabulky. Radek Brunner z SK Babice zvítězil v čase 2:38:17 s více než minutovým náskokem před Jakubem Schořem. Třetí byl Michal Kovář v čase 2:40:13. V ženách stylem start cíl zvítězila Kateřina Kriegelová. Podzimní „Sub3“ ze Stromovky sice nezopakovala, ale čas 3:04:42 na vítězství stačil.

Komentáře (Celkem 48)

Nalezené položky: 49 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední

sikytator muž 25.01.2013 10:03:13

Jak to tam je vlastne s obcerstvenim ? Klasika jako na PIM akcich a nebo je potreba se postarat sam ?

ex64 muž 25.01.2013 10:52:00

Pokud si dobře pamatuji, loni byla voda, iont, cola, banán, pomeranč, hrozno, čokoláda, tuším i houba. Můžeš po kouskách doplňovat po každých 666 m. Takže, jak píše mapo, skutečně super.

Celkem 11273,36 km
10 km: 0:44:02 (2013)
půlmaraton: 1:37:23 (2013)
maraton: 3:43:40 (2012)

polopes muž 25.01.2013 19:43:58

Jede někdo z Prahy autobusem se Student Agency?

Varnsdorf

maraton: 3:39:00 (2012)

oxof žena 25.01.2013 20:13:59

jo :-)

Motto: Chceš-li změnit svůj život, běž maraton. (E. Zátopek)

polopes muž 25.01.2013 20:35:52

Tak se přihlaš :-) Budu mít žlutou popsanou softshelovou bundu a zelený PIM batoh :-)

Vsetín / Zlín / Kopřivnice

10 km: 0:35:32 (2012)
půlmaraton: 1:18:21 (2013)
maraton: 2:46:22 (2013)

etiopský vodič muž 27.01.2013 12:11:59

Tak jak se vám „garážoví“ běžci líbil včerejší 6.ročník Mercury maratónu? :-)

Kunaba muž 27.01.2013 12:41:24

Jó, super závod jako každý rok. Dal jsem si osobák o 5min a pod 2:40, takže u mě spokojenost. Jedinou kaňkou byla časomíra, která mi zpočátku nebrala mezičasy, ale to bylo tím, že jsem si mačkal mezičasy v oblasti břicha před číslem s čipem. Dlužno dodat, že slečna v měřícím autě byla moc ochotná, mezičasy dohledala a ihned po doběhu bylo vše v pořádku. Na čele závodu jsme s Radkem svedli pěkný souboj, ale musím uznat, že byl lepší a zaslouženě vyhrál.

Bujanov

Celkem 10888,14 km
10 km: 0:42:43 (2009)
půlmaraton: 1:37:27 (2015)
maraton: 3:43:57 (2014)

mahony muž 27.01.2013 12:47:31

Tak jsem zveřejnil oficiální výsledky … Jsou zkontrolované veškeré mezičasy každého závodníka … Za čipy se omlouvám – příští rok budou umístěné na noze, aby se zlepšilo rušení od hodinek … Martin

Motto: Bujanov, Koláče a běh - to je můj život

polopes muž 27.01.2013 13:27:26

Mezičasy vypadají rozumně, ale přesto jsem přesvědčený, že se mi minimálně jedno kolo někam ztratilo. Je to jen technika no :-)

Jinak díky za perfektně uspořádaný závod s pěknou atmosférou v netradičním prostředí. Užil jsem si to a rád se zase zúčastním :-)

Ostrava

Celkem 28050 km
10 km: 0:32:50 (2005)
půlmaraton: 1:14:30 (2005)
maraton: 2:45:04 (2005)

Baláž R:-)man muž 27.01.2013 19:14:08

Jsou někde už nějaké první fotky ze včerejška?Dík.

Motto: EXTREME-TEAM...chceme více ...chceme bourat hranice...

Varnsdorf

oxof žena 27.01.2013 19:41:12

Díky za pěkný závod. Po organizační stránce nemám výtek. Odbavení, dodržení časového programu, vtipný moderátor, milé a ochotné paní u občerstvovačky, pěkné ceny, možnost sprchy,… Navíc služby masérky, občerstvení po závodě. Paráda. Když to půjde, tak si těch 252 levotočivých zatáček, 126 levotočivých úček a 126 pravotočivých úček zaběhnu za rok znovu!

Bujanov

mahony muž 27.01.2013 19:44:05

Zdravím Romane zatím posílám první odkaz na rajče … od profi fotografa je budu mít ve čtvrtek a taky je zveřejním na stránkách http://mercury.jihoceskybezeckypohar.cz/ >> Baláž R:-)man, 27. 01. 2013 19:14:08

Ostrava

Baláž R:-)man muž 27.01.2013 21:07:19

Díky Martine,Jo opravdu ty holky a paní výborně podávaly kelimky s vodou.Velmi zkušeně.Chtěl jsem v cíli za tou jednou paní dojít a poděkovat když mě 63 kol obsuhovala jen jsem pak zapoměl jak jsem byl v cíli vytuhly a tak jsem za ní nedošel.Tak mě to trochu mrzí tak takoto díky aspoň veřejně v komentáři.

Celkem 631 km
půlmaraton: 1:29:00
maraton: 3:29:00

cagwe muž 28.01.2013 06:18:58

Musím se připojit závod se mi opět líbil, i když jsem ho opět nedokončil. Akorát mě vytočila ta časomíra, která mi sebrala minimálně kolo, a to člověku bojujícímu na hranici jeho možností fakt nepřidá …

maraton: 3:07:35 (2008)

Jarda_x muž 28.01.2013 11:12:10

Jednotlivé okruhy jsou tak krátké, že i každé odběhnutí na toitoiku je na mezičasech poznat. Pokud jsi běžel aspoň trochu rovnoměrné tempo, mělo by být nezaregistrování průběhu měřením jasně rozpoznatelné a snad by ti to pořadatelé mohli ještě opravit.

Martin: Jelikož čidla jsou na stropě, možná by lepší umístění čipu než na noze bylo na čelence apodobně.

sikytator muž 28.01.2013 12:56:35

Zavod super, na to ze jsem jeste tyden pred nevedel, jestli vubec budu moct bezet, tak sval v pohode vydrzel. Mozna to trosku odnesla kolena, clovek by holt nemel „ulevovat“. Jen jsem netusil, jak moc demotivacni bude ten zaver, kdyz uz skoro vsichni byli v cili a ja dusal skoro sam :-)))

polopes muž 28.01.2013 15:38:31

Odběhnutí na Toitoiku v mezičasech vidím :-) Nezapočítané kolo ale nevidím, jinak by mi ho organizátoři asi sami opravili. Přijde mi, že ho systém změřil a jen nezanesl do počtu kol a další kolo měřil znova správně od začátku. Po proběhnutí tímto kolem jsem se vůbec neviděl na tabuli a při dalším průběhu kolo započítané nebylo. Dalo by se to jedině poznat, kdyby u každého kola byl navíc normální čas začátku a konce. Jen mi to trochu v tu chvíli demotivovalo, protože se jednalo o 56. kolo, a už jsem měl v tu chvíli dost a těšil se do cíle. Co jsem po závodě slyšel, tak jsem nebyl sám, komu kola neseděly. Ale u mého výkonu bez přípravy, navíc v průběhu nemoci a na chvostu startovního pole to nehraje roli. Je to jen technika :-)

Jak jsem psal, i tak se mi závod moc líbil a děkuji organizátorům za bezvadně zorganizovanou akci. Dobrovolnice na občerstvovačce byly opravdu úžasné. Až mi bylo skoro líto v každém kole si něco nedat :-) Nohy pomalu přestávají bolet a těším se na další ročník!

Jarda_x muž 29.01.2013 08:22:31

xxxxxxxxxxx Děkuji všem, kteří se závodu zúčastnili – ať už jako běžci nebo jako pořadatelé, kteří to po mě převzali a umožnili mi tím přesunout se mezi mlíka.