Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Prosim o pomoc

Prosim o pomoc

Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | Další Poslední
avatar

max39 muž 16.10.2014 22:55:27

>> Desert, 16. 10. 2014 11:54:11„přehoď priority, napřed sport a k tomu hubnutí, k treninku stačí přidat termoregulační prostředky na hubnutí,“

Ved ja to vsetko robim hlavne pre sport.Ciel je sport.Zmenu stravy a tym spojene chudnutie(a dufam aj zlepsenie zdravotneho stavu) berem ako cestu k nemu.Snazim sa trenovat,ale pri tejto vahe sa to sportom nazvat neda(aspon nie z môjho pohladu).

Prosim Ta, co su to termoregulacne prostriedky na chudnutie? Dakujem MAX

avatar

Olomouc

10 km: 0:43:26 (2014)
půlmaraton: 1:34:00 (2014)
maraton: 3:21:05 (2013)

BlankaM. žena 19.10.2014 19:55:40

>> max39, 15. 10. 2014 20:59:08 Ahoj Maxi, já myslím že není v pořádku, že se cítíš být unavený. Zdravý životní styl má přinášet vitalitu, ne ji brát. Vzhledem k tomu, že už jsi od počátku svého snažení nabral slušnou formu, tak zkusím navrhnout diferenciaci tréninku, abys nemakal každý den chůzi i posilování, ale rozdělilo se to a tělo mělo více prostoru k odpočinku. Takže : Dávat volný den na neděli mi nepřipadá vhodné. V sobotu nemusíš do práce, takže si oproti pracovním dnům více odpočineš, a toho je potřeba právě v neděli využít k nejdelšímu a časově nejnáročnějšímu tréninku. Hodně běžců běhá v neděli pomalý dlouhý běh, v tvém případě by obdobou toho mohl být výšlap na některé vzdálenější kopce, které máš v okolí, nebo si někam zajet třeba vlakem a vyrazit na túru do nových míst. A až to časem půjde, tak v zimě běžky, v létě kolo. Urazit co nejdelší trasu volnějším tempem. V pondělí si pak dáš od chůze volno a můžeš se věnovat posilce. V úterý zase chůze, ale v porovnání s nedělním tréninkem jen kratší trasu, zato svižnějším tempem, abys měl pocit, že sis dal pořádně do těla. Ve středu bych zařadila to volno, abys nabral sílu na druhou polovinu pracovního týdne. Ve čtvrtek posilování. V pátek zase chůze, tentokrát varianta toho, čemu já pracovně říkám „běh pro radost“. To znamená, že půjdeš tolik a takovým tempem, aby tě to bavilo a užíval sis radost z pohybu, přírody, lidí které potkáš apod. a abys měl sám ze sebe dobrý pocit. V sobotu posilování. Samozřejmě to nemusíš dělat zrovna takto, je to jen můj návrh, jak by to mohlo vypadat, alespoň do doby než budeš moci jezdit na kole. Pak se to zase bude muset přizpůsobit.

Psal jsi, že už víš, že hranice 120 kg padne, tak já tipuju 119,4 kg, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :-)

Ještě k tomu, co a zda jíst před ranním trénínkem. Já za sebe bych doporučila něco z těch potravin, kterým ty se vyhýbáš – kousek banánu, trochu rozinek, pár soust celozrnného pečiva s medem nebo něco podobného. Ale pokud se chceš držet pravidla co nejméně sacharidů, tak si nachystej svou běžnou snídani, ať už je to cokoliv, a před tréninkem sněz její menší část. Stačí přitom sníst úplně malé množství jídla, pár soust, aby se člověk nastartoval a přitom mu nebylo těžko od žaludku. Zbytek si pak dojíš po tréninku.

>> Petr Kaňovský, 15. 10. 2014 18:13:44 Petře, díky za odkaz na tvé záznamy o jídle. Je obdivuhodné jak systematicky a pečlivě dovedeš zaznamenávat fakta a zpracovávat je tak, že z nich máš zajímavé výstupy. Myslela jsem, že se to týká pouze Tvého tréninku, ale teď žasnu, že máš stejně pečlivě zaznamenané i jídlo. Velmi zajímavé počtení !

>> tinaB, 15. 10. 2014 19:52:33 Ahoj Tino, díky za odkaz, nastuduju to a kdyžtak si dovolím se na Tebe obrátit s dotazy. Když jsem si přečetla Tvůj příspěvek, hned jsem si šla vyzkoušet ty mé staré tretry a normálně jsou mi taky malé ! To by mě tedy vůbec nenapadlo. Budu tedy taky shánět jiné.

Jinak se musím podělit o radost, že jsem byla na poslední kontrole na ortopedii po té oparaci kolene a pan doktor mi řekl, že už můžu BĚHAT ! HURÁ !!!

Motto: If your dreams don't scare you they are not big enough
avatar

Černé Voděrady

Celkem 21008,7 km
Minulý měsíc 6,66 km
10 km: 0:48:56 (2017)
půlmaraton: 1:49:10 (2017)
maraton: 3:57:39 (2017)

MartiNo žena 19.10.2014 20:11:52

>> BlankaM., 19. 10. 2014 19:55:40

Jé to je bezva, že můžeš zase běhat, to ti přeju :-)

A je fajn, že jsi to tu Maxovi tak pěkně rozepsala teď, trochu se bojím, že se tvůj čas pro psaní na behej.com s nástupem běhání dosti smrskne ;-)

Motto: Žít a nechat žít.
avatar

max39 muž 19.10.2014 21:13:31

>> BlankaM., 19. 10. 2014 19:55:40

Ahoj Blanka.Velmi ma potesilo,ze tvoje zdravotne problemy sa vyriesili.Zo srdca Ti to prajem.Zaroven jednym dychom dodavam, neverim,ze by si nas tu len tak nehala napospas osudu :-) .Nepoznam Ta osobne ale za tu chvilu,co som na tomto fore viem,ze by Ti to chybalo.A hlavne to pomahanie a podpora druhym.Takze, ja su klidny ;-) .

Prispevok na zajtra uz mam predpisany(okrem vahy a pasa) lebo neviem ci by som ho rano stihol napisat.Ale s tou nedelou si sa trafila v predstihu.Tu som mal pekelne tazku.Vela veci sa zmenilo ale o tom az zajtra.

Dakujem MAX

EDIT: Ten trenink sa mi dost pozdava.

avatar

max39 muž 19.10.2014 21:17:30

>> MartiNo, 19. 10. 2014 20:11:52

Ty MartiNo,to nemôzeme Blanke dovolit :-D .

avatar

max39 muž 19.10.2014 22:05:19

Dobry pribeh je teraz na JOJke

avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 19.10.2014 22:07:09

Resila se tady rychlost hubnuti. Myslim si, ze kazdy by si mel najit tempo, jake mu vyhovuje, ale v prumeru rychleji hubnouci jedinci jsou v prumeru (!) schopni dosahnout vytyceneho cile s vetsi pravdepodobnosti, s mensim rizikem odpadu a se stejnym rizikem nabrani vahy (jojo efekt) v pristich trech letech, viz zde.

Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 19.10.2014 22:25:45

>> BlankaM., 19. 10. 2014 19:55:40

Tak přehledně to zaznamenávám až v posledních měsících, hodně mi pomáhá vzájemná motivace s kamarádkou, které se teď velmi daří, výživotě i sportovně. Třeba včerejších závodních 21,9 km za 2:26:15 (6:41/km, ATF jen 157) na téměř horském závodě (pořadatelé říkali, že naměřili součet stoupání 700m, stejně klesání) je úžasný výkon – na rovině by standardní půlmaraton dle mého názoru dala už za 2:10 či rychleji.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

max39 muž 19.10.2014 22:57:39

>> EdCable, 19. 10. 2014 22:07:09

Dobra sprava.

avatar

max39 muž 20.10.2014 08:58:26

Ahojte.Tak sa Vam po tyzdni hlasim s mojimi uspechmi,ci neuspechmi(každý si vytvori nazor sam).No ja ho povazujem za môj najlepsi tyzden aky som za posledny velmi dlhy cas mal.Ale podme pekne poporiadku.Strava sa nezmenila:zele­ninka+masko,sy­ry,vajicka a kysle mliecne vyrobky.Ryby moc nejem.Nemam ich rad.Ale dva krat do tyzdna zjem tuniaka v olivovom oleji(toho milujem) alebo tresciu pecen,mnam.Jeden krat v tyzdni pôstny zeleninovy den(3× zeleninovy salat) Par krat som neudrzal na uzde moje nocne jedenie(skoda), ubytok na vahe mohol byt vyraznejsi.Ne­vadi,casu je dost.Pre mna je predsa len o nieco dôlezitejsi ten sport.Zas som si vedomy,ze so znizujucou sa vahou sa zvyšuju moje moznosti na sportovanie.Ide to pekne ruka v ruke.Pravidelne sportovanie+zni­zovanie telesnej vahy(pri mojej vahe)=pekné zvysovanie vykonnosti.A teraz zacina čast z ktorej mam uprimne najvacsiu radost.Zacinam byt z toho môjho sportovania(chôdze) tak optimisticky naladeny ,ze sa tesim vždy na druhy den(pre istotu neverim,ze to tak bude stále).Nie vždy sa mi chce ale kde zacnem tak uz to ide.Bolest prsta je o cosi mensia a ked zacne viac bolet,naucil som sa to ignorovat.V pri­ebehu tyzdna som bol 4× na mojej klasickej treninkovej drahe(6400m,pre­vysenie150m)+kaž­dý den hodina rylovania.Od stredy som sa necitil vôbec unaveny a znechuceny tak ako predtym.V piatok prsalo cely den,tak som si povedal,ze jeden den volna sa mi hodi.Vecer som si zacvicil zopar cvikov na brusne svaly.V sobotu som sa zobudil velmi skoro.Nevedel som sa dockat,tak som o 6.30 vyrazil na moju narocnejsiu trasu(12km, prevysenie 305m).Ked som dosiel hore, cakali ma tam dve nadherne prekvapenia.Uz som sa naucil nechodit na co najrychlejsi cas.Ale aj pri 70 percentnom vykone(tak do pohody) sa mi zkrátil cas vystupu z 1:32 hod na 1:07 hod.Parada.Mam z toho velku radost. Cesta spat 59min..Druhe krasne prekvapenie bol pohlad z hora.Cele nase mestecko bolo prikryte nadhernou bielou perinou.Fakt pekne.Prilozil som Vam sem aj link ak by ste sa chceli pozret.A aspon Vam môzem ukazat kam chodim trenovat.Je to označené aj sipkou(ta nizsie polozena-605m)

Na druhy den(nedela) som si myslel,ze toho budem mat dost.Ale telo hovorilo,ze nie.Znova som vyrazil na tu dlhsiu trasu.Cas bol o minutu horsi(1:08 hod).Co ma ale prekvapilo,na vrchu som citil este stále dostatok energie.A ako tak pozeram na peknu prírodu, zavadil som pohladom o kopec s ktorym je ten môj spojeny(uz som ho spominal, mala to byt moja dalsia vysnena meta).A bolo rozhodnute.Idem­.Kopec je vysoky skoro 900m a prevysenie od môjho domu je 600m.Oznacil som ho druhou,vyssie polozenou sipkou..Nebol som tam 23 rokov.Trvalo to dalších 47 min a bol som na vrchu.Parada,ten pocit nedokazem opisat.Proste uzasne.No priznám sa,ze som isiel na uplne dno mojich sil.Uz to v blizkej budoucnosti nebudem opakovat.Mozno ked schudnem dalších 10kg a zlepsi sa moja kondicia.Zatial by to bolo nebezpecne.Ale nelutujem.Ta vyzva zdolat ten kopec bola prilis velka.Mam z toho radost.Z neho fotky nemam lebo su tam huste stromy,skoda.

Ked to teda zratam,tak som za ten tyzden nachodil do kopcov 50,6 km+ nejake to posilnovanie a praca na zahrade.Dalsie tyzne to zmiernim.Ale aj tak ma to bavilo.

Dalsiu vec co som vyrazne zmenil je jazdenie(alebo nejazdenie) autom.Pred tym som s nim jazdil uplne vsade(doslovne)­.Teraz len do práce lebo vozim vela veci a dochadzam od 0km do 50km(no ked mate malicku stavebnu firmicku(a zozeniete robotu),tak ste pre vsetkych „dievca pre vsetko“ –co Vam budem hovorit,hruuu­za).Teraz sa vsetky nakupy pre domácnost v ramci mesta,stretnutia s priatelmi a rodinou,zahradku snažím riesit chodenim peso.Samozrejme nie vždy sa to da.Bol som hrozny lenivec.Esteze som uplnou nahodou objavil tuto stranku :-D .

vaha : 119,5 kg(Mikulasa som z okna videl.No on len,ze kde sladke nejem.Kyvnul rukou a bol prec :-( .

pas : 124 cm

http://leteckaposta.cz/344283946

Dakujem Vam za podporu(a aj kritiku).

S pozdravom MAX

avatar

Černé Voděrady

Celkem 21008,7 km
Minulý měsíc 6,66 km
10 km: 0:48:56 (2017)
půlmaraton: 1:49:10 (2017)
maraton: 3:57:39 (2017)

MartiNo žena 20.10.2014 10:50:36

>> max39, 20. 10. 2014 08:58:26

Paráda! Jde ti výtečně a zdá se, že se na pohybu stáváš závislým ;-) Pěkný fotky :-)

Motto: Žít a nechat žít.
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 20.10.2014 10:59:43

>> max39, 20. 10. 2014 08:58:26

Maxi, vyborne. Rikala jsme si, ze se to casem musi zlomit a spatna nalada prejde. To bylo a bude jeste po nejaky cas zapricineno spatnou stravou, ale jak se ti telo cisti a ma snad uz dostatek skutecne vyzivovych latek, tak by se mel organismus srovnavat a nalada lepsit. Ale jak sam vidis, chce to cas.

Uzasny sportovni vykon a jsem moc rada, ze se i palec trosku lepsi.

K posilovani bricha: bricho je nejrychleji ochabujici sval. Je potreba opravdu pravidelne a bez delsich pauz. Na zacatku to boli, ale to se take casem podda. A uvidis ten skok v cm.

A uz si okoli vsimlo, ze te ubylo? A co na to manzelka s dcerou?

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Praha - Velká Ohrada

Celkem 4337,97 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:23 (2014)
půlmaraton: 1:51:50 (2015)

34Regulus muž 20.10.2014 11:37:29

>> skritek Hugo, 20. 10. 2014 10:59:43

Podle mých zkušeností si okolí všimne AŽ ÚPLNĚ POSLEDNÍ , že se něco děje, ať už špatného nebo dobrého ( třeba hubnutí )

Motto: Než abych si srazil vaz na Olympu Mons, tak radši vylezu na židli , s tím že zítra vylezu na stůl a pozítří.....
avatar

Praha - Velká Ohrada

Celkem 4337,97 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:23 (2014)
půlmaraton: 1:51:50 (2015)

34Regulus muž 20.10.2014 12:05:04

>> max39, 20. 10. 2014 08:58:26

Maxi, VÁŽNĚ se neboj zařadit nějaký volný den. Ono je to opravdu potřeba a NENÍ to žádný flákání, věř mi! Ber to tak, že po nějaké době potřebuje tvoje tělo projít velkou ( seberevizí) revizí, při kterém se všechno zkontroluje a slabé části posílí. K tomu potřebuje čas! Dej mu ho!! Klidně si ten odpočinkový den přispi. A pořád platí, že by jsi měl mít alespoň jeden den v týdnu nějakou jinou činnost ( sport, aktivitu apod ) než chůzi ( hlavně zatěžující primárně jinou část těla.). Bylo by zkrátka potřeba nějak posílit ruce , ale hlavně trup- totiž svaly okolo páteře a břicho. Co se týče výživy: Jestli ráno nemůžeš snídat ( jako tak, prostě pevné jídlo) , tak si dej alespoň sklenici džusu nebo jiné ovocné šťávy. Ten cukr se prostě velmi dobře využije jako palivo pro svaly. A ovocné šťávy mají ještě jeden DŮLEŽITOU složku- vitamíny, hlavně vitamín C. Ten pomáhá obnovovat chrupavky v kloubech. Proto ti neradím dát si třeba nějaký colový nápoj – u kterých je základem glukozo-fruktozový sirup ( prostě směs vinného a ovocného cukru) ale jinak nic. A taky nezapomeň na to, že to první co se změní , bude tvoje kondice, potom se začnou měnit čísílka na váze a to ÚPLNĚ poslední co se změní bude pohled okolí na tebe. Prostě si musíš udělat radost tím, že každý den , týden , měsíc dojdeš dál a rychleji, ta váha a uznání okolí přijde až jako bonus nakonec! Všechno, co ti tady píšu, je z mých ( mnohdy težce vydřených ) zkušeností; nepapouškuju něco co jsem slyšel/četl jinde. Učil jsem se sám od sebe a svých chyb. A ještě jedna rada na závěr. Neber se moc vážně. A neber vážně ani okolí. Klidně si z nich vystřel. Já když jsem chodil po schodech a všichni sousedi se divili, tak jsem jim s potutelným úsměvem tvrdil, že tam rostou žaludy a já je po jednom trhám ( používal jsem je jako fanty na počítání kol ) . Na tvém místě bych svým známým tvdil , že na tom kopci rozdávají zadarmo pivo! :-) A až tak za půl roku si všimnou, že jsi hubenější a vypadáš jako CHLAP a né bedna kytu, dojde jim že jsi cvičil. Do té doby se ti třeba budou i smát, ale tím se nenech nijak zviklat. Pokud se ti žert povede a oni si pro to pivo zdarma poběží, budeš se smát ty :-) A možná se ukáže, že na tom s kondicí nejsou zdaleka tak jak si mysleli ! Možná že je i předejdeš a to bude teprve psina 8-)

Motto: Než abych si srazil vaz na Olympu Mons, tak radši vylezu na židli , s tím že zítra vylezu na stůl a pozítří.....
avatar

Praha - Velká Ohrada

Celkem 4337,97 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:23 (2014)
půlmaraton: 1:51:50 (2015)

34Regulus muž 20.10.2014 12:14:03

>> max39, 20. 10. 2014 08:58:26

A ještě něco! Ty fotky, co jsi udělal byly moc pěkný. (Taky rád fotím.Nepatří to sem , ale mám moc pěknou digitální zrcadlovku a taky i pár objektivů na výměnu. ) Možná by nebylo od věci si pokaždé kam přijdeš udělat nějakou ! Bude to jako nějaká medaile za výhru. ZASLOUŽENÁ !!! :-)

Motto: Než abych si srazil vaz na Olympu Mons, tak radši vylezu na židli , s tím že zítra vylezu na stůl a pozítří.....
avatar

Steven 07 muž 20.10.2014 19:50:25

>> max39, 20. 10. 2014 08:58:26

No, tak se k tomu musím taky nějak vyjádřit. Na můj poslední příspěvek, kde jsem Ti všemožně radil, abys zpomalil, aby ses neutavil, můžeš klidně zapomenout. Jak mohu na základě pár příspěvků vědět, že jsi takovej magor:-). /míněno v dobrém, abych se nemusel zas omlouvat:-)/. Dvě věci jsou nyní již jasné. Nový způsob stravování Tvůj organismus přijal, a to tak, že dobře. A za druhé jseš podstatně míň měkkej, než jsem si myslel. Ani nevím, co Ti víc poradit, vše tady již bylo napsáno. Navíc máme stejnou kilometráž ty týdně padesát, já měsíční součet běh plus rychlá chůze pes kolem dvou set:-), takže co Ti mám co radit:-). Takže Ti přeju snad jen jedno. Abys tak koncem února, března, možná i dřív, u Tebe člověk nikdy neví:-) opustil toto vlákno a založil nové třeba Jak na desítku pod šedesát minut, či tak něco:-). Good luck Steven

avatar

Slaný

Celkem 3535 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:08 (2010)
maraton: 3:37:21 (2010)

EdCable muž 20.10.2014 20:30:45

>> max39, 20. 10. 2014 08:58:26

  1. Jsem rad, ze te preslo to znechuceni. Nejspis bylo zpusobeno i nemoci a nemoznosti utikat k lakadlum na kratkodobe zlepseni nalady v podobe sladkosti. Verim, ze te to posili.
  2. Jestli pocitam dobre, tak jsi zvladl 2 hodiny chuze a pises 12 km. To neni zadne flakani se, to je hodne slusne tempo. A druhy den 2 hodiny jen nahoru a celkem buhvi kolik kilometru. Zda se mi, ze mas v teto fazi velice rychly pokrok, mozna se projevuje tve sportovni mladi.
  3. Zaradil jsi volny den, byt nechtene, to je fajn.
  4. Chuze jako dopravni prostredek – skvela zmena zivotniho stylu, ktera upevni tve zdravi i kondici.
  5. Tentokrat se zda vse ruzove, uzivej si to, doporucuji ale mit v hlave zadni vratka.
  6. Aby si zena nezacala myslet, ze mas milenku ;-)
Motto: "Sometimes, I guess there just aren't enough rocks."
avatar

max39 muž 20.10.2014 21:19:02

>> rudo, 20. 10. 2014 10:20:21

Dakujem pekne.Vyzvu samozrejme prijimam(len si myslim,ze uz to nepôjde tak rychlo.A aj to tempo o malicko zmiernim ale snazit sa budem naplno).Ten kopec sa vola Manin(891m) a je to najvyssi kopec mesta Povazska Bystrica(tam byvam),jeho sucastou je mensi kopec Maninec(603m) na ktory chodievam.Posielam Ti aj link s mapou a vyznacil som tam aj moje treninkove trasy+nejake fotky co som urobil.Ahoj MAX

http://leteckaposta.cz/344518298

avatar

max39 muž 20.10.2014 21:29:35

>> MartiNo, 20. 10. 2014 10:50:36

>> skritek Hugo, 20. 10. 2014 10:59:43

Moc pekne Vam dakujem.Aj pre toto sa to oplati.Len dufam,ze to nepokazim. Priznam sa,ze to posilnovanie troska zanedbavam.Musim si spravit nejaky treninkovy plan aj s posilnovanim a chôdzov.(neverim ze ma ta chôdza bude bavit cele mesiace :-) ).Budem vdacny za nejake tipy.Blanka uz nieco nacrtla. Este raz dakujem MAX

A este: Par ludi si uz vsimlo.Nie vela ale potesi.Robim si aj fotky ale tych 10kg nie je az tak moc vidiet.Rodina tvrdi,ze ano ale viete rodina je rodina.(tymto im pekne dakujem)

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 20.10.2014 21:39:50

>> max39, 20. 10. 2014 21:29:35

Maxi, davala jsem tu link na cviceni bricha. Pro me je to pohodicka, ale ver, ze zvlaste na zacatku to sotva budes zvladat. I kdyz budes mit ten den chuzi, prihod to k tomu, je to na chvilicku. Ja by jeste doplnila cvikem na spodni bricho, ale nechtejme vse hned.

Pouzila jsem to pro kamaradky ve vyssi vekove kategorii nez mas ty, ale hubene, hodne behaji. 50ti leta si stezovala, ze ma osklive bricho. Kdyz jsme jim drive rikala, za maji lehce posilovat, tak nic. Ale ted se vymotivovaly (s dovetkem, ze se me boji :) ) a cvici to. Maji k tomu prave pridane spodni bricho, ale to bych u tebe ted nezarazovala, zacinas. A po prvnich par dnech psaly, ze jim hori bolesti bricho. Po 10 dnech si chvali, jak je to ohrome videt. A to te jedne je vazne 50 a je hubena. Presto ma vysledky. Jdi do toho, budes mit prvni treninkovy plan :-D

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 20.10.2014 21:44:21

>> 34Regulus, 20. 10. 2014 12:05:04

Tak ja nevim, co mas za okoli, ale ja mam kolem sebe lidi vsimave.

Mam velkou vyhradu k tomu dzusu. To fakt ne. Cerstve odstavnena zeleninova/ovoc­na/mix stava je neco uplne jineho nez humus z krabice, i kdyz tam pisi 100% dzus. Nevim, zda si to jen spatne napsal, nebo to myslis vazne, ale dzus jako takovy ne. To, cemu se dnes rika anglicky FRESH, to ano. Ale u maxe bych se vyvarovala i toho. Zatim radime muzi o vaze 120kg a to po vyraznem snizeni vahy…

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

max39 muž 20.10.2014 21:48:07

>> 34Regulus, 20. 10. 2014 12:05:04

Dakujem Ti za podporu.S tym dnom volna mate vsetci pravdu(clovek to musi pochopit na vlastnej kozi) je velmi dôlezity.Aj po fyzickej aj po psychickej stranke.Z ludi si nic nerobim(aj ked mna vacsinou tí ktorych poznam,podporu­ju),ked si idem za svojim,nikto neprajny ma nezaujima.Tie druhe sporty by som velmi rad robil len musim vymysliet co.Mam problemy aj s ramenom,tak musim viac porozmyslat a poskusat. Ahoj MAX

avatar

Žilina u Kladna

Celkem 9586,35 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:55 (2015)
půlmaraton: 2:06:38 (2015)
maraton: 5:22:48 (2012)

Pohoda žena 20.10.2014 21:49:40

>> max39, 20. 10. 2014 08:58:26 Maxi, Maxi, to je super, tělo si krásně zvyká, moc ti gratuluji k úspěchu a k dobré náladě :-)). Fotky jsou nádherné !

Motto: Jak pokračujeme v životě,poznáváme meze svých schopností. S.Freud
avatar

max39 muž 20.10.2014 21:53:09

>> skritek Hugo, 20. 10. 2014 21:39:50

To su slova do bitky.Berem to.Dakujem MAX

avatar

max39 muž 20.10.2014 21:57:56

>> Pohoda, 20. 10. 2014 21:49:40

Ahoj. Z Teba vyzaruje taky optimizmus,radost a POHODA,ze mam chut si ist hned zaposilovat :-D .Dakujem moc mi to pomaha MAX

avatar

max39 muž 20.10.2014 22:28:49

>> Steven 07, 20. 10. 2014 19:50:25

Ahoj.Som velmi rad za pochvalu a podporu(ale vies aj kritiku a to sa mi paci) ktoru si mi napisal(na Teba sa da vzdy spolahnut:)) ale ja to az tak dobre nevidim.Som spokojny, to ano ,no stale neverim,ze to môze takto fungovat stale(dufam,ze ano).Ten tyzden bol pre mna dost tazky(tak som sa rozhodol a musel som vydrzat).Tento tyzden isto trosku zmiernim.Musim byt objektivny a priznat si,ze tych kopcovych 50km tyzdene by som opakovane nedal(ale raz ANO!!!).Klobuk dole pred tvojimi(a nehovoriac o niektorych inych na Behej.com) mesacnymi kilometrami.Ale s tymi 10-timi kilometrami pod 60min,si mi dal chrobaka do hlavy :-D .Ak sa palec umudri tak zabojujem.Daku­jem MAX

avatar

Steven 07 muž 20.10.2014 22:40:14

>> max39, 20. 10. 2014 22:28:49

Ahoj Maxi. Udělals mi radost. Neurazil ses za toho magora, atd, mám tohle forum rád, ale /off topic/, je tady dost lidí, který maj hned ohýnek u řitě,/ne na tomto tematu/ zjednodušeně řečeno více srandy a odlehčeného přístupu by vůbec neškodilo. K té desítce pod šedesát, asi to nepůjde hned příští týden, to je jasné. Ale jsi velký bojovník, je to vždy o tom, kolik moc jsi ochoten do řešení problému dát, /vím o čem kecám, ted se snažím si mimo běh splnit jedno z mých velkých přání, až se posunu dám vědět, byt off topic/. Víra sama v sebe, poctivý přístup k životu a makat každej den naplno a nemusíš mít znalosti termogenických přípravků, biochemie, top potravin, atd ..... prostě každej den prožít a Tvé výsledky, byt za velmi krátkou dobu mne přesvědčují. Proto jsem šel hned do nadsázky s tou desítkou. Až se dostaneš pod sto, což nebude dlouho trvat, možná by šly podniknout první kroky. Ještě jednu věc si chci ujasnit, píšu dost rychle a po večerech makám na kompu, tak se nezlob, pokud jsi to už psal, myslím EdCable zmínil, ty při těch dvanácti km máš rychlost 6 km v hodině. A jaké převýšení? Pokud nejde o tiskovou chybu:-), tak mi to hlava nebere:-). Ber v dobrém. A když budeš mít čas, tak mi tento údaj objasni. Díky.

avatar

max39 muž 20.10.2014 23:43:35

// EdCable // Dakujem pekne za podporu a hned vysvetlim ten cas.

>> Steven 07, 20. 10. 2014 22:40:14

Tak co by som to bol ču..ka,ak by som urazal na taketo veci.Ja som to bral ako pochvalu.Tiez moc nemusim ludi co sa hned urazia a nevedia si obcas aj sami zo seba urobit srandu.No na druhej strane som clovek,ktory sa dokaze hrozne nas..ť a byt ozaj zly ak sa clovek tak ku mne sprava.Niekedy to je fakt korculovanie na velmi tenkom lade.Ale tu sa mi snazite vsetci pomôst a ja si to velmi vazim a som uprimne rad,ze Vas mam.Tak ake urazanie.Ja som velmi rad aj za kritiku(aspon viem co robim zle) lebo ta ma vie posunut zas o kus dalej.

„Víra sama v sebe, poctivý přístup k životu a makat každej den naplno“

To sa mi paci.Nieco podobne mam ja: Kde je vôla tam je cesta.

Velmi Ti drzim palce aby sa ti splnilo tvoje velke prianie(sny su na to aby sa plnili) a zaroven som nan velmi zvedavy(to mam v povahe zaujimat sa o vyzvy) tak daj vediet ako to ide alebo ako to dopadlo.

A teraz k tomu casu.Vzdialenost som meral podla GPS a aj podla Google Maps.No ci je to na meter presne to s urcitostou neviem povedat(vy ako merate vzdialenost?).Na mape to mozno tak nevypada ale tak som tu vzdialenost poskladal.A to som nebral do uvahy clenitost terenu.A aby som to upresnil tak cesta hore ma dlzku 6km a prevysenie 300m.To idem za 1:07.Hore si dam asi 10min prestavku(co sa napijem caju,pofotim a prezlecem sa lebo sa potim ako prasa) a idem spat(57min).Doh­romady 12km.Posielam link trasy(ta zlta).Ak to zle meram,dajte mi vediet az to napravim.Daku­jem MAX

http://leteckaposta.cz/631141582

EDIT (00:41)-Tak som to znova meral(tak poctivo) a teraz mi to na dvoch mapovych podkladoch vyslo 5,5km(spolu 11 km za 2:04 hod) :-( .Tak to ma mrzi,ze som Vas zavadzal.

avatar

Praha - Velká Ohrada

Celkem 4337,97 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:23 (2014)
půlmaraton: 1:51:50 (2015)

34Regulus muž 21.10.2014 10:24:32

>> rudo, 20. 10. 2014 20:41:18

Protože lidi nejsou netopýři, aby uměli pálit bílkoviny a tuky ve svalech! Proto ten cukr! No a na lačno to nemusí být vždy OK ! Pokud bude snídat, tak bude muset počkat, až mu to trochu slehne- tak cca hodinu a na to nemusí mít čas. A vitamíny jsou potřeba . Pro namáhané klouby určitě. ( A lidé s nadváhou je namánané mají , v tom se snad schodneme, nebo ne???)

Jinak chci říci/napsat, že ( zdravá )výživa není věda, tak jako lékařství není vědou, nebo pouhou vědou. Je to umění- lepší slovo pro to není. Tak jako pro lékařství. Věda má v lékařství i (zdravé )vyživě hodně co říci, ale rozhodně neví vše!

Kromě toho jsou lidé hodně kus od kusu rozdílní- tedy jejich metabolismus. Někdo tráví rychle všechny složky stravy, jiný některé pomalu a špatně .

Dokonce jsou lidé,kteří se živí jen smaženými křupkami a dlouhodobě na nich žijí, aniž by zemřeli !! ( Je ovšem pravda, že se nechali ukecat, k tomu, že k těm křupkám jedí vitamíny a minerály ve formě tablet) Jasně, že to nedoporučuju, jenže pokud by byly pravdivé ty výlevy " výživových odborníků " tak by jim snad muselo opadat maso z kostí , nebo tak něco!! Zkrátka já doporučuji umírněnost ve všem i ve zdravé výživě už proto, že vlastně nikdo na celém světě neví co to vlastně zdravá výživa je!

Motto: Než abych si srazil vaz na Olympu Mons, tak radši vylezu na židli , s tím že zítra vylezu na stůl a pozítří.....
avatar

Praha - Velká Ohrada

Celkem 4337,97 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:23 (2014)
půlmaraton: 1:51:50 (2015)

34Regulus muž 21.10.2014 10:43:28

>> skritek Hugo, 20. 10. 2014 21:44:21

V tom, že v těch krabicích je někdy tekutý hnus a ne džus , bohužel souhlasím! :-X Jenže ne každý má odštavnovač doma! Prostě to chce zkoušet a vybrat ty , co jsou na tom nejlépe. Nebo jsou ještě tyto možnosti: udělat si předem ( večer ) čaj s cukrem nebo lépe s medem a dochutit ho citrónem. Nejlepší z čajů je šípkový . ( teď se dá nasbírat hodně šípků i do zásoby ) Ovšem velmi dobrou služby udělá jakýkoli ovocný čaj. Jak jsem napsal v principu by bylo možné pít i ty colové nápoje ( něco-cola, kofola apod.) jenže to je jenom voda a cukr (hlavně karamel) , takže nic moc a taky vadí bublinky! Někoho by napadlo pivo ! Kromě alkoholu ( jsou ale i neakoholická piva i když dražší) u něj vadí zase ty bublinky.

Motto: Než abych si srazil vaz na Olympu Mons, tak radši vylezu na židli , s tím že zítra vylezu na stůl a pozítří.....
Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.