Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Moje posledni nebezecka aktivita

Moje posledni nebezecka aktivita

Nalezené položky: 1441 První Předchozí | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | Další Poslední

Bratislava

Celkem 142498 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 20.07.2020 14:28:33

>> rudo, 19. 07. 2020 07:40:32

Ani pre chlapcov to nie su prijemne pozicie, najma ak pride necakany skok a neudrzis to stehnami a zadok poklesne na rozbehnute zadne koleso (mtb). Zazil som to, a to ze som pri tom spadol, bolo to najmenej, co ma trapilo najblizsie tyzdne.

>> Skritek Hugo, 18. 07. 2020 21:29:23

Pred par dnami som vsak videl pocas jazdy na cestaku jedneho kaskadera, ktory to akosi nezvladol psychicky, ze som ho do kopca predbehol, tak dolu, majuc tak 30–40kg „vyhodu“ to pustil na opacnej strane kopca daleko za hranicou svojich schopnosti a nevybral zakrutu par metrov predo mnou. Pocitam, ze musel ist k 90ke, lebo ja som mal na tachometri cca 70km/h. Pri tom vsetkom mal obrovske stastie, ked sme ho zbierali, mal len komplet zodraty dres a samozrejme aj kozu. V tom momente ho vsak zaujimal viac bicykel, ktory okrem skrabancov vypadal vcelku pojazdne. Minimalne 3 tyzdne si moc nepospi inak ako na bruchu… Strach z rychlosti teda u mnohych chapem, aj keby stacil uplne pud sebazachovy a schopnost odhadnut svoju (ne)zrucnost. Co vsak vobec nechapem, je telefonovanie pocas zjazdu. Videl som to tuto zimu na Kanarskych ostrovoch v podani velmi rychleho balika profikov na zimnom sustredeni. Teda zjavne su to majstri v ovladani bicykla, ale aj tak v tych zkrutach a v tej rychlosti by som v 80ke urcite nepustal riaditka a nemal mobil pri uchu. Do kopca som ich viackrat videl smskovat za jazdy, ale beriem, ked idu 20–30km/h a nie su fyzicky na hrane, ale dolu na horskych sikanach???

Nalezené položky: 1441 První Předchozí | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.