Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Společné běžecké tréninky » tréninky Nike ve Stromovce

tréninky Nike ve Stromovce

Nalezené položky: 276 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
avatar

Praha

10 km: 0:34:49 (2005)

Čarňanský muž 24.06.2009 14:53:41

[b]NIKE VEŘEJNÉ TRÉNINKY – LETNÍ PROVOZ[/b]

Přes letní prázdniny (červenec a srpen) budou veřejné tréninky ve Stromovce pokračovat pouze v úterý. Čas a místo se nemění.

avatar

Praha 10 - Strašnice

Celkem 2251 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:14:43 (2011)
maraton: 5:30:52 (2010)

šlčka7 žena 24.06.2009 17:06:26

A nešlo by raději pouze ve čtvrtek? :-o

Motto: NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY
avatar

Praha

10 km: 0:34:49 (2005)

Čarňanský muž 24.06.2009 22:11:24

Už je rozhodnuto. Přeci jen o trochu víc lidí obvykle chodilo v úterý. Tak snad si najdeš čas i někdy v ten úterek. No a nebo zase ve čtvrtek po prázdninách.

avatar

Praha 8

Celkem 3277 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:53 (2007)
půlmaraton: 2:09:11 (2009)
maraton: 4:40:32 (2009)

RostazBohnic muž 30.06.2009 19:34:44

tak tomuhle rikam peklo (po te dnesni bource) – prijel jsem do Bohnic a sucho :)

avatar

Praha

10 km: 0:34:49 (2005)

Čarňanský muž 30.06.2009 21:16:53

Posílám bochvalu za tréninkovou morálku všem, kteří to dnes odběhali i v tom „deštíku“!

avatar

10 km: 0:43:04 (2009)
půlmaraton: 1:45:17 (2010)
maraton: 3:53:06 (2010)

pkotlar muž 30.06.2009 23:59:41

dneska to bylo úplně super… já jsem si to parádně užil… jen škoda že příště to je až za týden

avatar

Praha

Celkem 1684 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:40 (2009)
půlmaraton: 1:34:47 (1970)
maraton: 3:48:51 (2009)

Lovec muž 06.07.2009 16:44:03

Tak si to užijte, začátkem srpna se k vám zas přidám.

Motto: Smile, breathe and go slowly
avatar

Praha

10 km: 0:34:49 (2005)

Čarňanský muž 09.07.2009 11:00:06

Dnes budeme cca od 18 do 19.30 ve Hvězdě – vchod z Vypichu. Zároveň se tu běží závod Dvě kola při zdi. Takže si na něj můžete třeba půjčit nějaké Nike botky. Těší se na vás Bára a Zdeněk.

Propozice závodu jsou zde: http://www.maraton.cz/…ce/index.asp?…

avatar

Praha 10 - Strašnice

Celkem 2251 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:14:43 (2011)
maraton: 5:30:52 (2010)

šlčka7 žena 10.07.2009 12:13:07

Jo, ve Hvezde bylo super:-) Az na ten desticek…

Motto: NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY
avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 1512 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:07 (2009)
půlmaraton: 1:47:50 (2009)

drakor muž 13.07.2009 02:24:57

[quote=slcka7]Jo, ve Hvezde bylo super:-) Az na ten desticek…[/quote] Deštíček? Já přez ty kroupy v druhém kole skoro neviděl :) . Během minuty byl ze stezky potok.

Motto: „Když se nejvíc chce, tak to nejmíň jde.“ [i]Johann Wolfgang von Goethe[/i]
avatar

Praha 10 - Strašnice

Celkem 2251 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 2:14:43 (2011)
maraton: 5:30:52 (2010)

šlčka7 žena 13.07.2009 17:28:30

Nojo, nojo, dělaly se trošku loužicky :-))

Motto: NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY
avatar

Adelaide28 žena 14.07.2009 15:02:41

Ahoj, dneskan nestiham,ale priste se tesim adels

avatar

Praha

10 km: 0:34:49 (2005)

Čarňanský muž 16.07.2009 09:59:51

[b]Pro Drakora[/b] Navazuji na naší úterní diskusi. Osobně bych ty plosky nejdřív „doléčil“ – masáž, strečink,.. a pak začal s posilováním klenby – speciální cvičení, chození bosky nebo případně v Nike Free. Vše opatrně a pozvolna.

K vložkám: Formthotic – zkus třeba Casri (casri.cz) nebo podiatra Havrdu (medsport.cz). Ten se zrovna o odbornosti Casri nevyjadřoval nějak pochvalně, ale bylo to před 2 lety a možná v tom bylo i dost „konkurenční“ řevnivosti. Osobně nemohu soudit, s Casri nemám zkušenost. A nezapomeň, vložka je berlička. Důležité je i posilování patřičných svalů.

Jen něco málo k zamyšlení (je to jen můj názor): Když ti někdo bude tvrdit, že ty vložky jsou super, protože si do nich uděláš otisk tvé nohy, třeba jako do písku, tak… Tak si do nich uděláš otisk své vady. Z toho plyne, že takové vložky budou sice pohodlné, ale vadu vlastně spíš podpoří, místo aby se jí snažily eliminovat – korigovat. Dle mě je důležitá korekce – dodatečné úpravy vložky nalepením různých podpor (metatárzní srdíčka, podpatěnky, různé boční výztuhy a její další modelace). Pokud ti někdo jen prodá sériovou stélku, kterou pouze nahřeje, až zas tolik parády to neudělá. → Např. u Formthotic vložek získáš bez další modelace „jen“ trochu lepší vedení a dobrou podporu podélné klenby. Proto jdi za někým, kdo tomu fakt rozumí (podiatr, ortoped) a vložku domodeluje, spíš než do obchodu za prodavačem.

Kromě Formthoticů,.. je tu taky varianta nechat si udělat ortopedické vložky na „předpis“. Vyjdou výrazně levněji – spoluúčast dělá pouze kolem 300 Kč (bez cca 1200– tuším). Stačí mít jen poukaz od doktora – mě je píší v Motole na Rehabilitační klinice Pavla Koláře. Poslali mě sem: http://www.zdraveobouvani.cz Pokud se rozhodneš pro tuto variantu, chtěj mluvit s Jakubem Suzanem. Super chlápek. Jestli chceš nějaké další info, kontakty,… napiš mi e-mail.

avatar

praha

Mokula žena 17.07.2009 20:39:32

Ahoj, v úterý se přijdu ráda podívat a poučit. Prý mám nejvíc ploché nohy jaké kdo kdy viděl. To mi řekl pán od konkurence… je možný, že kvůli tomu nedokážu zrychlit? No…na vše se vás vyptám :) ty vložky do bot bych moc potřebovala. Asi patřím mezi začátečníky běhám teprve rok a tři měsíce…a není mi dávno už 30.

avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 1512 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:07 (2009)
půlmaraton: 1:47:50 (2009)

drakor muž 19.07.2009 21:01:12

[quote=Čarňan­ský][b]Pro Drakora[/b] Navazuji na naší úterní diskusi. Osobně bych ty plosky nejdřív „doléčil“ – masáž, strečink,.. a pak začal s posilováním klenby – speciální cvičení, chození bosky nebo případně v Nike Free. Vše opatrně a pozvolna.

K vložkám: Formthotic – zkus třeba Casri (casri.cz) nebo podiatra Havrdu (medsport.cz). Ten se zrovna o odbornosti Casri nevyjadřoval nějak pochvalně, ale bylo to před 2 lety a možná v tom bylo i dost „konkurenční“ řevnivosti. Osobně nemohu soudit, s Casri nemám zkušenost. A nezapomeň, vložka je berlička. Důležité je i posilování patřičných svalů.

Jen něco málo k zamyšlení (je to jen můj názor): Když ti někdo bude tvrdit, že ty vložky jsou super, protože si do nich uděláš otisk tvé nohy, třeba jako do písku, tak… Tak si do nich uděláš otisk své vady. Z toho plyne, že takové vložky budou sice pohodlné, ale vadu vlastně spíš podpoří, místo aby se jí snažily eliminovat – korigovat. Dle mě je důležitá korekce – dodatečné úpravy vložky nalepením různých podpor (metatárzní srdíčka, podpatěnky, různé boční výztuhy a její další modelace). Pokud ti někdo jen prodá sériovou stélku, kterou pouze nahřeje, až zas tolik parády to neudělá. → Např. u Formthotic vložek získáš bez další modelace „jen“ trochu lepší vedení a dobrou podporu podélné klenby. Proto jdi za někým, kdo tomu fakt rozumí (podiatr, ortoped) a vložku domodeluje, spíš než do obchodu za prodavačem.

Kromě Formthoticů,.. je tu taky varianta nechat si udělat ortopedické vložky na „předpis“. Vyjdou výrazně levněji – spoluúčast dělá pouze kolem 300 Kč (bez cca 1200– tuším). Stačí mít jen poukaz od doktora – mě je píší v Motole na Rehabilitační klinice Pavla Koláře. Poslali mě sem: http://www.zdraveobouvani.cz Pokud se rozhodneš pro tuto variantu, chtěj mluvit s Jakubem Suzanem. Super chlápek. Jestli chceš nějaké další info, kontakty,… napiš mi e-mail.[/quote] Mnohokrát děkuji.

Motto: „Když se nejvíc chce, tak to nejmíň jde.“ [i]Johann Wolfgang von Goethe[/i]
avatar

Praha

10 km: 0:34:49 (2005)

Čarňanský muž 22.07.2009 15:29:01

[b]Něco málo o kloubech[/b]

Navazuji na včerejší debatu během rozcvičování. Následujícím dokládám své tvrzení o výživě chrupavek synoviální tekutinou a jejich nevýrazných regeneračních schopnostech, kteří někteří zpochybňovali. Citace z knihy Anatomie 1 (autor: Prof. MUDr. Radomír Čihák, DrSc., rok vydání 1987) určené pro lékařské fakulty by snad mohly postačit. :cool:

„Kloubní chrupavka většiny kloubů je hyalinní, bez cév krevních, mízních a bez nervů.“ „Výživa a metabolismus kloubní chrupavky – Bezcévná chrupavka musí být vyživována difuzí látek zvenčí. Výživa nemůže přicházet od hlubší kosti, protože chrupavku od kapilár kosti odděluje hluboká zvápenatělá vrstva. Po periférii kloubních ploch může do chrupavky pronikat výživa z cév synoviální membrány, která ke kloubní chrupavce dosahuje. [u]Hlavní hmota chrupavky kloubní je však vyživována ze synoviální tekutiny difuzí.[/u]“

A následuje poznámka pod čarou. „Z toho zjištění je zřejmé, že kloubní chrupavka v dospělosti již nemá schopnost růstu, jímž by se kompenzovalo větší opotřebení...­...[u]Regenerač­ní schopnost chrupavky je i tak velmi malá.[/u] Proto zůstávají povrchová zranění kloubní chupavky dlouho nezhojená.“

avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 1512 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:07 (2009)
půlmaraton: 1:47:50 (2009)

drakor muž 22.07.2009 15:50:54

Proto se musí ti gumi-medvědi žvejkat velmi, velmi pomalu, aby bylo dost času na tu difúzi :lol:

Motto: „Když se nejvíc chce, tak to nejmíň jde.“ [i]Johann Wolfgang von Goethe[/i]
avatar

Praha

10 km: 0:34:49 (2005)

Čarňanský muž 22.07.2009 20:57:41

[b]Tento čtvrtek jsme na Ladronce[/b]

Jestli budete mít chuť si přijít zaběhat a třeba vyzkoušet nějaké boty, tak tento čtvrtek jsme malém parkovišti při vchodu do parku Ladronka z ulice Spiritka. Čekáme na vás od 18:00 – 19:30.

avatar

Praha 4

Celkem 28230,23 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:14 (2013)
půlmaraton: 1:49:29 (2009)
maraton: 3:57:28 (2014)

Dav muž 22.07.2009 22:09:14

[quote=Čarňan­ský][b]Něco málo o kloubech[/b]

Navazuji na včerejší debatu během rozcvičování. Následujícím dokládám své tvrzení o výživě chrupavek synoviální tekutinou a jejich nevýrazných regeneračních schopnostech, kteří někteří zpochybňovali. Citace z knihy Anatomie 1 (autor: Prof. MUDr. Radomír Čihák, DrSc., rok vydání 1987) určené pro lékařské fakulty by snad mohly postačit. :cool:

„Kloubní chrupavka většiny kloubů je hyalinní, bez cév krevních, mízních a bez nervů.“ „Výživa a metabolismus kloubní chrupavky – Bezcévná chrupavka musí být vyživována difuzí látek zvenčí. Výživa nemůže přicházet od hlubší kosti, protože chrupavku od kapilár kosti odděluje hluboká zvápenatělá vrstva. Po periférii kloubních ploch může do chrupavky pronikat výživa z cév synoviální membrány, která ke kloubní chrupavce dosahuje. [u]Hlavní hmota chrupavky kloubní je však vyživována ze synoviální tekutiny difuzí.[/u]“

A následuje poznámka pod čarou. „Z toho zjištění je zřejmé, že kloubní chrupavka v dospělosti již nemá schopnost růstu, jímž by se kompenzovalo větší opotřebení...­...[u]Regenerač­ní schopnost chrupavky je i tak velmi malá.[/u] Proto zůstávají povrchová zranění kloubní chupavky dlouho nezhojená.“[/quote] ..ty „někteří“ jsem byl já :-), ..takže moc díky za vysvětlení..

Motto: ...kam až?
avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 1512 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:07 (2009)
půlmaraton: 1:47:50 (2009)

drakor muž 05.08.2009 16:06:28

Tak máme tu jednu smutnou zprávu. Asi si někteří z Vás všimli, že se na tréninku toto úterý neobjevil Ondra a že se tu neobjevil (jak se stalo skoro zvykem) plán tréninku. Trochu jsem se v tom rýpal a dozvěděl jsem se, že nás Ondra již trénovat ve Stromovce nebude.

Kontaktoval jsem ho přez mail a kopii sem vkládám, obrázek si udělejte sami, hlubší pozadí neznám. Ale je myslím škoda, že člověk se zkušenostni, který se nám věnoval myslím i nad rámec (viz rozbory fotografií techniky a rady mimo trénink) byl takto odsunut.

[quote]------------ Původní zpráva ------------
Od: David Klement <d.klement@gmail.com>
Předmět: Nike ?
Datum: 05.8.2009 01:18:49
----------------------------------------
Ahoj,
prý už neděláš pro Nike. Je to velká škoda, pár lidí se na Tebe dnes ptalo. Tréninky od Tebe byly fajn, rozcvičky byly také super (hlavně „labuť“ :-) ).
Díky za vše, snad se ještě někdy uvidíme.

David Klement
(drakor)

Ahoj Jo, je to pravda. Krapet se ořízly kvůli fotbalu peníze na running a já byl vyhodnocen jako špatný trenér. Tak jsem rád, že to vidíš jinak. A když budeš mít chuť hodit tento dotaz a případnou pochvalu do fóra, tak budu rád. :o) Já myslím, že se někdy uvidíme. Jen teď musím najít job. Tak zatím Ondřej[/quote]

Motto: „Když se nejvíc chce, tak to nejmíň jde.“ [i]Johann Wolfgang von Goethe[/i]
avatar

Praha 4

Celkem 28230,23 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:14 (2013)
půlmaraton: 1:49:29 (2009)
maraton: 3:57:28 (2014)

Dav muž 05.08.2009 16:47:32

…sakra, škoda, velká škoda, mám pocit, že ta pravidelná tréninková skupina ve Stromovce vznikla hlavně a právě kvůli Ondrovi, jeho tréninky měly perfekt logickou strukturu, pod jeho vedením jsem se tam dokázal pěkně vyždímat a druhý den díky kvalitnímu strečinku nic nebolelo.
Začal jsem i více sledovat aktivity Nike, měl jsem dobrý pocit, že koná nezištně cosi prospěšného i pro tu úplně nejširší běžeckou veřejnost…ale zpátky na zem, i přes svůj věk jsem naivní, za vším jsou akorát prachy..tím, že se zbavila člověka takových kvalit u mě tato firma opět poklesla na úroveň všech ostatních, kterým je maximální fnanční přínos jediným kritériem úspěchu.
Ondro, díky za všechno a někdy se ukaž!

Motto: ...kam až?
avatar

Praha

eliskah žena 06.08.2009 08:13:03

Hm, tak to je pekne trapny. Ostatni treneri jsou fajn, respekt, ale jak [url=http://fo­rum.behej.com//te­ma-3219-treninky-nike-ve-stromovce-str5#p55509]psal Dav o te skupine[/url], tak jsem mela podobny pocit. I kdyz tam chodim chvilku. Tak dik Ondrovi. Meli bychom nekomu kompetentnimu rict, ze jsou pitomci.

Motto: Není důležité vyhrát, ale dobře u toho vypadat!
avatar

Celkem 17134 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:23 (2014)
půlmaraton: 1:26:49 (2012)
maraton: 3:21:14 (2012)

Martin M. muž 06.08.2009 09:03:16

Souhlasím – je to určitě škoda, protože s Ondrou byly tréninky vždycky fajn. Byl jsem tam sice jen párkrát, ale měl jsem pocit, že právě on je duší tréninkové skupiny.

avatar

Bergond muž 07.08.2009 23:01:26

Naprostou souhlasím a klidně napíšu na Nike…

avatar

praha

Mokula žena 08.08.2009 14:13:59

Já s Ondrou zažila bohužel jen jeden trénink, kdy se nám záčátečníkům věnoval dvě hodiny. Řekl nám a ukázal spoustu zajímavých věcí. opravdu super. Všechny holky jsme na něj posledně moc vzpomínaly, akorát nás nenapadlo, že už nepřijde. Třeba by nás mohl začít trénovat za peníze. Normálně mě to štve......ráda se k dopisu připojím.

avatar

Bergond muž 09.08.2009 10:17:50

Proto bych byl rád, aby nám sem někdo z Niku napsal mail na koho se můžeme obrárit. Jsem si naprosto jistý, že to někdo z Niku musí číst. Jestli ne, je to jenom další podnět k tomu, že u mě Nike hluboko klesl…

avatar

janjakub muž 09.08.2009 20:23:53

Ahoj
Ja sam presne nevim proc to s Ondrou u nike takhle dopadlo, vim jen ze to bylo kvuli nejakym problemum co byly na běžeckem kempu a nejakým dalším organizačnim záležitostem ohledne kterejch asi nebili s Ondrou moc spokojeni. Rozhodne si nemyslim že by to bylo kvuli jeho přístupu k tréninku. Sám jsem k tomu měl všechno jen z druhé ruky a jak jsem koupil, tak prodávám.

Jinak jsem byl pověřen abych teď nějakou dobu sestavoval tréniky. Takže co se týká útrý tak:

Všichni společně jako obvykle rozklusání, protažení a podle počasí běžecká abeceda.

Zdatnější skupina poběží intervalový trénink na zvyšování ANP v délce 5–6 Km. Úseky zvolíme dle počasí a nálady:-)

Slabší skupina poběží fartlek ( souvislý běh s proměnlivou intenzitou ) v délce 25 – 35 minut

Na závěr obě skupiny vyklusání a strečink.

Těším se na hojnou účast. Honza

avatar

Gabi/Nike žena 10.08.2009 16:54:35

Ahoj, jestli nam budete chtít poslat Vaše připomínky, nápady či dotazy ohledně Nike běžeckých tréninků, tak tady je e-mailová adresa, na kterou můžete psát: gabriela.hruba@nike.com. Tréninky pro Vás připravujeme tak, aby se Vám libily a přinesly Vám něco víc než jen dobrý pocit :-) Za všechny Vaše maily budeme moc rádi! Mějte fajn den a třeba zítra v 18hod. ve Stromovce :-) Gábina

avatar

Běhafka žena 11.08.2009 21:41:26

Ahojtě, já na běžeckém kempu byla. A zažila a užila. Neměl chybu!!! říkali i ostatní… Tak těpéro sombréro! :lol:

avatar

Praha

10 km: 0:34:49 (2005)

Čarňanský muž 12.08.2009 16:11:38

Ahoj

Moc vám všem děkuji, vážím si toho! Rád se s vámi opět uvidím. A můžete si i vybrat kde to bude -[color=blue] [url]www.carnan­sky.cz[/url][/co­lor].

Ondřej

Nalezené položky: 276 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.