Milesová opět vítězí, tentokrát na Feuerkoglu

Ivo Domanský | 13.08.2012 | přečteno: 4047×

Česká běžkyně do vrchu Iva Milesová pokračuje ve vítězném dobývání alpských vrcholů. V neděli 12. srpna zvítězila v 17. ročníku tradičního závodu Feuerkogel Berglauf v rakouském Ebensee, když trať dlouhou 10 km s extrémním převýšením 1250 metrů zvládla za 1:10:18,7. A nebyla zde jedinou naší reprezentantkou.

Na startu byl také Roman Skalský, který doběhl na pátém místě jako druhý Evropan v čase 59:42,2. Vyhrál Keňan Isaac Toroitich Kosgei za 54:10,7 před svým krajanem Robertem Surumem 55:44,5 a Maďarem Adamem Kovácsem 57:37,3. Třetím Čechem na startu byl paraglidista Honza Škrabálek, kterému v cíli naměřili čas 1:14:23,6.