Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Petreček Jesenickým tvrďákem, chystá se do Pákistánu

tisková zpráva | 19.05.2016 | přečteno: 1907×

Tomáš Petreček o víkendu zvítězil v nejnáročnějším závodě jednotlivců v ČR a získal titul MČR – Jesenický tvrďák. Český reprezentant v extrémních sportech zvládl patnáct disciplín – plavání, jízdu na horském kole, běh, orientační běh, lezení, kajak a další – a vrátil titul po třech letech do Moravskoslezské­ho kraje.

“Byl to boj, do poslední chvíle jsem o vítězství bojoval s druhým Pavlem Štrynclem. K tomuto závodu mám osobní vztah, už proto, že je v Jeseníkách, kde se cítím doma. O to více jsem si toto vítězství užil,” říká Tomáš Petreček k jubilejnímu dvacátému ročníku závodu.

V plánu má letos ještě několik závodů u nás, i v zahraničí, trénink už ale také směřuje k letošní expedici. S Markem Holečkem chystá návrat do Pákistánu a dokončení provýstupu na osmitisícovou horu Gasherbum I. “Loni nám počasí nedovolilo vystoupat až na samotný vrchol a novu cestu dolézt. Věříme, že letos budeme úspěšní,” přeje si Petreček, který by se na konci roku chtěl s týmem zúčastnit také Mistrovství světa v adventure race v Austrálii.

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

tiskovazprava muž 19.05.2016 08:34:45

Tomáš Petreček o víkendu zvítězil v nejnáročnějším závodě jednotlivců v ČR a získal titul MČR – Jesenický tvrďák. Český reprezentant v extrémních sportech zvládl patnáct disciplín – plavání, jízdu na horském kole, běh, orientační běh, lezení, kajak a další – a vrátil titul po třech letech do Moravskoslezského kraje.
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.